Penis Büyütme Estetiği Nedir, Ne İşe Yarar?
4
(3)

Estetik cerrahi , kadınların görünümünü ve güzelliğini değiştirmek için kullanılmış olsa bile,  erkekler için de yapılabilecek işlemlerin varlığı unutulmamalıdır. Dünya değişiyor ve insanlar da değişiyor.

Penis büyütme ameliyatı son yıllarda erkeklerin en çok tercih ettiği tedavi yöntemlerinden biridir. Fizyolojik olarak erektil bir penis 11 ile 17 cm arasındadır ve bunun nedeni bir kadının vajinasının aynı uzunluğa sahip olmasıdır.

Penis büyütme ameliyatı ilk olarak hastanın iyi bir aday olması gerektiği anlamına gelir, çünkü bu estetik bir ameliyattır, işlevsel değil. Herhangi bir cinsel performans artırılamaz veya azaltılamaz.

Ereksiyon haricinde küçük bir penise sahip olan kişilerde soyunma odası sendromu vardır ve bir spor salonuna veya yüzme havuzuna gittiklerinde soyunmak zorunda kaldıklarında utangaç olabilirler.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, penis görünümünü değiştirmek isteyen bu hastalar için penis büyütme ameliyatı iyi bir seçenektir.

Penis büyütme ameliyatı son yıllarda en sık tercih edilen işlemlerden biridir ve ameliyatsız ya da cerrahi olarak gerçekleştirilmektedir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiği İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Penis Büyütme Cerrahisi ve Olası Riskler

4 / 5. 3

4 cevaplar
 1. Ahmet
  Ahmet says:

  merhaba penisim sönük halde 3 erekte halde 9 santim ve bu durum hem cinsel hayatımı hem de psikolojimi çok etkiliyor. ameliyat riskli midir? bazı sitelerde sonrasında ereksiyon problemi yaşama ihtimali olduğunu gördüm. böyle bir risk var mı ? iyi çalışmalar

  Cevapla
 2. Can
  Can says:

  selamlar hocam 35 yaşındayım ve evliyim. penis boyum ortalama ancak benim için küçük görünüyor. Penis büyütme için herhangi bir minimum boy ya da yaş sınırı var mı ? dönerseniz çok sevinirim, iyi çalışmalar,

  Cevapla
 3. Okan Demir
  Okan Demir says:

  daha önce birçok krem, hap ve egzersiz denememe rağmen penisim büyümedi ve 10 cm. kalınlığı ise oldukça ince. hem kalınlaştırma hem büyütme yaptırmak istiyorum ancak risklerden çekiniyorum. yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 4. Yılmaz
  Yılmaz says:

  selam hocam ameliyat olmak istiyorum ancak korkuyorum. ameliyatın riskleri nelerdir? cinsel aktiviteme bir zararı olur mı? 28 yaşındayım ve evliyim.

  Cevapla

Trackbacks & Pingbacks

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir