Penis Büyütme Estetiğinin Olası Yan Etkileri
4.2
(6)

Penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız, olası yan etkiler konusunda endişe duymanız normaldir.

Erkek üreme organı olan penis en hayati organlardan biridir ve bu nedenle penis büyütme estetiği söz konusu olduğunda yanlış gidebilecek şeyler için endişeli olmak anlaşılabilir bir durumdur.

Yazımızda, penis büyütme tedavisinin bazı yan etkilerine dikkat çekmek istiyoruz. Eğer penis büyütme ameliyatı öncesinde olası yan etkilerden haberdar olursanız daha doğru kararlar verebilirsiniz ve hazırlıklı olursunuz. İşte penis büyütme estetiğinin olası yan etkileri;

Morarma

Çoğu medikal prosedürde olduğu gibi, penis büyütme ameliyatı gerçekleştikten birkaç gün sonra penisinde biraz morarma olması mümkün ve doğaldır.

Ancak kanül tedavisi yöntemini seçerek, yaşayacağınız morarma miktarını azaltabilirsiniz. Bunun nedeni, prosedürün geleneksel bir tedaviden daha az insizyon içermesidir, bu yüzden morarma için daha az risk vardır.

Damar Tıkanıklığı

Bazı cerrahi işlemlerden sonra ortaya çıkabilecek önemli bir komplikasyon olan vasküler tıkanıklık penis büyütme estetiğinde de ortaya çıkmaktadır. Damar tıkanıklığı oluştuğunda, genellikle bir kan damarı tıkanmış olmaktadır.

Kanül kullanılarak bu risk büyük ölçüde azalır, çünkü kanülün ucu kan damarlarının etrafında kolaylıkla kayabilir. İğnelerin kullanıldığı penis büyütme işleminde ise kan damarlarının hasar alması mümkündür. Son derece nadırdır

Görünüm

Penis uzunluğunu arttırmak için tasarlanan tedaviler sıklıkla sıvı bir maddeyi penis içine enjekte etmeyi içerir ve bunun sonucunda penisiniz büyüse bile olağandışı bir görünüme sahip olabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz penis büyütme estetiği olası yan etkilerinden haberdar olmak tedavi sonrası süreçte sizin hazırlıklı olmanızı sağlayacak ve işlemle alakalı soru işaretlerin giderilmesine yardımcı olacaktır.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiğinde PRP Kullanımı

Penis Büyütme Estetiği ve Erkeklerde Düşük Benlik Algısının Yıkıcı Etkileri

4.2 / 5. 6

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir