Plastik ve estetik cerrahi uzmanı Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladıktan sonra, Türkiye’de ve İngiltere’de dışında çeşitli çalışmalar ve eğitimlere katılmış, hali hazırda ülkemizde hekimlik faaliyetini sürdürmektedir. Meme Estetiği, Badem Göz Estetiği, Penis Büyütme, Yanık Tedavi, Vaser Liposuction, Saç Ekimi alanlarında kliniğinde ve hastane ortamında çalışmakta olan hekimin, çok sayıda başarılı operasyonu bulunmakta, hastalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, modern teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanmaktadır. 

Muayenehane ortamında son nesil teknolojiler ile sunulan estetik cerrahi müdahaleleri ile bir çok alanda tedavi desteği sunulabilmekte, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamaları, tıbbi protokoller dahilinde gerçekleştirilmektedir. 

Tıpta Uzmanlığa Güvenin

Ülkemizde tıbbi uygulamalar mutlak suretle uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmek durumundadır. Regülasyonlar kapsamında asgari standartlara sahip olması gereken fiziki ortamlarda verilmesi gereken plastik cerrahi ve estettik uygulamaları noktasında da durum tam olarak bu şekildedir.

Tayfun Türkaslan; çalıştığı kliniğinde ve sağlık hizmeti verdiği diğer tüm tesislerde bu kuralların mükemmel şekilde oluşmuş olması koşulu ile uygulama gerçekleştirmektedir. Uzmanlık, nitelikli donanımla birlikte güvenilir hale gelir ve hekimin uzun yıllara yayılan tıbbi deneyimlerine bu koşullarda erişebilmeniz mümkündür.

Hekimin Mesajı

Evrenin tek değiştirilemeyen, özele adapte edilemeyen kuralı “DEĞİŞİM” dir. Aslında eşyanın tabiatı da değişimdir. Var olan her şey değişmeye mahkumdur. Belki de Lokman hekimin “ölümsüzlük iksiri” yahut batı kültürlerindeki “gençlik pınarı” gibi metaforik anlatımlar bizlere değişimi vurgulamaktadır. Değişim döngüseldir. Elektronların döngüsü, Mevlevi dervişlerinin döngüsü, dünyanın, galaksinin döngüsü bizlere sanki bir şeyler anlatır. Değişim ve döngü enerji kaynağıdır. İhtiyacınız olan enerjiyi ancak değişerek ve dönüşerek sağlarsınız. O halde değişim ihtiyaçtır gerekliliktir. Değişimler yeni seçenekler ve yeni başlangıçlar sunar, sonu olmayan yeni başlangıçlar…

Plastik cerrahlar dokuların mimarıdır; ölçer, hesaplar, planlar ve yeniden oluşturur. Daha Türkçesi, form ve şekle anlam katar. En iyiyi, en verimliyi, kısacası şartların ve durumların en uygununu ararız.

Bir plastik cerrah olarak en büyük amacım; zamanın ruhuna uyan “DOĞAL, ABARTISIZ ve YAKIŞAN” değişimlerdir.

Sizlere en iyiyi verebilmek adına değişimleriniz hep pozitif olsun.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Plastik ve estetik cerrahi uzmanı