Six Pack Ameliyatı ( Karın Kası Ameliyatı ) Fiyatları 2022
4.2
(9)

Tıbbi adı abdominal etching olan six pack ameliyatı, her iki cinsiyet için de aynı sıklıkta uygulanan bir operasyon türüdür. Operasyonda kişilerin hem öncesi hem sonrası dönemde, herhangi bir problemi olmamaktadır. 

Uygulaması, son derece pratik bir operasyon türüdür. Bu nedenle uzun saatler sürmemektedir. Kesi yapılmamaktadır. Bu nedenle kişilerde, herhangi bir ameliyat izi de olmamaktadır.

Görünüm açısından zaman içerisinde oluşan minik çizgiler, aşırı yakından bakılmadıkça gözle görülmemektedir. Bu nedenle, estetik açıdan dış görünüş olarak herhangi bir sorun teşkil etmezler.

Ağrısız bir işlem türüdür. Kişilerde, herhangi bir ağrı oluşumuna neden olmaz. Ancak yağ transferi yapılarak uygulandığı için ameliyat sonrasında, yağ alınan bölgede hafif ağrı ve şişlik olmaktadır.

Yaşanacak olan ağrı ve şişlikler, basit ağrı kesici tedavisi ile kontrol altına alınabilecek hafif bir ağrı türüdür. O nedenle; kişileri endişeye sokacak ameliyat sonrası sancı tarzı bir durum, söz konusu değildir.

Six Pack Ameliyatı Nedir?

Six Pack ameliyatı nedir sorusuna yanıt arayan hastaların, uygulamaları ve ameliyat süreleri vücut yapılarına göre farklı sonuçlar alacakları bir sorudur. Burada net konuşabilmek adına; mutlaka bir hekim görüşüne ihtiyaç vardır.

Ancak en genel anlamda herkese uygulanan operasyonu ele aldığımızda ve diğer ek uygulamaları kaldırarak konuştuğumuzda; kişilerin akıllarında bir resim çizmemiz de mümkündür.

Bu operasyonda, kişilere tek seferde ihtiyaca yönelik birkaç aşamalı işlem uygulanmaktadır. İşlem, genellikle ağır egzersiz yapmasına rağmen belirgin kaslara sahip olamayan ve daha çizgili bir görüntü elde etmek isteyen yetişkinlere uygulanmaktadır.

Bu uygulama sırasında, mikro girişler ile işlem yapılmaktadır. Bu nedenle; kişilerde operasyon sonrası dönemde gözle görülür bir skar dokusu meydana gelmemektedir.

İyileşme süreci, uzun vakitler alan ve kişiyi günlük hayatından uzak tutacak herhangi bir zorluğu yoktur. Operasyon sonrası dönem, kolay atlatılmaktadır.

Egzersize göre çok daha kısa zamanda six pack görünümüne kavuşmanıza olanak sağlar.

Bu tür ameliyatlar sağlıklı olan bütün bireylere uygulanmasında herhangi bir sakınca olmayan basit operasyonlardır.

Kişileri hem ameliyat öncesi dönemde hem de sonrası dönemde çok fazla zorlayıcı uygulamaları yoktur. Sizi işinizden ve günlük hayatınızdan uzak tutmaya sebep olacak türde de zorlamaz.

Ameliyatla Karın Kası Nasıl Yapılır ?

Six pack ameliyatı nasıl yapılır sorusuna birkaç aşama ile yanıt vermek gerekmektedir. Ameliyatın aşamaları da kişinin vücut yapısı ve karın bölgesindeki ihtiyaçlara göre daha uzun veya daha kısa olabilmektedir. 

Örneğin, bir kişide hızlı kilo verme sonrası deri sarkması karın bölgesinde yoğun bir şekilde gözlemleniyorsa; normal prosedürden daha fazla işlem gerektirmektedir. Bu kişilerde sarkmanın yoğunluğuna göre karnı toparlayıcı ve fazla deriyi alma işlemleri uygulanmaktadır. Daha sonra gerekli görülürse; göbek deliğinin de yeri değiştirilir. 

Ancak genel işleme bakıldığında; en temel anlamda belli başlı uygulamalar yapılmaktadır:

 • Six pack ameliyatı, tercihen sedasyon anestezisi veya genel anestezi altında yapılmaktadır. Burada seçim işlemin süresi ve hastanın ihtiyaçlarına yönelik olarak hekime aittir.
 • Genel anlamda baktığımızda; operasyon sonrası dönem bakımından sedasyon anestezisi, estetik ameliyatlarında daha sık tercih edilmektedir.
 • Anestezi aşamasından sonra hastada eğer karın bölgesinde yağlanma gereğinden fazla ise; liposuction ile bu yağlar alınmaktadır. Daha sonra yeterli yağ miktarı toplanabilirse; bu yağ işlemden geçirilerek kişinin bombeli gözükmesi gereken six packin uygun kısımlarına yağ eklemesi yapılır. Diğer çizgi kısımlardan ise; yağ alınarak dokunun daha belirgin hatlara sahip olması sağlanır.
 • Eğer kişinin yağ oranı çok düşükse; uygun implantlar kullanılarak yine aynı işlem uygulanır.
 • Protezler çok küçük kesiler oluşturulduktan sonra, vücudun ilgili kısmına yerleştirilmektedir. Bu küçük kesiler sayesinde ameliyat izi gibi ciddi ve büyük skar dokusu meydana gelmemektedir.
 • Daha sonra alınan anestezi çeşidine göre hasta uyandırılır.

Six Pack ameliyatı sonrası neler yapılır ?

Six Pack ameliyatı sonrası neler yapılır sorusuna yanıt vermek gerekirse bunun yapılan anesteziye göre de farklı durumları söz konusudur:

 • Kişiyi uyandırma aşaması, sedasyon anestezi türünde daha kolay olmaktadır. Hasta 1 saat içerisinde yemek yiyebilir. 1 veya 2 gün dinlenmeleri gerekmektedir.
 • Genel anestezide hastanın durumu gözlemlenerek taburcu işlemi, biraz daha zaman alabilmektedir. Genellikle her iki hasta da durumlarına bağlı olarak 1 veya 2 gün içerisinde taburcu olurlar. Mutlaka vücutlarını toparlamak için 1 – 2 gün evde dinlenmeleri gerekmektedir.
 • Ameliyat sonrası dönemde karın kısmına yaklaşık 4 haftalık bir süre içerisinde bandaj uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde; vücudun yeni şekle adapte olması beklenir. Derinin daha oturması ve herhangi bir yırtık oluşmaması için kişiden kişiye göre değişmekle birlikte; 15 gün ağır aktivitelerden uzak durmak gerekmektedir. 
 • Kişinin hekimi önermedikçe; ameliyat sonrası ilk ay içerisinde, kendi kendine spor gibi ağır efor sarf edeceği eylemlerden uzak durması gerekmektedir. 
 • Spora geri dönmek için mutlaka hekiminizin önerileri doğrultusunda hareket etmelisiniz.
 • Ancak hastanın günlük, normal yaşantısına 15 gün içerisinde dönmesinde bir sakınca yoktur.

Eğer kişiler tamamen iyileştikten sonra görünümlerini beğenmezlerse; hemen doktorlarına danışarak karın bölgesini eski haline döndürebilirler. Ameliyat sonrası dönemde tekrar operasyon geçirmek için; herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Vücutları toparlanıp kısa sürede eski haline dönecektir. Yine bu dönemde de spor hayatına geri dönüş için; hekimlerine danışarak hareket etmelidirler.

Six Pack Ameliyatı İyileşme Süreci

Six pack ameliyatı liposuction yağ aldırma tekniği ile uygulandığından dolayı iyileşme süreci kısadır. Genel veya lokal anestezi ile gerçekleştirilen uygulama sonrasında kişinin birkaç gün hastanede istirahat etmesi gereken ve gerekmeyen durumlara göre göre uzman tarafından kontroller sağlanır.

Kişiyi uyandırma aşaması ilk etaptır; sedasyon anestezi türünde uyandırma aşaması daha olmaktadır. Hasta 1 saat içerisinde sıvı ve katı gıda tüketebilir. Bir buçuk-iki saat süren bir cerrahi işlemdir. Sonrasın da uyandırma işlemi ile tedavi başlar ve istirahat iki gündür.

İki gün sonunda hasta normal hayatına dönebilir. Fakat anesteziye bağlı olarak değişkenlik söz konusu.

Genel anestezide hastanın durumu uzman tarafından gözlemlenir. Lokale oranla taburcu işlemi, biraz daha zaman alır. Genellikle her iki anestezi uygulanan hastalar da; durumlarına bağlı olarak 1 veya 2 gün içerisinde taburcu olma durumu söz konusudur.

Lokal anestezide ise durum çok daha kısa sürelidir. Gün içerisinde dahi taburcu olma ihtimali söz konusudur. Ameliyat sonrası dönemde karın kısmına yaklaşık 4 haftalık bir süre boyunca zorunlu bandaj uygulaması yapılmaktadır.

Bu uygulama sayesinde; vücudun yeni şekle adapte olması ve derinin şekil alması beklenmektedir. Bir aylık bir süre içerisinde ağır hareketler ve düzensiz spordan uzak durulmalıdır.

Egzersiz ve yürüyüşler ilk on beş gün uzman kontrolünde yapılmalıdır. Hastanın günlük, yaşantısına 15 gün sonunda dönmesinde aksi bir durum söz konusu değilse sakınca bulunmamaktadır.

Six Pack Ameliyatı Sonrası Karın Kası Egzersizleri

Yoğun spor ve egzersizler yaptığı halde yeterli karın kası elde edemeyen bay ve bayanlar için geliştirilmiş olan six pack ameliyatı oldukça etkilidir. Ancak operasyondan sonra karın kası egzersizleri yaparak çok daha belirgin hale getirilmesi daha kolay olacaktır.

Bu nedenle uzman spor eğitmenlerinden öğrenilecek karın kası egzersizlerini düzenli olarak yapmanız önerilmektedir. İnternette dolaşan her karın kası egzersizi gerçek değildir. Bu bilgi hekiminizce verilecektir.

Önerilen egzersizler de iletilecektir. Egzersizlere başlamak için acele etmeyiniz. Hekimini genel muayenenizi yaparak başlayabileceğiniz süreyi iletecektir. Unutmayınız karın kası ameliyatları tek başına karın kası görünümünü sunmaktadır.

Karın kası egzersizleri yaparak ameliyatın başarısını arttırabilir ve daha hızlı karın kası belirginleştirmeye sahip olabilirsiniz. Operasyon sonrası iyileşme evreleriniz, tüketebileceğiniz gıdalar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

İyileşme evreniz tamamlandıktan sonra karın kası için gerekli beslenme alışkanlıklarını da gözeterek çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Karın Kası Estetiği Sonrası Görülen Etkiler

Karın kası estetiği, hastaların daha belirgin karın kaslarına kısa sürede sahip olmalarını sağlar. İşlem, genellikle liposuction yöntemiyle desteklenerek gerçekleştirilir. Etkisinin gözlemlenme süresi, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Öncelikle, uygulanan liposuction miktarı önemli bir etkendir. Ayrıca, hastanın genel sağlık durumu ve iyileşme kapasitesi de süreci etkiler. Bu faktörlerin her biri, sonuçların ne kadar hızlı ortaya çıkacağını belirler.

 • Liposuction miktarı
 • Hastanın genel sağlık durumu
 • İyileşme kapasitesi

Genel olarak, karın kası estetiği sonrasında kasların belirginleşme süresi, spor ve diyet yoluyla elde edilen sonuçlara kıyasla daha kısadır. Hastalar, ameliyattan sonra birkaç hafta içinde etkileri görmeye başlar. Bu süreç, kişiden kişiye farklılık gösterse de, çoğu hasta için uzun bir bekleyiş gerektirmez. Sonuç olarak, karın kası estetiği, bireylerin estetik hedeflerine hızla ulaşmalarını sağlayan etkili bir yöntemdir.

Karın Kası Ameliyatından Sonra Etkisi Ne Zaman Fark Edilir?

Six pack ameliyatı sonrası etkisi ne zaman fark edilir, sorusu işlemi yaptırmayı düşünen kişilerin akıllarına sıklıkla gelen bir sorudur. 

İşlem sonrasında hastanın 1 aylık bir süre içerisinde bandaj uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulama sayesinde vücut yavaş yavaş yeni görünümüne adaptasyon sağlamaktadır.

Derinin oturması, şişliklerin inmesi ve karnın tam şeklini alması için kişinin ameliyattan sonra 15 gün boyunca göbek bölgesini yorabilecek herhangi bir fiziksel aktiviteden kaçınmalıdır.

Kişinin bu dönemde spor yapması yırtıklara ve şişliklerin artmasına neden olabilir. Kesinlikle bu dönemde kendinizi zorlamamaya özen göstermelisiniz.

Spor hayatınıza geri dönüş yapabilmek için hekiminize başvuruda bulunmanız ve size önerdiği periyotlarda yavaş yavaş dönüş yapmanız gerekmektedir.

Vücudunuzda stres meydana getirmek hem beden hem de ruh sağlığınıza olumsuz geri dönüşleri olabilecek bir durumdur. Hekim önerilerinin dışına çıkarak kendinizi zorlamamalısınız.

Hastanın bu dönemde kendisine dikkat ederek eğitim ve / veya iş hayatına devam etmesinde bir problem bulunmamaktadır. Bu süreçte 20 dakikalık kısa yürüyüşler de faydalı olabilir. Hafif düzeyde hareketin bir zararı dokunmamaktadır.

Kişide bu süreç atlatıldıktan sonra göbekteki six pack (baklava dilimi) çizgileri daha belirgin hale gelecektir. Bu dönem bünyeden bünyeye 3 hafta ile 1 ay gibi bir süreci kapsamaktadır. 

Kişi eğer kazandığı yeni görünümden memnun kalmaz ise yeniden operasyonu 6 ay sonra tekrarlatarak daha da belirgin çizgiler elde etme talebinde bulunabilir.

Sixpack Ameliyatı Zararlı Mı?

Her iki cinsiyet içinde oldukça sık tercih edilen six pack işlemi karın kası oluşturmak için yapılır. Operasyon öncesi ve sonrası olarak herhangi bir problemle karşılaşılmaktadır. Operasyon sürecinde kesi olmamaktadır. Bu sebeple ameliyat sonrası iz kalmaz.

Yağ enjeksiyonu işlemi yapıldığı için operasyon sonrası yağ alınan bölgelerde hafif ağrı ve şişlik olmaktadır. Bu ağrılar çok olmamakla birlikte hekiminizin verdiği ilaçları düzenli kullanarak geçmektedir. İyileşme sürecinde hasta 15 gün içerisinde normal yaşantısına dönebilir.

Ameliyat sonrası dönemde karın kısmında kullanılan bandaj sayesinde şekillenme güzel biçimde sağlanır. İşlem sonrası hekim önerilerine kesinlikle uyulması gerekmektedir.

Aksi takdirde operasyon bölgesinde zorlanmaya bağlı yırtılmalar meydana gelebilir. Fakat bu yırtılmalar ufak dikişlerle halledilebilir. 

Six Pack Ameliyatının Riskleri Nelerdir?

Karın kası olarak da bilinen six pack sahibi olmak isteyen kişiler basit bir ameliyatla hayallerini gerçekleştirebilmektedir. Ameliyat sırasında oluşabilecek bazı riskler ise aşağıdaki gibidir;

 • Six pack ameliyatında hiçbir şekilde karın bölgesinde kesi açılmadığı için operasyon sonrasında kanama gibi yan etkiler çok nadir bir şekilde görülmektedir. Kesinin açılmamış olması kanamaya sebebiyet verecek durumların ortadan kalkmasını sağlasa da bazı hastalarda operasyon sonrasında kanama durumları görülebilmektedir. Bu tür durumlarda endişeye mahal vermeden pansuman yapmak kanamanın durmasını sağlayacaktır. 
 • Kanama, uygulanan pansumana rağmen durmadıysa en kısa sürede doktorunuzla görüşerek yeniden bir tedavi sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz. Her ne kadar nadiren de görülse iç kanama riskini de göz önünde bulundurarak doktorunuzla görüşmekten çekinmemelisiniz.
 • Tıbbi adı abdominal etching olan karın kası operasyonunda karın çevresinde zamanla küçük çizgiler oluşmaktadır. Bu, ameliyatın doğal bir yan etkisi olarak bilinmektedir. Bu çizgiler çok yaklaşılmadıkça görünmediği için sorun teşkil etmezler. Çizgilerden rahatsız olan kişiler için de estetikle çizgilerin giderilmesi önerilmektedir.
 • Karın kası ameliyatı genellikle ağrısız bir şekilde tamamlanmaktadır. Son derece pratik bir ameliyat olduğu için hastalar ameliyat sonrasında nadiren ağrı ya da acı hissetmektedir. Bu tip durumların meydana gelmesiyle birlikte doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçları kullanarak ağrıyı azaltabilir ve yok edebilirsiniz. 
 • Six pack ameliyatı sonrasında günler süren ağrılara sahip kişilerin en kısa sürede doktoruyla görüşmesi ve durumu değerlendirmesi gerekmektedir. Farklı semptomların görülmesi gibi ihtimalleri göz önünde alarak yeniden bir tedavi sürecine girilmelidir.
 • Karın kası ameliyatı, yağ transferi yapılarak gerçekleştirildiği için ameliyattan sonra belirli bir süre bölgede şişlik meydana gelebilmektedir. Küçük yumrular halinde meydana gelen bu şişlikler zamanla kendiliğinden düzelmektedir. Şişliklerin uzun süreli bir şekilde aynı bölgede kalması durumunda doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz. 
 • Karın kası ameliyatı sonrasında oluşabilecek olan şişlikler, ağrılar ve diğer yan etkilerin tamamının çözümü masajdır. Doğru bölgeye doğru tekniklerle uygulanan masaj hareketleri sayesinde tüm problemlerden kurtulabilmek mümkündür. Etkili bir şekilde işe yaraması için masajın operasyondan sonra 10 gün boyunca düzenli şekilde yapılması gerekir.

Six Pack ameliyatı fiyatları nasıl belirlenir ?

Six Pack ameliyatı fiyatları nasıl belirlenir konusunda, merakı olan bireylerin herhangi bir hekime danışmadan; fiyat konusunda bilgi edinmeleri olanaksızdır. Bunun nedeni, bu tür işlemlerin istenilen görüntü ele alındığında farklı ek işlemlere de tabi tutularak uygulanmasıdır. 

Burada kendinizi muayene ettirmeden ve istediğiniz görüntüyü hekiminize belirtmeden bir fiyat söylenememektedir. 

Örneğin; bir kişinin karın bölgesine yoğun bir yağlanma olması, ek olarak liposuction gerektirmektedir. Bu da ana işleme ek olarak hastanın yağ oranına göre değişim gösteren bir uygulamadır.

Bir başka kişi de düz bir karna sahip olmasına rağmen derisinde yoğun sarkma olduğundan; ek olarak deri toparlaması işlemine ihtiyaç duyabilir.

Bu ve bunun gibi çok farklı durumlar görülebilmektedir. Burada en önemli şey, hastanın vücut yapısının istenilen görüntüye göre yapılacak işlem ihtiyacıdır. Bu nedenle, herkes için standart bir fiyat söz konusu değildir. Kişilerin işlemden önce, mutlaka bir hekim muayenesine ihtiyaçları vardır.

İstanbul’da Six Pack (Karın kası) Ameliyatı ne kadar?

Six Pack (Karın kası) ameliyatları, atletik bir vücuda sahip olmayı isteyen bayanlar ve erkekler tarafından talep edilmektedir. Six Pack (Karın kası) ameliyatları fiyatları bakımından duruma ve kliniğe göre değişiklik gösterebilir.

Six Pack (Karın kası) estetiğini yapacak olan hekimin deneyimine, liposuction miktarına, kullanılacak tıbbi aletlerin kalitesine, uygulanacak yönteme göre farklı fiyatlar belirlenebilir. Six Pack (Karın kası) estetiği basit ameliyatlar olarak düşünülse de riski olan bir işlemdir, ameliyat sırasında gelişebilecek komplikasyonlar açısından başka branşların bir arada bulunduğu merkezler tercih edilmelidir.

“İstanbul’da Six Pack (Karın kası) ameliyatı ne kadar?” sorusuna cevap almak için deneyimli hekim kadrosuyla hizmet veren hastanelerin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi kliniklerine başvurarak karın kası ameliyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karın kası ameliyatı fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Six Pack Ameliyatı Sigorta Kapsamında Mı?

Böyle bir durum söz konusu değildir. Estetik kaygı taşınan hiçbir ameliyat sigorta kapsamına girmez.

Karın Kası Ameliyatı Sonrası Beslenme Nasıl Olmalıdır?

İlk beslenme düzeni 24 saatliğine hastanın herhangi bir sorun yaşamamasına bağlı olarak sıvı olarak verilmektedir. Ameliyat süresi tamamlandıktan sonra hasta dengeli ve sağlıklı beslenme yaşamına alışması gerekir. Beslenme programı doktorunuz tarafından size bildirilecektir. Bildirilmediği durumda hastalar diyetisyenlerden yardım alabilir.

Six Pack Ameliyatı Sonrası Ne Zaman İşe Dönebilirim?

Ameliyattan 1-2 gün sonrasında hasta taburcu edilse de ilk 15 gün çok önemli olduğu için hastanın evinde dinlenmesi daha uygun görülür. Hasta ilk 15 gün içerisinde bandaj ve korse kullanımına ekstra önem vermelidir. Doktor tavsiyesi olmadan ağır işlerde çalışmaya başlamamalıdır.

Kaynakça:

https://www.healthline.com/health/cosmetic-surgery/abdominal-etching

https://centreforsurgery.com/services/abdominal-etching/

4.2 / 5. 9

24 cevaplar
 1. Ahmet
  Ahmet says:

  Selamlar, uygulama erkeklere uygulanabiliyor mu? 85 kiloyum hem yağ aldırma hem de karın kası ameliyatı olmak istiyorum. Birlikte yaptırabilir miyim? fiyatlar ne kadar? iyi çalışmalar

  Cevapla
 2. Tolga
  Tolga says:

  Tayfun Hocam merhaba, karın kası ameliyatı olmak istiyorum ancak bacak bölgemde de yağlar var. Sadece karın kası ameliyatı ve ikisi için ayrı ayrı fiyat alabilir miyim ?

  Cevapla
 3. Cengiz
  Cengiz says:

  Hocam merhaba, karın kası ameliyatı yaptırmak istiyorum. Fiyatlarınız ne kadar ? saç ekimi yapıyor musunuz ? pek bilgi göremedim de

  Cevapla
 4. Necla
  Necla says:

  merhaba, karın kası estetiği yaptırmak istiyorum. Sadece erkeklere mi yapılıyor kadınlara da yapılabiliniyor mu ?

  Cevapla
 5. Buğra
  Buğra says:

  Değerli Hocam,
  178 boy 80 kilo civarı erkeğim. Karın bel bölgesinden yağ aldırmak ve karın kası ameliyatı olmak istiyorum. Her ikisi için ayrı ayrı fiyat bilgisi alabilir miyim? Ameliyatı lokasyon olarak hangi semtte yapıyorsunuz? Saygılarımla.

  Cevapla
 6. Semih
  Semih says:

  Merhaba hocam,Kıck boks ve body yaptım ancak iş hayatımdan dolayı 2 yıldır spor yapamıyorum.Yaş 40 ,1.81 Boy 91 kiloyum.Karın bölgem de yağlanma var. Aslında sporu bıraktığımda da aynı kiloydum.Ancak sıkıydım.2 beden farketti.Karın kası ameliyatından sonra ağır spor yapmadan sadece beslenme ve hafif egzersizlerle formu koruyabilir miyim.Ve fiyat aralığınız nedir? Saygılarımla

  Cevapla
 7. Mert
  Mert says:

  İnce atletik sayılırım, 180 75 kg, kilo alırken ilk karın bölgesinden alan birisiyim, hem vücut yapısı anlamında, hem 43 yaşından sonra karın bölgesinden yağların atılması çok zor olduğundan yağ aldırma operasyonu yaptırmak istiyorum, fiyatlar ne mertebelerde olduğunun bilgisini.rica edebilir miyim, bu ameliyattan sonra vücut başka bir yerde yağlanma yapıyor diye duydum, doğru mudur ?

  Cevapla
 8. Osman
  Osman says:

  Selam hocam ben Üsküdar’dan Osman. 19 yaşındayım. Bir hastalığım falan yok. Düzenli spor yapıyorum. Alkol sigara falan da kullanmıyorum. Spor yaptığım için karnım yağsız ve kaslı ama elde etmek istediğim karın kası görüntüsüne nasıl desem baklava baklava görüntüye ulaşamıyorum. Six pack ameliyatı bu konuda yardımcı olabiliyor mu? Ve kilo alıp vermezsem kalıcı olabiliyor mu?

  Cevapla
 9. Onur
  Onur says:

  Merhaba Tayfun hocam, sizi sosyal medyada uzun zamandır takip ediyorum ve six pack yapmak istiyorum, çok yağım yok ,Almanyadan geleceğim ne kadar kalmam gerekir ve fiyatlar ne kadar bilgi alabilir miyim ?

  Cevapla
 10. İsmet
  İsmet says:

  karın ve göğüs kısımlarımda yağlanma var, başarılı sonuçlarınız olduğunu gördüm ve bende yaptırmak istiyorum,yapay karın kası ameliyatı fiyatları nedir, ben yurtdışından geleceğim genel bilgi alabilir miyim?

  Cevapla
 11. İsmet
  İsmet says:

  karın ve göğüs kısımlarımda yağlanma var ve bende yaptırmak istiyorum, yapay kas fiyatları nedir,ben yurtdışından geleceğim genel bilgi alabilir miyim?

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir