Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2022
3.8
(166)

Estetik cerrahi , kadınların görünümünü ve güzelliğini değiştirmek için kullanılmış olsa bile,  erkekler için de yapılabilecek işlemlerin varlığı unutulmamalıdır. Erkekler için penis büyütme ameliyatı ile  penis boyu uzatma ve penis kalınlaştırma mümkündür.

Penis büyütme ameliyatı ; son yıllarda erkeklerin tercih ettiği tedavi yöntemlerinden biridir. Fizyolojik olarak erektil bir penis 11 ile 17 cm arasındadır ve bunun nedeni bir kadının vajinasının aynı uzunluğa sahip olmasıdır.

Penis büyütme ameliyatı ilk olarak hastanın iyi bir aday olması gerektiği anlamına gelir, çünkü bu estetik bir ameliyattır, işlevsel değil. Herhangi bir cinsel performans artırılamaz veya azaltılamaz.

Ereksiyon haricinde küçük bir penise sahip olan kişilerde soyunma odası sendromu vardır ve bir spor salonuna veya yüzme havuzuna gittiklerinde soyunmak zorunda kaldıklarında utangaç olabilirler.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, penis görünümünü değiştirmek isteyen bu hastalar için penis büyütme ameliyatı iyi bir seçenektir.

Penis büyütmek için başvurulan büyütme egzersizleri, ilaçları ve diğer bilimum yöntemin fayda etmediğini fark eden kişiler tarafından son yıllarda en sık tercih edilen işlemlerden biridir ve ameliyatsız ya da cerrahi olarak gerçekleştirilmektedir.

Penis büyütme ameliyatı fiyatları için;

Normal Penis Büyüklüğü Ne Kadardır?

Normal penis büyüklüğü, kalınlığı, uzunluğu, genişliği gibi konular üzerine pek çok araştırma vardır. Ancak normal penis büyüklükleri dünyanın her kıtasına, her ülkesine hatta bir ülkenin farklı bölgelerine göre bile değişebilmektedir. Burada sadece ortalamalar baz alınabilmektedir.

Türkiye ve Türk ırkında genel ortalama 10 – 18 cm arasında değişmektedir. Asya ülkelerinde 5 – 10 cm arasında iken Afro Amerikan – Zenci ırk için 18 – 28 cm’dir.

Penis bir uzuvdur ve belirli bir yaştan sonra gelişimi durmaktadır. Anne karnından itibaren oluşan ve sürekli gelişmeye devam eden penis ergenlik sonlarına dek büyümesini devam ettirir.

Erkeklerde ergenlik süreçleri 20 yaşına kadar devam edebilse de genelde 16 – 17 – 18 yaşında penis büyümesi son raddeye gelmiş olur. Nadiren 20 – 21 yaşına kadar gelişimi devam eder.

Türkiye üzerinden gidecek olursak, 2010 yılında Türk Üroloji Dergisi tarafından gerçekleştirilen bir araştırma sonucunu örnek gösterebiliriz. 

Bu tabloda ülkemizin farklı bölgelerinden toplam 1132 erkek penisi baz alınmıştır. Araştırmaya göre ülkemizin normal penis büyüklüğü 13 cm’dir.

Türkiye’de ortalama penis büyüklüğü ile çok fark olmasa da diğer bölgelere nazaran daha büyük penisli erkeklerin Akdeniz bölgesinde yaşadığı tespit edilmiştir. Daha düşük değerlere sahip olan erkekler ise Marmara ve İç Anadolu Bölgelerinde kaydedilmiştir.

Özetle ülkemizin ortalama penis boyu 13 cm – 14 cm’dir. Ancak 9 cm’ye kadar normal penis boyu değeri olduğunu söyleyebiliriz.

Penis Büyütme Egzersizleri İşe Yarar mı?

İnternette dolaşan pek çok penis büyütme egzersizi vardır. Konuya başlamadan önce şunu önemle belirtmek isteriz; bu tür yazılar penis büyütücü haplar, ilaçlar, kremler, masajlardan sonra çıkmış asılsız iddiaları yansıtmaktadır.

Penis büyütme egzersizleri vardır ancak aslı tıp bilimine dayanır. Doğrudan bu egzersizleri yapmak bir fayda sağlamaz. Aksine penisinizde kalıcı zararlara neden olabilir.

Aslının Tıp bilimine dayanmasının nedeni ise şudur; Penis büyütme, penis uzatma, penis kalınlaştırma gibi ameliyatlar sonrasında doktorunuz tarafından önerilebilen (her zaman ya da her penis ameliyatında değil) egzersizler vardır.

Bu bilgiler penis büyütme ameliyatlarına katılmış hastalara verilen programlarla önerilir. Ancak egzersizlerin asıl amacı ameliyat başarısını sağlamaktır. Ameliyattan sonra oluşabilecek problemlere karşı bir önlem ifade eder.

Penis büyütme egzersizlerinin aslını öğrendik. Özetle penise yönelik gerçekleştirilen ameliyatlar sonrasında önerilebilen egzersizler olduğunu da öğrenmiş olduk.

Peki ya internette dolaşan bu egzersizler doğru mu? Kısmen evet. Ancak yapılması önerilmez hatta şiddetle uzak durmanız önerilir. Aksi halde penisinizin fiziksel yapısında geri döndürülmesi zor tahribatlara neden olabilirsiniz.

Penis ameliyatlarından sonra verilen bu egzersiz önerileri kulaktan kulağa geçerek abartılmış, yanlış ifadelerle doldurulmuş, aslına uymayan bilgileri kapsamaktadır. Kesinlikle uzak durulmalıdır. Aksi halde penisinizin kanla dolduğu bölgede kanamalar, yırtılmalar, deformeler oluşturabilirsiniz.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Video Anlatımlar

 

 

Youtube kanalını ziyaret ederek penis büyütme ve kalınlaştırma video anlatımlarını inceleyebilir, merak edilen penis büyütme teknikleri ile ilgili açıklamaları dinleyebilirsiniz.

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Teknikleri

Erkekler için en önemli sorunlardan bir tanesi penis boyu, uzunluğu, kalınlığı ve işlevselliğidir. Günümüzde erkekler penislerindeki çeşitli şekil bozukluklarından, boyut sorunlarından, inceliklerden, eğriliklerden şikayetçi olabilmekte ve bu nedenle penis  ameliyatını tercih etmektedirler.

Bu ameliyatın amacı penis boyunu uzatmaktır. Ameliyatın temelini penisi pubik kemiğe bağlayan ligamanların kesilerek, penisin serbest bırakması oluşturur.

Bununla birlikte, kasık bölgesine yapılan liposuction(yağ emme), penis ve skrotum arasındaki cildin düzeltilmesi (penoskrotal plasti) ve penis başına yapılacak dolgu işlemleri elde edilecek sonucu olumlu yönde etkilemektedir.

Penis uzatma ameliyatlarının büyük kısmında eş zamanlı olarak yağ greftleri ile penis kalınlaştırma işlemi de yapılmaktadır.

 • Süspansör Ligamanın Kesilmesi

Süspansör ligaman, penisin vücut içinde kalan kısmını, leğen kemiğine bağlayan bir yapıdır. Penis boyunun %50 si vücut içerisinde bulunmaktadır.

Süspansör ligamanın kesilmesi  bu kısımın serbestleşmesini sağlar. Serbest kalan kısım sayesinde dışarıda görünen penis boyunda uzama elde edilir. Anatomik varyasyonlar belirleyici olmakla birlikte, bu ligamanın kesilmesi ile 2-5 cm arasında bir uzama elde edilebilir.

Teknik olarak, penisin süspansör ligamanını kesme ve serbestleştirme basit ancak deneyim gerektiren bir işlemdir.

Bununla birlikte ameliyat sırasında penisi kanlandıran damarların ve penisi erekte eden sinirlerin hasar görmemesi için Fraksiyonel CO2 lazer kullanımı gerekmektedir.  Lazer ile yapılan ameliyatlarda kanama hiç olmamakta, iyileşme ise çok daha hızlı şekilde sağlanmaktadır.

Süspansör ligaman kesilmesinden sonra elde edilen uzamanın sağlıklı hale getirilmesi son derece önemlidir.

Zira iyileşme safhasında penisin tekrar aynı kemiğe yapışması ihtimali vardır. Bu ihtimal göz önüne alınarak; ameliyattan 6 hafta sonra 3 ay kadar süreyle penis uzatıcı gerici aletlerin kullanımı önerilmektedir.

Bu cihazlar penisi kontrollü şeklide gerebilen cihazlardır. İnternette satılan ve penis boyunu uzattığı iddia edilen bu cihazların tek başlarına bir işe yaramaması ancak ameliyatla penis boyu uzatmadan sonra tedavi amaçlı kullanılmalıdır.

Penis boyu uzatma ameliyatı, 1 saat süren bir ameliyattır. genel anestezi altında yapılması tercih edilir ve hasta aynı gün taburcu olabilir.

Ameliyat sonrası ilk 5 gün penis sargıda kalır. 6 hafta süreyle cinsel perhiz (mastürbasyon dahil) uygulanmalı ve sonrasında 3 ay süreyle penis uzatıcı cihazlar düzenli kullanılmalıdır.

 • Supra-pubik V-Y Plasti

Supra-pubik V-Y Plasti, erkek cinsel organı büyütme ameliyatının önemli bir aşamasıdır. Penis uzamasına destek olacak şekilde pubisteki cilt ilerletmesini sağlar. Bu bölgede ameliyat sonrası ters Y harfi şeklinde bir dikiş izi görülür. Bu iz birkaç ay içerisinde tamamen kaybolur.

 • Suprapubik liposuction

Özellikle orta yaşlı erkeklerde penis kökünün üzerindeki pubik bölge yağlanır ve bazen gömülü penis durumuna neden olur. Pubik bölgenin yağlanması, mevcut penis boyunun daha kısa görülmesi ve hissedilmesine neden olur.

Penis uzatma operasyonu sırasında bu bölgeye yapılacak etkili bir liposuction ile yağ dokunun kalınlığına göre 1-1,5 cm arasında ameliyatla penis büyümesi sağlanır.

 • Peno-skrotal Plasti

Bazı erkeklerde penis ile skrotumun (yumurtalık) birleşimi anormaldir. Torba derisi penisin ortasına yapışıktır ve hindi boynu denilen bir görünüm oluşturur.

Bu durum görsel olarak penis boyunun kısa algılanmasına neden olur. Buradaki cildin düzeltilmesi ile son derece tatmin edici bir uzama algısı elde edilir.

Tüm vücutta olduğu gibi bildiğimiz en güvenilir dolgu maddesi bizzat kişinin kendi dokularından elde edilen yağ grefttidir.

Sentetik dolgu malzemeleri emilebilir  ancak yan etki oluşturma ve alerjik reaksiyon potansiyeli bulunduğundan erkek cinsel organı büyütmek amacıyla çok fazla tercih edilmezler.

Yağ doku enjeksiyonları doğası gereği yeni aktarıldıkları ortamda bir miktar erime ve volüm kaybına uğrarlar. Bu durum son derece doğaldır. Ancak enjekte edilen hacmin yaklaşık %60 oranında devamlılığının olduğunu söyleyebiliriz.

Yağ doku enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma işlemi çoğu zaman penis büyütme ile birlikte yapılır ve bu işlem daha iyi bir sonuç elde etmek için 6 ay sonra tekrarlanabilir.

Yağ doku enjeksiyonu ile penis çevresinde 1,5-2 cm kalınlaşma rahatlıkla sağlanabilir.

PENİS BÜYÜTME AMELİYATI FİYATLARI

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı  Sonrası Süreç

Penis büyütme ameliyatı olanlar ne kadar dikkatli davranırsanız iyileşme süreci o kadar erken olacaktır. Ameliyattan sonra doktorunuzun tavsiyelerine uymalısınız.

Doktor tavsiyelerine uymazsanız ya da istenmeyen bir sonuçla karşılaşırsanız doktorunuza başvurabilirsiniz. Penis kalınlaştırma ameliyatı sonrasında;

 • Bakım

Penis büyütme operasyonu sonrasında doktorunuz penisinizi saracaktır. Sargılara iyi bakmanız gerekiyor. Sargılar  birkaç gün sonra çıkarılmaktadır.

Ameliyat sonrasında ilk günlerde hekiminize muayene için gitmelisiniz. Doktorlar 1 ay cinsel perhiz verecektir. Buna da mutlaka dikkat etmelisiniz.

 • Beslenme 

Ameliyat sonrasında beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Bu süreçte iyileşmeyi hızlandırabilmek adına sağlıklı ve dengeli beslenmelisiniz.  Bedeniniz güçsüz düşeceği için size güç verecek besinler tüketin.  Penisinizin normale dönmeye başladığı süreçte diyet programı uygulayabilirsiniz.

Ayrıca beslenme sürecinde  kolay sindirilecek ve size rahatsızlık vermeyecek gıdalar tercih edin. Çok aşırı sıvı tüketmekten kaçının. Ayrıca bir süre katı gıdalardan da uzak durun.  Beslenme için doktorunuzun tavsiyelerine uyun.

 • Penis Büyütme Ameliyatı Olanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Penis büyütme operasyonu sonrası ilk 10 gün duş  almamanız tavsiye ediliyor. Penisteki sargı sürecinde bu bölgeye su değdirmeyin.  Sıcak ve soğuk su temasından kaçının.  Ortalama 1 ay boyunca cinsel ilişkiye girmekten kaçınmalısınız.

 • Solaryum

Bronzlaşma hem erkekler hem de kadınlar için önemlidir. Ancak penis büyütme ameliyatlarından sonra çok da sağlıklı olduğu söylenemez.  Bu yüzden ameliyatın yapıldığı tarihten itibaren en az 10 gün boyunca solaryuma girmemelisiniz.

İyileşme sürecine göre bu süre değişebilir. Cildinizin hassas olduğu dönemlerde iyileşme sürecinizi geciktirebilirsiniz. Doktor tavsiyesine de bakarak cildinizin kendini toplamasına izin vermelisiniz.

 • Buhar Banyosu

Cildiniz penis kalınlaştırma ameliyatı sonrasında zayıf düşecektir. Bu yüzden bitkin kalır. Bu aşamada bedeninizi dinlendirecek fırsatı vermelisiniz. Buhar banyosu gibi aşırı sıcak ya da soğuk olacak etkinliklerden 10 gün kadar uzak durmalısınız.

Bu dönemde buhar banyosu gibi uygulamalar enfeksiyon riskini taşır. Bu konularda gerekli bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz.

 • Güneşlenme 

Ameliyat sonrasında güneş ışığından bir süre uzak durmalısınız. Bu yüzden mümkün olduğu müddetçe 10 gün kadar güneşlenmemelisiniz. Bedeninizin hassas oluşu ve penis bölgesinin de artı bir narin yapısı yoğun güneş ışığı altında bölgede kanama yaratabilir.

Doktorunuz bu konuda sizi yönlendirecek ve  vücudunuzun iyileşme sürecinde iyi gittiğini gördüğünde size güneşlenme konusunda izin verecektir.

 • Fiziki Aktiviteler

Penis kalınlaştırma ameliyatı sonrasında günlük hayatınıza kısa süre içinde dönebilirsiniz. Ancak sportif faaliyetler için en az 30 gün beklemelisiniz. 2 hafta sonra hafif spor egzersizlerine doktor onayıyla başlayabilirsiniz.

Ağır bir işte çalışanlar ameliyat sonrası rapor almalıdır. Fitness hareketlerine geçmek isteyenler de 15 gün kadar bekleyecektir.  Bu süreçte yürüyüş ve hafif tempolu koşular gerçekleştirebilirsiniz.  Doktorunuzdan bir program almanızı da öneriyoruz.  

Penis kalınlaştırma ameliyatlarından sonra bedeniniz bir süre çok hassas olduğu için mutlaka özel bir fitness programı uygulamalısınız. Yüzme konusunu merak edenler için kötü bir haber var.

Penis kalınlaştırma işleminden sonra 6 ay kadar beklemeli ve tam iyileşme sonrasında yüzmeye geçiş yapmalısınız.  Yüzme konusu bedeninizi çok yoracağı için doktorunuzun özel dikkat etmenizi isteyeceği alan olacaktır.

2 hafta boyunca dinlendikten sonra hafif sporlarla başlamanız gayet doğaldır. Egzersizlere başladıktan sonra düzenli olarak kontrollerinizi de yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

Operasyondan sonra araç kullanma ya da uçak yolculuğu için en az 1 hafta beklemeniz gerekiyor.  Sargılarınız alındıktan sonra hareket kabiliyetinizi kısa süre içinde geri kazanacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı Yaptıranların Takibi

Operasyon sonrası takip komplikasyonları önlemek ve gerekli sonucu sağlamak için  gereklidir. İlk takip ziyareti 4 hafta sonra olacaktır.

Her şey beklendiği gibi gidiyorsa, bir sonraki ziyaret, ameliyat sonrası üç aydır.  Eğer her şey yolunda gidiyorsa, 12-18 ay sonra her üç ayda bir takip muayeneleri yeterli olacaktır.

Penis büyütme estetiği sonrasında hastalar alt karın bölgesinde küçük bir yara izi görecektir. Dermal yağ grefti için, greft ve donör bölgesi tipine bağlı olarak izler bir ve üç yıl arasında kaybolur.

Çoğu erkek hem estetik hem de fonksiyonel açıdan sonuçlardan çok memnun kalmıştır ve herhangi bir memnuniyetsizlik durumu genellikle yağ enjeksiyon tekniğiyle ilişkilidir. Bu hastaların birçoğu daha sonra bir genellikle  dermal yağ grefti tercih ederler.

Penis Ameliyatlarının Riskleri Var Mıdır?

Diğer cerrahi işlemler gibi penis kalınlaştırma ameliyatının da bazı riskleri olacaktır.  Ancak profesyonel bir ekip tarafından steril bir ameliyathane ortamında yapılan müdahalelerde bir sorun yaşamazsınız.

Zaten doktorunuz bu konuda size operasyon öncesi bilgi verecektir. Penis kalınlaştırma ameliyatında riskler şöyledir;

 • Enfeksiyon

Penis kalınlaştırma sonrasında penis ve çevresinin bakımı iyi yapılmalıdır. Sargı ve pansuman doğru şekilde yapılmalıdır. Penis doğru korunmazsa enfeksiyon riski olabilir. Düzenli doktor kontrolleri ile birlikte bakımını doğru yaparsanız bu riski engelleyebilirsiniz.

 • Şişlikler

Penis kalınlaştırma ameliyatından sonra penis çevresinde ufak şişlikler olması doğaldır.  Ameliyattan 15 gün sonra penis etrafındaki şişlikler geçecektir. Ortalama 30 gün sonunda şişlikler ortadan kalkacaktır. 

 • Ödem

Penis kalınlaştırmadan sonra şişlikler devam ediyorsa müdahale edilmelidir. Müdahale edilmeyen şişlikler zaman için ödeme çevirebilir.  Doktorunuza düzenli olarak görünerek ödem riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Penis kalınlaştırmada ödem riski çok düşüktür.

 • Sarkma

Penis kalınlaştırma ameliyatında belli ön muayeneler sonrasında ameliyata girilir. Ameliyat sonrasında hastalar sarkmadan da şikayetçi olabilirler. Sarkma sorunu yaşıyorsanız tekrar müdahale yapılması gerekiyor.  Sarkma sorunlar kısa bir sürede ortadan kaldırılabilir.

 • Sedasyon Komplikasyonları

Penis kalınlaştırma operasyonları anestezi desteğiyle yapılan cerrahi operasyonlardır. Ancak bazı hastalarda anestezi yeterli olmayacaktır. Bu durumda da sedasyon gerekebilir.  Ancak bazı hastalarda sedasyon komplikasyonları da yaşanabilir.

 • Kan Birikmesi

Yapılan araştırmalarla penis kalınlaştırma ameliyatı olan kişilerde en çok kan birikmesi sorunuyla karşılaşıldığı belirtilmektedir.  Kan birikmesi modern yöntemler sayesinde en aza indirilse de böyle bir durumla karşılaşırsanız mutlaka doktorunuza görünmelisiniz.

 • Kan Pıhtılaşması

Kan pıhtılaşması çok nadir görülen bir sorundur. Zaten gözle anlaşılabilecek bir risk değildir. Doktorunuz operasyon sonrası muayenede anlayabilir.  Kan pıhtılaşması sorunu kolayca kontrol altına alınabilir.

 • Morarma

Penis kalınlaştırmadan sonra kısa süreli bir morarma ortaya çıkabilir.  Morarma kısa süre içinde geçecektir. Ancak morarma geçmiyorsa mutlaka bir uzmana görünmelisiniz. 

Penis Estetiği Sperme Zarar Verir Mi ?

Penis Estetiği Performansa Zarar Verir Mi ?

 

2023 Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatı Ne Kadar ?

Penis kalınlaştırma ve büyütme ameliyatı fiyatları hakkında net bir rakam vermek yanlış olur. Tercih edeceğiniz operasyona bağlı olacak şekilde operasyon fiyatları değişecektir.

Bunun için operasyondan önce cerrahınızla görüşmeli ve gerekirse bir ön muayeneye gitmelisiniz.  Cerrahınız bilgi aldıktan sonra sizlere bilgi verecektir.

Penis büyütme ameliyatı fiyatlarını belirleyen faktörler;

 • Cerrahın Tecrübesi

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi cerrahın profesyonelliği fiyatları belirleyen ana unsurlardan biridir. Penis kalınlaştırma operasyonlarını yapan cerrahlardan tecrübesi daha fazla olanlar daha yüksek ücretlere işlem yapmaktadır. 

Operasyondan istediğiniz sonucu alabilmek adına tecrübeli bir cerraha başvurmanız çok daha doğru olacaktır.

 • Operasyonun Yapılacak Sağlık Kuruluşu

Penis kalınlaştırma ameliyatları birçok kuruluşta yapılabilmektedir. Bu operasyon cerrahi bir müdahale olduğu için tam donanımlı bir ameliyathane ve son teknoloji cihazlar gerekiyor. 

Operasyonun yapılacağı sağlık kuruluşu da fiyatlar üzerinde etkilidir. Örneğin, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlerde işletme farklı olacağı için ameliyat fiyatları değişebilir.

 • Yapılacak Ek İşlemler

Penis kalınlaştırma ameliyatları bazen ek müdahaleler de gerektirebilir. Birçok hasta penis büyütme ve penis kalınlaştırma ameliyatlarını birlikte yaptırmaktadır.

Bu yüzden yapılacak ek işlemler de 2023 penis boyu uzatma ameliyatı fiyatına etki etmektedir. Bazı kişiler 6 ay sonunda süreçten memnun olmayıp ek bir işlem daha yapılmasını isteyebilirler. 

İstanbul’da Penis Büyültme Ameliyatı Ne Kadar?

Penis büyütme ameliyatı, erkeklerin tercih ettiği en önemli estetik müdahaleler arasında yer almaktadır. Büyütme operasyonları kapsamında uzatma ve kalınlaştırma operasyonu da uygulanır. Özellikle penis boyundan rahatsız olan kişiler için son yıllarda uzatma ve kalınlaştırma işlemleri, oldukça popüler bir hale gelmiştir.

2023 Penis büyütme ameliyatı fiyatları tercih edilen operasyonlara ve penis üzerinde yapılacak olan uygulamalara göre değişir. Kalınlaştırma operasyonunda ekstra olarak yağ aldırma işlemi de yapıldığından, operasyon ücretleri de buna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kullanılacak olan teknikler, fiyatın belirlenmesinde oldukça önemli bir faktördür.

Ne kadar gelişmiş ve iyi bir teknik uygulanırsa, işlemden o kadar fazla etki elde edilmiş olur. Tabi ki de ücret konusu ona göre değişecektir. 2023 Penis büyütme ameliyatı fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için muayene olmanız ve doktorunuzla iletişime geçmeniz gerekir. Doktorunuz, operasyonun fiyatına dair sizlere gerekli bilgiyi verecektir.

Penis Estetiği Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Hem erkeklerce hem de cinsel yaşamından yeterli haz ile beslenemeyen kadınlarca en çok araştırılan konulardan biri olan penis odaklı soruları bir araya getirerek sizler için bilgilendirici yanıtlar sunmaya çalışacağız.

Soru cevap yöntemi ile ilerleme sağlayarak “Penis Büyütme Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları” isimli konumuza geçelim.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Zararları Var mıdır?

 • Penis boyu uzatma ameliyatları diğer cerrahi tekniklerde olduğu gibi belirli riskleri kapsar. Riskler her cerrahide olduğu düzeydedir. Örneğin kanama ve enfeksiyon riskleri gibi. Genel anestezi kullanılarak gerçekleştirilen bu operasyonda hastanın penisine bir ek yapılmaz. Pelvik asıcı bağların kesilmesiyle penis boyu otomatik olarak artar. Artış oranı mevcut penis boyunun en az %20’si kadardır. Penisin kasıkla birleşim yerinden bir cerrahi kesik atılır ve penisi pelvik alanına bağlayan pelvik asıcı bağları yeteri kadar kesilerek işlem tamamlanır. Ardından dikişler atılır ve penis kök bölgesinde yer alan fazla yağ dokuları giderilerek gerçek penis boyutlarının ortaya çıkartılması sağlanır. Deneyimli bir hekim tarafından yapılan bu ameliyatta hastanın kontrollerine gelmesi ve dikkat edilmesi gerekenlere uyması halinde zarar ve riskler minimize edilecektir.

Penis Büyütme Ameliyatı Yapılan Hastaneler

Penis büyütme ameliyatları; hijyenik – uygun hastanelerde, ekipman tarafından zengin ve son teknolojilerin bulunması kaydıyla deneyimli bir doktor tarafından gerçekleştirilmelidir. Penis büyütme ameliyatı yapan hastane sayısı çok fazla değildir. Seçim yaparken hem hastane hem de hekim deneyimini ve çalışmalarını araştırınız.

Ameliyatla Penis Boyu Uzatma Kalıcı mı?

Kompozit formda vücut dokulara ya da teknolojik – modern yağ enjeksiyon yöntemleri kullanılarak penis büyüme operasyonu gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak dolgu maddeleri de uygulanarak penisin elde edilebilecek maksimum boyutlara ulaştırılması sağlanmaktadır. Ancak çoğu hastalarda tek seferde % 100 kalıcılık sağlanamamaktadır. Yağ enjeksiyonları gibi maddeler ilk 12 aylık sürecin ardından etkisini %40’a varan oranlarda kaybedebilmektedir. Yani penis kalınlaştırma, penis uzatma gibi tüm penis büyütme işlemleri 12 ay sonra %60 büyüme ile devam edebilmektedir. Tekrardan %100’e ulaşmak için ek işlem gerekebilir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Öncesi Sonrası Ne Kadar Fark Olur?

Penis kalınlaştırma operasyonlarında dolgu enjeksiyonu kullanılmaktadır. Dolgu materyali olarak hastanın kendi yağ dokusu tercih edilmektedir. Böylece vücut tarafından reddedilmez. Yağ doku işleminde enjekte edilen dolgular zamanla vücut tarafından erimektedir. Ancak enjekte edilen tüm yağlar erimez. Yaklaşık %60’lık bir kısmı devam edebilmektedir. Bu da yeterli kalınlığın elde edilmesi için yeterlidir. Enjeksiyonun işleminin altı ay sonra tekrarlanmasıyla kalınlık sonucu ve başarı oranı daha da net sergilenebilmektedir. Penis kalınlaştırma ve penis uzatma aşamaları aynı anda yürütülebilir niteliktedir. Yağ enjeksiyonu tekniğiyle penisin kalınlığına en az 1,5 en fazla 2 cm ek kalınlık imkanı sunulabilmektedir.

Penis Kalınlaştırma Operasyonu Kalıcı Mı?

Yukarıda anlattığımız üzere penis büyütme ameliyatları ya da estetik operasyonları yaşam boyu %100 büyüme sağlayamıyor. Ancak %60 büyüme sağlayabiliyor. Etkinin yeniden arttırılması için tekrar penis işlemi yapılması gerekebiliyor.

Ameliyattan Sonra Ne Zaman İlişkiye Başlarım?

Penis kalınlaştırma, penis uzatma, penis büyütme müdahale aşamaları tamamlandıktan sonra 21 gün bekleyerek cinsel ilişkiye başlayabilirsiniz.

Penis Büyütücü Ameliyat Kalıcı Mı?

Yapılan dolgular, yağ enjeksiyonları insan organizmasınca zaman içerisinde eriyor ve sadece %60’lık bir kısmı geride kalabiliyor. Birey isterse tekrar işlem yaptırabiliyor ve diğer yöntemlere göre yüksek hasta memnuniyeti olan bir ameliyattır(1)

Penis Büyütme Ameliyatı Kaç Cm Uzatır ?

Penis büyütme ameliyatı ile 3 – 4 cm’ye kadar ek penis uzatma ve kalınlaştırma mümkündür. Gömülü Penis Cerrahisi ile bu oran iki katına çıkartılabilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı İlerde Çocuk Yapmaya Zararı Var mı?

Yağ enjeksiyon ve doku tatbiki gibi işlemlerle yapıldığı için çocuk yapmaya bir zararı yoktur.

Ameliyattan Sonra Ne Zaman Spora Başlayabilirim

Penis ameliyatları yapıldıktan bir ay sonra spor ve fiziksel ağır hareketlere dönüş sağlayabilirsiniz.

Erken Boşalma Tedavisi Kesin Sonuç Veriyor mu?

Penis sinir ve kas dokuları en yoğun olan organlardan biridir. Tıpkı kadın genital organı kadar hassastır. Hazzın en üst noktası penis başı kısmında yaşanarak aşağı doğru azalır. Penis başına enjekte edilen Hyaluronik Asit enjeksiyonu ile erken boşalma süresi 3 katına kadar arttırılabilmektedir. Psikolojik nedenler harici işlem erken boşalma süresini üç kata uzattığı için uygun bir çözümdür.

İlerde İstesek Tekrar Kalınlaştırma Yapabilir miyim?

Yağ enjeksiyon ve dolgu malzemeleri kullanılarak ameliyat ile penis büyütme yaptırdıysanız genel sağlık ve penis sağlık durumunuzda bir sakınca yok ise yaptırabilirsiniz.

Ameliyattan Sonra Cinsel Organın Görüntüsü Bozuluyor mu?

Her estetik ya da cerrahi müdahale tekniklerinin ardından bedenimizin hangi alanı olursa olsun cilt dokularımız kendisini doğal süreci ile iyileştirme aşamasına yönlendirir. Bu sırada işlem görmüş dokular iyileşme yaşarken elbette görüntüsü bozuk oluyor. Ancak görüntü bozukluğu sadece iyileşme süresinin tamamlanması sırasında yaşanıyor. Ameliyat sonrasında her geçen gün görüntü düzelmektedir. Kötü görüntü ilk haftanın ardından yoğun olarak düzelmekte ve 3. Haftanın sonunda tamamen ortadan kalkarak penis kendi doğal görüntüsüne ulaşmaktadır.

Erkek Genital Estetik Ameliyatının Sperme Zararı Var mı?

Sperm’ yumurtaların olduğu alanda üretilmektedir. Ayrıca penis dolgu ya da yağ enjeksiyon teknikleri gibi yöntemler eşliğinde büyütme, kalınlaştırma, penis şekillendirme, penis uzatma işlemleri geçirdiği için sperme bir zararı yoktur.

Penis Büyütme Ameliyatı Yaptıranların Yorumları

Gerçek hastaların yorumlarının halka açık bir şekilde yayımlanması yasak olduğu için ne yazık ki yorumları burada belirtemiyoruz.

Ameliyatsız Penis Büyütme Mümkün mü?

İnternet ortamında Penis büyütmek için araştırma yaptığınız zaman birçok fikirle karşı karşıya kalacaksınız. Bunlardan bir tanesi son dönemlerde popüler bir konu haline gelmiş olan penis büyütme pompasıdır. Penis büyütme pompası ile ameliyatsız şekilde penisin büyümesi hedeflenmektedir. Fakat bu durumun kesin bir yöntem olup olmadığı tartışılır durumda. Bugün itibariyle şuanda en popüler yöntem olan cerrahi büyütme işlemi ile penisinizde istenilen boyuta ulaşmak mümkün. Bu yöntemler dışında bir de piyasada penis büyütmek amacıyla tamamen doğal oldukları iddia edilerek satılan ilaçlar yer alıyor. Bu ilaçlardan uzak durmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu ürünlere ülkemizde satış onayı verilmemekte, üretim şartları bilinmemekte ve yasal değildir. Vücudunuza da zarar verme ihtimalleri bulunmakta. Bu durumda en garanti yöntem olan cerrahi yöntem ile penisinizin boyutunu büyütebilir ve kalınlaştırabilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatında Hangi Yöntem Tercih Edilmelidir?

Bu tamamen doktorunuzun penisiniz üzerinde yapacağı tektikler sonucunda en uygun cerrahi yöntemi belirledikten sonra kararlaştırılabilecek bir durumdur. Uzmanlar hasta için hangi yöntemin daha uygun olduğunu belirledikten sonra işleme başlar. Son dönemde popüler olan penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatında gözle görünür bir başarı söz konusudur. Bu başarı grafiği her geçen gün yukarı doğru tırmanmakta. Herhangi bir endişe, korku gerektiren bir operasyon olmamakla birlikte sizin için en uygun tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Cerrahi müdahalelerde 5 cm uzamaya kadar ulaşılabiliyor. Penis kalınlaştırma işlemi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Penis Büyütme Ameliyatı Zor mudur?

Popüler bir penis büyütme yöntemi olan penis büyütme ameliyatları zor bir operasyon değildir. Alanında uzman ve başarılı cerrahlar sayesinde istediğiniz büyümeye ulaşabilirsiniz. Bu durumu biraz araştırdığınız zaman da zaten birçok yorumlarda gayet sağlıklı ve garanti bir yöntem olduğu kanısına varabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatları basit bir ameliyat olmasının yanında hastanın konforu da birinci plandadır. Cerrahlar operasyonu anestezi destekli bir operasyon olarak yapmakta ve hastanın operasyon sırasında ağrı veya acı hissetmesinin önüne geçmekte.

Ameliyat Kaç Saat Sürer?

Ameliyat süreleri kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Fakat ortalama bir süre vermek gerekirse 2-3 saat gibi bir sürede operasyon tamamlanabilir. Bu zaman da cerrahi bir ameliyat için gayet ideal bir süredir. Endişe duyacağınız bir ameliyat değildir. Sizler de başarılı bir cerrah sayesinde penis boyutunuzda istediğiniz büyüme hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Ağrılı mıdır? Ağrılar Ne Zaman Geçer?

Penis büyütme ameliyatında anestezi işlemi uygulandığı için ameliyat sırasında herhangi bir ağrı veya sancı çekmezsiniz. Fakat ameliyattan sonra 1 hafta süren ağrılar oluşabilir. Bu da gayet doğal bir durumdur. Karın ve popo bölgesinde oluşabilecek ağrılar 1 hafta boyunca sizi biraz zorlayabilir. Fakat doktorunuzun önerdiği ilaçlar ve yöntemler ile bu 1 haftalık süreci çok daha rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Doktorunuzun bu konuda yaptığı gerekli uyarıları dikkate almalısınız. Bunlar herhangi bir endişe duyulacak durumlar değildir. Sadece operasyon sonrasında oluşabilecek gayet normal durumlardır.

Doktor Kontrolleri Ne zaman Yapılır?

Yapılan ameliyat sonrasında penis bölgenizde yer alan sargıları almak için 5. Gün doktorunuza tekrar uğranız gerekmektedir. Bu süre, doktorunuzun vereceği süreye göre de değişkenlik gösterebilir. Bu biraz da hastanın durumuna bağlı olarak değişebilir. Sargıların alınması işleminden sonra ileriki günlerde tekrardan doktorunuza kontrol ve pansuman işlemleri için tekrar uğramanız gerekecek. Gerekli kontrollerin aksatılmaması tamamen hastanın lehine olarak iyileşme sürecini hızlandıracaktır.

Ameliyat Sonrasında Ne Zaman İşe Dönebilirim?

İşe dönme süresi tamamen ne iş yaptığınıza bağlı olarak değişmektedir. Bu süreyi net olarak vermek doğru olmayacaktır. Eğer hasta ağır bir iş ile meşgul oluyorsa bu süre 2-3 hafta olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer hasta daha rahat masa başı bir iş şekli ile meşgulse ortalama 1 haftalık bir dinlenme süresi yeterli olabilir. Bu durum tamamen doktorunuzun vereceği süreye bağlıdır. Ameliyat sonrasında doktorunuz gerekli süre için rapor verecektir. Fakat yine de bu durumda çok aceleci davranmanızı önermeyiz. İyileşme döneminde göstereceğiniz sabır ve hassasiyet süreci daha kolay hale getirecektir.

İstirahat Raporu Verilir mi?

Eğer ağır bir işte çalışıyorsanız, gün boyunca ayakta fazla zaman geçiriyorsanız doktorunuz size gerekli süre için rapor yazacaktır. Daha rahat bir işiniz varsa işe dönme süreniz daha kısa olabilir. Doktorunuz bu süre için de size rapor yazacaktır. Doktorlar bu konularda gayet iyimserdir ve önceliği tamamen sizin sağlığınıza verir. Alacağınız rapor ile dinlenme süreniz için elinizde resmi bir belge yer alır.

 

Kaynakça:

https://www.turkishjournalofurology.com/content/files/sayilar/29/buyuk/290-2931.pdf

http://file.lookus.net/androlojibulteni/Mart-2006-24.Say%C4%B1.pdf#page=10

https://www.turkishjournalofurology.com/content/files/sayilar/2/buyuk/43-481.pdf

https://tayfunturkaslan.com/penis-estetigi-olmadan-once-gormeniz-gerekenler/

https://tayfunturkaslan.com/ameliyatla-penis-nasil-buyutulur/

3.8 / 5. 166

126 cevaplar
 1. Mehmet
  Mehmet says:

  selamalr hocam daha önce kocaelinde bir klinikte penis büyütme ameliyatı oldum ancak yalnızca 1 cmlik bir büyüme oldu. yeniden ameliyat olabilir miyim? sonuç aynı olur diye de korkuyorum ne yapmalıyım? teşekkürler

  Cevapla
 2. Remzi
  Remzi says:

  Merhaba, daha önce böbreklerimden taş düşürdüm ve insülin kullanan şeker hastasıyım. ameliyatı olabilir miyim? şeker hastalığı ameliyat için engel midir? teşekkürler

  Cevapla
 3. Hakan
  Hakan says:

  Ameliyatsız penis büyütme ile penis büyütme ameliyatı fiyatları arasındaki fark ne kadar olur bilgilendirebilir misiniz acaba?

  Cevapla
 4. Kerem
  Kerem says:

  Merhaba, penis büyütme yaptırmak için gereken bir yaş koşulu var mıdır? Sağlık problemi olarak görülüp 18 yaş altında birine de yapılabilir mi?

  Cevapla
 5. Ethem
  Ethem says:

  Merhaba, penis kalınlığını ne kadar arttırabiliyorsunuz? Bir de ameliyat dışındaki yöntemler sağlıklı mıdır hocam?

  Cevapla
 6. Haluk
  Haluk says:

  Merhaba, daha önce penis büyütme ameliyatı oldum ancak hiç memnun kalmadım. Büyütme ameliyatı yapılmış penise tekrar aynı ameliyatın yapılması ne kadar sağlıklı? Cinsel hayatı etkiler mi?

  Cevapla
 7. Turan Gezen
  Turan Gezen says:

  doktor bey merhaba, 3 çocuk babası boşanmış bir erkeğim. penisimin boyunu uzatmak istiyorum. sigara ve alkolü yoğun şekilde kullanıyorum. ameliyatın riski nedir? 39 yaşındayım.

  Cevapla
  • Tayfun Türkaslan
   Tayfun Türkaslan says:

   Merhaba Turan Bey, ameliyatın risk durumu hakkında bilgi verebilmemiz için muayene olmanız ve gerekli tetkiklerin yapılması gerekmektedir. 0549 749 90 50’ı arayarak randevu alabilirsiniz.

   Cevapla
 8. Cihan
  Cihan says:

  Merhaba, penisimin boyundan memnun değilim. Fazla uzun olduğu için ilişkilerde sıkıntı yaşıyorum. Penisimi küçültmek için başvurabileceğim yöntemler nelerdir? Penis büyütme ile ilgilli çok site buldum ancak küçültme ile ilgi pek bilgi yok…

  Cevapla
 9. Behçet
  Behçet says:

  Merhaba hocam, penis büyütme ve penis kalınlaştırma ameliyatlarını aynı anda yaptırırsak iyileşme sürecinde değişiklik olur mu?

  Cevapla
 10. Atahan
  Atahan says:

  Merhaba, penis uzatma ameliyatı olduktan sonra ereksiyon problemi yaşama gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Olmaması için nelere dikkat edilmelidir?

  Cevapla
 11. Hakan
  Hakan says:

  Merhaba, penisimi büyütmek istiyorum ancak ameliyat ve sonrasında ağrı süreci ile uğraşmak istemiyorum. Ameliyatsız penis büyütme yapıyor musunuz?

  Cevapla
 12. Batuhan
  Batuhan says:

  Merhaba, penis boyu uzatma ameliyatı yaptırdıktan ne kadar süre sonra ilişki yaşanması sağlıklı olur?

  Cevapla
 13. Alp
  Alp says:

  Merhaba, yurtdışından İstanbul’a penis büyütme ameliyatı için gelenlere otel ayarlama gibi paket bir hizmetiniz oluyor mu?

  Cevapla
 14. Cafer
  Cafer says:

  merhaba tayfun bey, çocukluğumda kilo problemim yüzünden 2 kere sünnet oldum. Şimdi penisime uzatma operasyonu yaptırmak istiyorum, 36 yaşındayım. Bu penis uzatma ameliyatı için bir engel oluşturur mu ? bilgi verir misiniz,teşekkürler

  Cevapla
 15. Kaan
  Kaan says:

  Penis büyütme ameliyatı sonrası ağrı yaşanabilir mi? Süreç hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevapla
 16. Hakan
  Hakan says:

  selamlar, ameliyat sonrası ne kadar uzama oluyor? penisim 11 santim ve 15 üzeri olmasını istiyorum. ameliyat sonucunda bu uzunluğa erişilebilir mi? uzatma derecesi fiyatı etkiliyor mu? iyi çalışmalar

  Cevapla
 17. Muhammed
  Muhammed says:

  Hocam merhaba, ıstanbulda penıs buyutme amelıyatı olmak ıstıyorum. Almanya’dan turkıyeye gelecegim, amelıyat ıcın ne kadar kalmam gerekıyor

  Cevapla
 18. Tacettin
  Tacettin says:

  hocam merhabalar, 29 yaşındayım. penisimin inceldiğini hissediyorum ve kalınkaştırma ameliyatı olmak istiyorum. İstanbulda yeriniz var mı? ve penis neden incelir? teşekkürler

  Cevapla
 19. Tansu
  Tansu says:

  selam tayfun bey, eşimle 4 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz ancak bir türlü başarılı olamadık. penis boyunun çocuk sahibi olmada etkili olduğunu duydum. bu doğru mudur? penis boyum ne kadar uzar ve bu uzama ne kadar etkilidir?

  Cevapla
 20. Hakan
  Hakan says:

  hocam merhabalar, penis büyütme ameliyatı olmak istiyorum. penisim 8 cm ve kalınlığı 1 cm çapında. 23 yaş için bu ölçüler çok mu küçüktür? uygulamayla penis ne kadar büyür?

  Cevapla
 21. Deniz
  Deniz says:

  selam hocam, 4 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla yapay penis sahibi oldum. ancak yapılan penisimin boyu bana oldukça küçük geliyor. 30 yaşındayım. Bu tarz penisler için de kalınlaştırma ve uzatma operasyonları yapıyor musunuz? fiyatları nedir?

  Cevapla
 22. Can
  Can says:

  doktor bey selamlar, 38 yaşında 2 çocuk babasıyım. eşimle cinsel yaşamımız çok sıkıcı bir hal aldığı için penis büyütme ameliyatı olmak istiyorum. şu an penisim 11 cm, uygulama sonrası ne kadar büyüme olur? teşekkürler..

  Cevapla
 23. Furkan
  Furkan says:

  Penis uzatmak için doğal yöntemler ne kadar işe yarar hocam. Eğer penis ereksiyon halindeyken 10 cm ise büyütmek için ameliyat şart mıdır?

  Cevapla
 24. Mustafa
  Mustafa says:

  Tayfun Bey Merhaba, penis kalınlaştırma ameliyatı olmak istiyorum. Fiyatlar hakkında bilgi verebiliri misiniz ?

  Cevapla
 25. Musa
  Musa says:

  Hocam Merhaba, İzmir’de yaşıyorum istanbula ameliyat olmaya gelebilirim ama otel vesaire maliyet yüksek olabilir. Fiyatlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz ona göre karar vereceğim.

  Cevapla
 26. Yaşar
  Yaşar says:

  selam hocam, daha önce HPV siğil tedavisi gördüm. Şu an penisimde herhangi bir siğil olmasa da bunlar dönem dönem tekrar ediyor. Penis kalınkaştırma yaptırmak istiyorum. HPV siğilleri kalınlaştırma uygulamasına engel midir?

  Cevapla
 27. Mustafa
  Mustafa says:

  Merhaba hocam, 43 yaşındayım ve kalp hastasıyım. Daha önce de anjiyo geçirdim. Penis kalınlaştırma ameliyatı olmak istiyorum ancak korkuyorum. Kalp rahatsızlıkları ameliyat için engel midir?

  Cevapla
  • Tayfun Türkaslan
   Tayfun Türkaslan says:

   Merhaba, ameliyata başvurmadan önce kardiyoloji doktoruyla görüşmenizi tavsiye ederiz. Penis kalınlaştırma ameliyatı, süreci ve fiyatları ile ilgili bilgi almak bizi arayabilirsiniz.

   Cevapla
 28. Hüseyin
  Hüseyin says:

  Hocam internette penis büyütme ile ilgili çeşitli yöntemler okudum. Çeşitli aletler falan varmış bunun için ama pek güvenemedim. Doktora sormak lazım. Sizce ameliyata başvurmadan büyütmek sağlıklı olur mu ya da yan etkisi falan var mıdır?

  Cevapla
 29. Şükrü
  Şükrü says:

  Merhabalar Tayfun hocam, penisimi kalınlaştırmak istiyorum ve 24 yaşındayım. Yeni evli biri olarak bu ameliyatın cinsel hayatıma etkisiyle ilgili merak ettiklerim var. Yaptığınız ameliyatlar ne kadar başarılı? Performansımı arttırır mı? Bi de ilerde çocuğum olsun istiyorum. Ameliyat ilerde çocuk sahibi olmamda herhangi bir engel oluşturabilir mi?

  Cevapla
 30. Hayri
  Hayri says:

  Hocam penisimi uzatmak istiyorum ama ameliyat yaptırmak da kararsızım. Bu operasyonun kalıcı zararları olur mu? İyileşme süreci nasıl olur. Cinsel hayatıma hemen geri dönebilir miyim?

  Cevapla
 31. Turgut
  Turgut says:

  Hocam İzmir’den İstanbul’a gelmeyi planlıyorum bu operasyonu yaptırmak için. Operasyonun fiyatı ve iyileşme süreci hakkında bilgi verebilir misiniz? Ameliyattan sonra cinsel hayatıma tekrar geri dönebilmem için ne kadar süre geçmesi lazım? Bir de izmirde bu ameliyatı yapan hastaneler var mı ?

  Cevapla
 32. Necati
  Necati says:

  Merhaba, kalın ve kısa penis için nasıl bir operasyon yapıyorsunuz? Kalınlığını biraz inceltip boyunu da uzatmak mümkün müdür? Hocam bir de yaptığınız ameliyatların öncesi sonrası fotoğraflarını paylaşma izniniz varsa mailden atabilir misiniz?

  Cevapla
 33. Mert
  Mert says:

  Merhaba Hocam, 35 yaşında Adana’da yaşayan biri olarak bu ameliyatı İstanbul’da mı yaptırmak yoksa Adana’da mı yaptırmak daha iyi olur emin olamadım. Fiyatlarınız, başarı oranınız ve iyileşme süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz?

  Cevapla
 34. Feyzullah
  Feyzullah says:

  Tayfun hocam penisim boyundan memnun değilim. Ancak bıçak altına da yatmak istemiyorum. Operasyon gerçekleştirmeden ameliyatsız büyütmek mümkün müdür? Öyleyse fiyatı nedir?

  Cevapla
 35. Hilmi
  Hilmi says:

  Hocam 41 yaşındayım ve cinsel organımı büyütmek istiyorum. Gaziantep’ten bu ameliyat için gelsem kaç gün İstanbul’da kalmam gerekir? Toplamda kaç para ödemem gerekir bunun için? Son olarak ideal boya ulaşır mı yoksa ne kadar büyüyeceğini nasıl karar veriyorsunuz?

  Cevapla
 36. Cemil
  Cemil says:

  Tayfun Bey merhaba, hatalı sünnet kesiminden dolayı penis estetiği olmak istiyorum. Penis estetiğinin fiyatları ve kaç gün hastahanede kalmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz ?

  Cevapla
 37. Koral
  Koral says:

  Tayfun Bey Merhaba, internetten araştırdım da 10-30.000 TL gibi fiyatlar konuşuluyor. Net bir fiyat var mı ? bu fiyatlar neye göre değişiyor ? Bilgi alabilir miyim ?

  Cevapla
 38. Adem
  Adem says:

  Tayfun Bey Merhaba, yol kısıtlaması bittikten sonra Ankara’dan İstanbul’a gelmeyi planlıyorum bu operasyonu yaptırmak için. Ameliyat fiyatları ve sonrasında kaç gün istanbulda kalmam gerekiyor ? Bir de anlaşmalı olduğunuz hastahane var mıdır ?

  Cevapla
 39. Yusuf
  Yusuf says:

  Buyutme ve kalınlaştırma fiyatımız nedir ayrı ayrı fiyat veqrirseniz sevinirim
  Tamamen herşeyin normal olduğu biri için ortalama fiyat

  Cevapla
 40. Zafer
  Zafer says:

  ameliyatla penis büyütme nasıl yapılıyor hocam, bilgi verebilir misiniz ? Ameliyat videosu varsa youtube da gönderebilir misiniz çok merak ediyorum. 13 cm penisim var ne kadara kadar uzatabiliriz ? Bir de hangi hastanelerde operasyonu yapabiliyorsunuz ?

  Cevapla
 41. Ahmet Demir
  Ahmet Demir says:

  Merhaba hocam hatalı sünnet kesimi yüzünden penis estetiği, penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatları ortalama ne kadar tutar. İstanbul’a gelmek istiyorum fakat fiyatlarda sıkıntı yaşamak istemiyorum.

  Cevapla
 42. Hasan
  Hasan says:

  Değerli hocam merhaba penis boyum 15 cm 29 yaşındayım evliyim, hem penis büyütme hemde kalınlaştırma ameliyatı olmak istiyorum penisim şahsıma göre ince, ortalama ne kadar büyüme gerçekleşiyor, fiyat konusunda tahmini rakam verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
 43. İsa var
  İsa var says:

  İyi günler,
  Erken boşalma problemi yaşıyorum.
  Penis başı dolgu işlemi uygulaması ne kadar sürmektedir ve ücretlendirme ne kadardır?
  Mail adresime bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

  Cevapla
 44. Yunus Emre
  Yunus Emre says:

  hocam bu ameliyatı olamaya karar verdim az biraz araştırdım yoğun çalışan birisiyim İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum ortalama fiyat ve yapılacak olanları özetlermiyiz (penis boyu normalde 4 cm kilo 90 erekte 12 cm yaş 28)

  Cevapla
 45. Mert As
  Mert As says:

  Merhaba hocam, kilom yüzünden küçüklüğümden itibaren kasık bölgemde yağlanma var, bu yüzden ameliyat olmak istiyorum. Mailden fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim.

  Cevapla
  • Doç. Dr. Tayfun Türkaslan
   Doç. Dr. Tayfun Türkaslan says:

   Ameliyatla penis büyütme yollarının en etkilisi kalça kemiğinde yer alan penis asıcı bağlarıyla yapılmaktadır. Penisin bir uzantısı kalça kemiklerinde yer almaktadır. Bu asıcı bağların kesilmesiyle penis serbest kalmakta ve normal boyuna +3 – +5 cm aralığında bir ekleme yapılabilmektedir. Eklemeden kasıt elbette ameliyat esnasında bir ekleme yapılmamaktadır. Asıcı bağın kesilmesiyle bu imkan doğal olarak verilmiş olur. İşlem genel anestezi altında yürütülür.

   Cevapla
 46. Okan
  Okan says:

  sorum ameliyat fiyatlari neye göre degisiyor
  Yurt disinda yasiyorum ve fiyat ögrenmek istiyorum.
  Ve ikinci sorum ne tür ameliyat yöntemleri var
  Kalicimi oluyor yoksa ilerde tekrardan ameliyat gerekiyormu ?

  Cevapla
 47. anonim
  anonim says:

  hocam merhaba, penisim uzunluğu iyi ama çok ince bence. Biraz daha kalın olmasını istiyorum penis yağ dolgusu için fiyat alabilir miyim ?

  Cevapla
  • Doç. Dr. Tayfun Türkaslan
   Doç. Dr. Tayfun Türkaslan says:

   Ever her iki ameliyatı tek işlemde yapabilmek mümkündür. Penis uzatma ameliyatları bağ dokunun kesilmesiyle gerçekleştirilir. Penis dolgusu ise dolgu maddeleri kullanılarak yapılır. Ayrıntılı bilgiler iletişim mailinize ulaştırılmıştır.

   Cevapla
 48. Nybbas
  Nybbas says:

  Merhaba iyi günler ben boyutundan ve kalınlığından memnun değilim aslında normal ama ben kendimce kötü hissediyorum kalınlık ve uzatma için belli bir fiyat alabilirmiyim

  Cevapla

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] Penis uzatma ameliyatı temelde vücut içerisinde kalan penis uzantısının dışarıya kaydırılması temeliyle gerçekleştirilir. Leğen kemiğine bağlı penis asıcı bağ dokunun kesilmesi ve penisin dışarı doğru kaydırılmasıyla gerçekleşir. Ortalama 1-2 saat arası süren ameliyat sonrası hastanın 4-5 hafta cinsel aktiviteden uzak kalması önerilir. Söylenenlerin aksine ameliyat penis üzerinde herhangi bir haz kaybı ya da ereksiyon problemine sebep olmaz. […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir