Meme Dikleştirme Ameliyatı

Yaşlandıkça cildimiz doğal elastikiyetini kaybetmeye başlar ve yaşlanma süreciyle beraber birçok kadın göğüslerinde görünüşünde bir değişiklik olduğunu fark etmektedir. Göğüsleri biraz aşağı doğru sarkmaya başladığı için, göğüsleri küçük olan kadınlar için bu değişiklik az olabilir. Bununla birlikte, daha büyük göğüslü kadınlar için, göğüslerdeki bu değişiklikler gözle görülür olacaktır.

Neyse ki, plastik cerrahi meme dikleştirme ameliyatı şeklinde potansiyel olarak ideal bir çözüm sunmaktadır. Meme dikleştirme ameliyatı, hastanın sarkmış göğüslerini dikleştirerek yardım eder. Meme estetiği, göğüsleri sarkmaya başlamış herhangi bir kadın için mükemmel bir seçenektir.

Meme dikleştirme ameliyatı meme küçültme ile karıştırılmamalıdır . İkincisinin amacı, orantısız olarak büyük ve ağır göğüslerini daha küçük ve daha hafif yapmaktır, ancak meme dikleştirme ameliyatının amacı, göğüsleri daha uygun bir pozisyona geri getirmektir.

Göğüsleriniz hacim ve esneklik kaybederse meme dikleştirme ameliyatının yardımcı olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Kadınlar çoğu zaman göğüslerinin sarkmasına neden olabilecek önemli kilo kaybı, gebelik veya yaşlanmaya maruz kaldıktan sonra meme dikleştirme ameliyatı olmak isterler. Meme dikleştirme ameliyatı tüm sorunları çözümleyebilir, ancak herkes için doğru değildir.

İdeal meme dikleştirme ameliyatı adayı, sarkmış göğüsler için bir çare arayışında olan sağlıklı kadınlardır. Meme dikleştirme ameliyatı sonuçlarıyla ilgili gerçekçi beklentilerin olması önemlidir. Bir meme dikleştirme ameliyatı herhangi bir göğüs boyutunda yapılabilse de, göğüsleri küçük olan kadınlar genelde en büyük yararlarından faydalanırlar.

Meme dikleştirme ameliyatı, her göğüste bir kesi yapılarak uygulanır, sonra cilt çıkarılır ve yeni konumunda dikilir. Daha sonra yeni konumlandırılmış göğüslerinizin mümkün olduğunca doğal görünmesini sağlamak için göğüs uçları çıkarılır ve yeniden konumlandırılır.