Badem Göz Estetiği Ameliyatı
4.6
(223)

Badem göz; parlak göz altları, daha iyi ve canlı gözlere sahip gözdür.

Badem göz estetiği (kantoplasti,) yorgun üzgün bakışların yerini yeniden canlanmış gözler alıyor. Kalıcı badem göz ameliyatı sayesinde gözü çekik gösteren makyajlara gerek olmayacak. Ayrıca, badem göz ameliyatı erkeklerede yapılabilmektedir.

Badem göz estetiği hangi göz yapıları için uygundur sorusu temelde net cevap verilemeyecek sorulardandır. Gözün dış kenarlarının yukarıya doğru çekik olması kadınların arzusudur. Yüzün merkezi sayılan gözler iletişim ve algı için belirleyici ifadelerdir.

Çekik göz, kuzeyde yaşayan insanların en belirgin özelliklerindendir. Aşağı doğru göz yapısına sahip olan kadınların bulunduğu yerler daha çok Anadolu ve Ortadoğudur.

Bu durum genç yaşta olan kişilerde bile yorgun, mutsuz, üzgün ve yaşlı bakışlı ifadeleri ortaya çıkarır. 30 dakika süren badem göz estetiği ile bu soruna kesin çözüm getirilir ve istenilen göz yapısına sahip olunur. Operasyonu tercih eden kişilerin çoğu kadın hastalardır.

Badem Göz Nedir?

Yüz güzelliğinde insanların en çok önem verdikleri bölüm gözleridir. Sağlıklı ve parlak göz altları, büyük badem şeklinde yatık hafifçe çekik gözler badem göz olarak adlandırılır. Badem olarak göz  bir güzellik sembolü olarak tanımlanır.

Badem göz estetiği (kantoplasti )bireylerin kişisel tercihine bağlı olarak gerçekleştirilen cerrahi bir operasyondur.

Bu konuda doktorun en çok önem verdiği konu ameliyat olmak isten kişinin yüz ve göz yapısının estetik bakımdan bu işe uygun olmasıdır. Daha çok göz kapağı düşük bireyler böyle bir ameliyatı    istemektedirler.

Badem göz estetiğini diğer estetik operasyonlardan ayıran birincil faktör genellikle 25 yaş altı insanlar tarafından istenmesidir. Diğer estetik operasyonlar genellikle orta yaşlı bireyler tarafından istenmektedir.

Bunun yanı sıra göz kapağı düşük olmayan kişiler de badem göz estetiği ameliyatı yapılmasını isteyebilirler. Çünkü badem göz estetiği, gözlere anlamlı bir derinlik katar. Yapı itibariyle düşük göz yapısına sahip kişilerin yüz ifadesi uykulu ve yorgun görünürken, badem göz estetiği müdahalesi ile çok daha etkileyici ve güzel görünür.

Badem gözlerin operasyonunda gözler dış köşeler doğru biraz açılarak,  görüntüsü tam olarak dengelenir. Lokal anestezi ile uygulanan operasyon toplam yarım saatte tamamlanır.

Bu konuda doktorunuz cerrahi müdahale yapacağı dokuların gevşekliğini incelemeli ve dokuları yeni belirlenen periost bölgesine asmalıdır. Daha sonra göz kapağının dış bölgesinden 1 cm’lik bölüm uyuşturulur.  Yapılan asma işleminin etkili olması için dikişler alınmadan önce en az 5 gün beklenmelidir.

Badem Göz Estetiği Ameliyatı Nedir ?

Badem göz estetiği öncesi hazırlıklar nelerdir?

Badem göz estetiği öncesi ;

 • Bölgenin fotoğrafları çekildikten sonra dijital ortamda incelenir.
 • Göz için en uygun olan estetik operasyon belirlenir.
 • Sağlıklı karar vermek için hastaya oluşturulacak yeni göz şekli gösterilir. Bu sayede güvenilir sonuçlara ulaşılır.

Badem göz estetiği nasıl yapılır?

 

Badem göz ameliyatı nasıl yapılır konusunu soru – cevap şeklinde ilerleyerek daha açıklayıcı ve bilgilendirici olarak sunmayı hedeflediğimiz yazımız aşağıda belirtilmiştir;

 • Badem Göz Estetiği Ne Kadar Sürer?

En az 30 en fazla 90 dakika sürmekle beraber bu süreyi belirleyen kriterler vardır. Hastanın yaşı, genel sağlık durumu, cilt görünümü ve dokusu kriterlerden bazılarıdır. Ortalama olarak 1 saat sürmektedir. 

 • Badem Göz Estetiği Cerrahi Bir Operasyon mudur?

Evet. Cerrahi uygulama esaslarına dayalı olarak işlem adımları gerçekleştirilmektedir.

 • Uyuşturma Tekniği Nedir?

Çok gerekli olmadıkça uygulama bölgesi lokal anestezi olarak tabir edilen bölgesel uyuşturucular kullanılarak yapılır. Çok gerekli olduğu takdirde genel anestezi de uygulanmaktadır. 

 • İşlem Gözün Nerelerinde Yapılır?

Anestezik etkiler göz kısmının dış köşelerinde gerçekleştirilmektedir. Gözün dış kısmı gerekli hijyen adımları uygulanır ve uyuşma sağlanmadan hemen önce işaretleme yapılarak hastanın talep ettiği doğrultuda köşelerden yukarıya doğru kaldırma adımları uygulanır.

 • Operasyon Yapılan Alanın Büyüklüğü Nedir?

Ortalama 1,5 cm’dir. Artı eksi 0,1 mm – 0,2 mm ortalama ayarlanabilir. Bu uygulama safhası operasyonun en önemli adımıdır. Uygulama sahasının tam ölçülmesi ve müdahale yapılması gereklidir. 

 • Kaç Dikiş Kullanılır?

Dikiş malzemesi bir saç telinden çok daha ince yapıda olup operasyon esnasında 3 ya da 4 ince dikiş yapılmaktadır. Dikişlerden sonra iz kalmamaktadır ve dikişler 3 veya 4 gün sonra alınmaktadır.

 • Badem Göz estetiği kalıcı mıdır ?

Badem göz estetiğinin sonuçları kalıcıdır. ( detaylı bilgi için videoyu izleyelebilirsiniz )

Badem Göz Ameliyatı Yapan Doktorlar

Badem göz ameliyatı için en uygun adaylar;

 • Estetik görüntü açısından göz kenarları daha düşük olan bireyler,
 • Genel bakış ifadesi sürekli yorgun ya da uykusuz olan bireyler,
 • Yüz hatlarında anomali olan bireyler ve bu probleme eşlik eden bakış ifadelerindeki anomaliler,
 • Yüz yapısı daha oval olan bireyler,
 • Bakış ifadesinde sürekli mutsuzluk gözlemlenen bireylerdir.

Bu ifadeye sahip hastalar düzenli olarak makyajla genel yüz ifadelerini saklamaya çalışmaktadırlar. Badem göz estetiği ile bakışlardaki ve yüz ifadesindeki bu problemler ortadan kaldırılabilmektedir.

Ameliyat sonrası iyileşme evresi tamamlandıktan sonra daha etkileyici, daha canlı bakışlara sahip olmak mümkündür.

Badem göz ameliyatı sonunda gözler daha büyük ve çekici görünebilmektedir. Badem göz ameliyatı hastane – klinik ortamında ve estetik cerrahlar tarafından yürütülmektedir.

 • Operasyondan sonra hastane yatışı gerekiyor mu ?

Badem göz estetiği sonrasında hastane yatışına gerek yoktur. Hasta birkaç saat sonra evine dönebilir. Eğer işlem hafta sonu yapıldıysa hasta pazartesiden itibaren işine başlayabilir. Durumuna göre hafif bir fondöten kullanabilir.

 • Badem göz yaptıranlar nelere dikkat etmeli ?

Badem göz estetiğinden sonra bandaj kullanılmıyor. Bölgeye ince strip yapıştırılıyor. Badem göz estetiğinin yapıldığı gün kişinin araba kullanması yasak. Sigara kullananların gözünde 3 den fazla olabilecek kızarmalar görülüyor. Banyo ve yüz yıkama 2. günden sonra yapılabilir.

 • Üst göz kapağı sorunları badem göz estetiğini etkiler mi?

Kişide üst göz kapağı sorunları varsa (sarkma, fazlalık gibi) ilk önce bu sorunlar giderilir. Sonrasında badem göz estetiği yapılır. Operasyonlar aynı anda da gerçekleştirilebilir. Bu işlemlerin basit ve pratik olması nedeniyle diğer operasyonlarla kombine edilebilir.

 • Göz sağlığını olumsuz etkileyen bir operasyon mudur?

Gözde herhangi bir görme problemine neden olmaz. Göz çevresini canlandıran ve ağırlaşmasından kurtaran bir estetik operasyondur. Kişiler kırma kusurlarını önce lazerle düzelttirip sonra estetik ameliyatını yaptırırlar.

 • Badem göz estetiği yüz ifadesini nasıl etkiler ?

Bu işlem hastalara yılın her döneminde uygulanabilir. Yüz ifadelerinde bozukluğa neden olmaz. Yukarı doğru çekik göz şekline sahip olma fırsatını kadın hastalara sağlıyor ve baygın ve cansız gözlerden kurtulmanızı sağlar. Uygulamanın en önemli nedenleri; yorgun ve ifadesiz bakışlardan hastaları kurtarmaktır.

 • Kişinin sosyal yaşamına ve psikolojisine etkileri nelerdir?

Düşük göz ifadelerinin düzeltilmesi yüzdeki negatifliğin giderilmesi için çok önemli bir durumdur. Bu işlemle pozitif ve canlı yüz ifadesine sahip olan hasta karşı tarafa da bunu yansıtıyor. Kişinin pozitif olması her zaman sosyal çevresinde ve iş hayatında olumlu bir duruşunun olmasını sağlar.

 • Kişinin günlük hayatını kolaylaştırıcı bir estetik midir?

Saçların yukarı doğru sıkı toplanması, makyaj hileleri ve göz kalemi gibi uygulamalar yapılması badem göz şeklinin oluşturulmasını sağlar. Ancak bu estetikle bunların hiçbirine gerek kalmayacaktır. Badem göz estetiği ile 4 derece iç-dış kenarlar yukarı doğru çekilerek istenilen göz yapısını sağlanır.

Badem Göz Ameliyatının Kalıcı Mıdır?

Badem göz estetiği, geçici bir işlem olarak değerlendirilmemelidir. Uygulama sonrası, hastaların yıllarca badem göz yapısına sahip olmaları hedeflenir. Yine de, yaşın ilerlemesiyle birlikte karşılaşılan bazı zorluklar vardır:

 • Dokularda sıvı azalır.
 • Elastikiyet kaybı yaşanır.
 • Yer çekiminin etkileri görülür.

Bu faktörler, göz çevresinde zamanla sarkmalar ve kırışıklıkların oluşmasına yol açabilir. Ancak, bu durum badem göz estetiğinin kalıcı bir çözüm olmadığı anlamına gelmez. Diğer yandan, göz kapağı estetiği gibi ek operasyonlar yapıldığında, elde edilen sonuçlar daha kalıcı hale getirilebilir. Bu ek tedbirler sayesinde, badem göz estetiğinin etkileri uzun yıllar boyunca korunabilir. Önemli olan, bu işlemlerin bütünleşik bir yaklaşımla ele alınmasıdır. Böylece, hastalar estetik beklentilerine daha kalıcı çözümler bulabilirler.

Badem Göz Estetiği Ameliyatı Riskleri Nelerdir?

Badem göz estetiği ameliyatı oldukça tercih edilen ameliyat türlerinden biridir. İnsanları güzel göstermesinin yanı sıra badem göz estetiği ameliyatının bazı riskleri vardır. Bu risklerden bazıları oldukça ciddi olsa da bazıları çok ciddi olmamaktadır. Genel olarak badem göz estetiği ameliyatının riskleri;

 • Badem göz estetiği ameliyatı kısa süren operasyondur. Operasyon sırasında lokal anestezi uygulanır. Bu sayede operasyon sırasında kesinlikle bir acı hissedilmez. Fakat anestezi etkisini kaybettikten sonra küçük çaplı sancılar ortaya çıkabilir. Bu sancılar çok ciddi değildir ve en fazla 3 gün içerisinde son bulacaktır.
 • Badem göz estetik olarak oldukça güzel görünmektedir. Göz çevresinde meydana gelen kırışıklıkları da ortadan kaldırmış olur. Fakat hiçbir şekilde görme yetinizi azaltmaz ya da ortadan kaldırmaz. 
 • Ameliyata girmeden önce gözünüzün altında ve kapağında bir sorunun olup olmadığına bakılır. Eğer bir sorun var ise ilk önce sorun ortadan kaldırılır. Daha sonrasında badem göz estetik ameliyatı olunur.
 • Ameliyat sonrasındaki en büyük risk kesinlikle enfeksiyondur. Enfeksiyondan kaçınmak için gün içerisinde gözlerinize asla dokunmamalısınız.
 • Badem göz estetiği ameliyatından sonra hastanede sabahlama gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Direkt olarak taburcu olursunuz ve evinize gidersiniz. Evinizde enfeksiyon kapmamak için yastık kılıflarınızı her gün değiştirmeye çok dikkat etmelisiniz. 
 • Badem göz her yüz yapısına uymamaktadır. Bu yüzden badem göz estetiği ameliyatı sonrasında gözlerinizi beğenmeme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Gözünüzün enfeksiyon kapmaması için en az bir hafta çok dikkat etmelisiniz. Gözünüzle temas etmemeli, yastık kılıflarını değiştirmeli ve kesinlikle çok fazla toz bulunan ortamda durmamalısınız. Ayrıca çok rüzgarlı bir günde gözünüze bir şey kaçma ihtimaline karşı dikkatli olmanız çok önemlidir.
 • Badem göz ameliyatında cilde cerrahi dikişler atılır. Bu dikişler bir hafta içerisinde kendi kendine eriyerek yok olur. Böyle bir durumda iz kalması gibi bir durum beklenmez. Fakat ameliyat sonrasında cildinizde kızarıklık, şişme ve morarma gibi etkenler oldukça karşılaşabilir bir durum olur. Eğer bu şekilde bir sorunla karşılaşırsanız korkmanıza gerek yok. Çünkü bu etkenler birkaç saat sürecektir.

Badem göz ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli?

Badem göz ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli konusu da ameliyat sonra yanlış yapmamak ve badem gözü uzun süre korumak için yine ameliyata başvuranların merak ettiği bir diğer sorudur. Bu sorunun cevabını şu şekilde yanıtlayabiliriz:

 • Duş: Operasyonun tamamlanmasıyla beraber her iki gözün de dış tarafına dikiş atılır. Müdahalenin boyutuna bağlı olarak bölgedeki dikiş sayısı üç ile altı arasında değişebilir. Toplamda ise altı ile on iki arasında dikişten bahsetmek söz konusudur.
 • Pansuman: Kapatılan dikişlerin üzerine büyük pansumanlar yapılmaz. Temizlenen bölgenin üzeri yara bandına benzeyen özel beyaz bantlar ile örtülür. Yani dikişler alnına kadar geçen sürede kişinin sosyal yaşamına sorunsuz olarak devam etmesi sağlanır.
 • Dikişler: Operasyondan sonra atılan dikişlerin her iki günde bir pansuman edilmesi gerekmektedir. Sekizinci güne kadar bu devam eder. Arasında yüz bölgesinin aşırı sıcak ve aşırı soğuk sudan korunması faydalı olacaktır.
 • Nemlendirme: Ayrıca bölgenin nemlendirilmesi enfeksiyon riskini artırdığı için, yüz bölgesine su gelmesi tavsiye edilmez. Kısaca, operasyondan sonra duş alınabiliyor olsa da alınmaması daha yararlı olacaktır. Vücudun boyundan altında kalan kısmının yıkanmasında ise herhangi bir sakınca yoktur. Yine de duş ortamının aşırı buharlı olmaması için su sıcaklığının düşük tutulması faydalı olacaktır.
 • Makyaj ve kozmetik ürünler kullanımı: Kişi operasyonun hemen ardından sosyal yaşamına döner. Genelde genç yaştaki kişiler badem göz estetiği ameliyatı yaptırdığı için makyaj malzemesi kullanma isteği yüksektir. Diğer bazı kozmetik ürünleri de kullanılabilmektedir.
 • Kimyasal Maddeler: Gözün yapısının kalıcı olarak değiştirildiği badem göz estetiği ameliyatından sonra dikişler alınana kadar bölgeye herhangi bir kimyasal maddenin değmemesi faydalı olacaktır.
 • Dikişler: Özellikle dikişe yakın bölgelerde bu kurala dikkat edilmelidir. Müdahale edilen ana bölge göz kapakları olduğu için, göz kapaklarını hedef alan kozmetik ürünlerden de sakınılmalıdır. Operasyonla birlikte atılan dikişlerin alınmasından sonra ise doktor tavsiyesi şartıyla kozmetik ürün kullanımında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.
 • Hijyen: Kaş bitimine ve gözün üst çaprazına atılan dikişler, operasyondan sonraki hijyeni önemli kılar. Bilindiği üzere nemlenen ya da pis yüzeylerle temas eden yaralar enfeksiyon kapmaktadır. Göz bölgesine yakın yerden yapılan bu kesiler de hijyene dikkat edilmediği takdirde enfeksiyon riskine sahiptir. Badem göz estetiği operasyonundan sonra enfeksiyon riskini minimuma indirmek için düzenli pansuman yaptırılmalıdır. Ayrıca uyurken yastığa başınızı koyduğunuzda gözlerinizi üzerine yatmamanız gerekir. Çünkü gözler ameliyattan yeni çıktığı için en ufak bir enfeksiyon durumunda yeniden operasyon geçirmenize sebep olabilir.

Badem Göz Ameliyatı Fiyatları 2020

Son yıllarda oldukça popüler bir cerrahi müdahale olan ve kişilerin göz yapılarında yapılan işlemler kapsamında en fazla tercih edilen badem göz ameliyatı, birçok kişiyi istedikleri mükemmel göz yapısına kavuşturmaktadır.

Gözler bilindiği gibi hem yapısı ile hem de genel görünümü ile oldukça dikkat çeken detaylardır.

Gözleri güzel olan kişiler son derece şanslı ve gerçekten oldukça avantajlıdır. Tabi son yıllarda yapılan cerrahi müdahaleler ile doğuştan iyi bir göz yapısına sahip olmayan kişiler için de oldukça önemli olanaklar sunulmaktadır.

Badem göz estetiği fiyat ve biraz işlemin uygulanışından bahsedecek ve kafanızda yer alan soruları cevaplayacak olursak.

badem göz şekli

badem göz şekli

 

Son yıllarda özellikle genç hanımların oldukça tercih ettiği bu uygulamanın yaygınlaşmasının en önemli nedenlerinden biri işlemin kısa sürede yapılması ve herhangi bir riskinin bulunmamasındandır.

Cerrahi müdahale lokal anestezi altında yapılır ve yaklaşık 15 ila 20 dakika gibi bir sürede tamamlanır.

Badem göz estetiği fiyat olarak kişileri çok zorlamayan bir cerrahi müdahale olmaktadır. Yani bu cerrahi müdahale sizlere kısa sürede daha kalkık ve çekik gözlere sahip olma imkânını verir ve bunun için astronomik rakamlar ödemenize hiç gerek yoktur.

Tabi doğru doktor ve doğru bir klinik bu konuda oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı bir müdahale yaptırmak isterken göz sağlığınızı tehlikeye atacak yerlerde bu işlemi yaptırmak son derece sakıncalıdır.

S.S.S

Badem Göz Nasıl Anlaşılır ?

Eğer gözlerinizin uç kısımları birbirleriyle aynı hizada yer alıyorlar ise bu göz çeşidine badem gözü denir.

Kaynakça:

Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem göz estetiği hangi yaşlarda, nasıl uygulanır?

http://blog.milliyet.com.tr/badem-goz-estetigiyle-bilimsel-guzel-gozlere-sahip-olmak/Blog/?BlogNo=488807

http://www.hurriyet.com.tr/dayanmayan-goz-makyaji-icin-estetik-dokunuslar-21528586

Badem Göz Estetiği – Fox Tv

4.6 / 5. 223

58 cevaplar
 1. Nesrin
  Nesrin says:

  Hocam merhaba, sizi migren videolarınızdan buldum. Bravo valla süper açıklamışsınız. Kızım gözlerini badem göz estetiği yaptırmak istiyor da bununla ilgili videonuz var mı acaba?

  Cevapla
 2. Hülya Irmak
  Hülya Irmak says:

  selmlar 53 yaşındayım ve badem göz ameliyatı olmak istiyorum. ameliyat benim için riskli midir? gözle ilgili daha önce geçirdiğim herhangi bir ameliyat yok. küçük derecede göz bozukluğum var.

  Cevapla
 3. Hande
  Hande says:

  Merhaba, badem göz ameliyatı ile çekik göz ameliyatı aynı şeyler mi? Bir de badem göz ameliyatında herkese yapılan göz modelini mi yapıyorsunuz yoksa isteğe göre yukarı kaldırma derecesini ayarlıyor musunuz?

  Cevapla
 4. Ayça
  Ayça says:

  Hocam ellerinize sağlık çok açıklayıcı bir yazı olmuş. Ancak fiyatlar ile ilgili pek bir bilgi bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
 5. Ceyda
  Ceyda says:

  Merhaba, badem göz ameliyatı yaptırmak istiyorum. Ameliyat sonrasında ortalama ne kadar süre sonra işe dönebilirim?

  Cevapla
 6. Derya Güven
  Derya Güven says:

  Hocam merhaba, ameliyat olmak istiyorum ancak acı eşiğim oldukça düşük. ameliyat sırasında anestezi uygulanıyor mu? sonrasın ağrı oluşur mu ?

  Cevapla
 7. Derya
  Derya says:

  Merhaba, badem göz ameliyatının etkisi ile ilgili merak ettiğim bir nokta var. Yaşlandıkça ameliyatın etkisi gözlerde oluşan kırışıklar nedeniyle azalır mı? Herhangi bir sıkıntı olur mu?

  Cevapla
 8. Yasemin Şahin
  Yasemin Şahin says:

  merhaba badem göz ameliyatı hakkında göze zarar verme ve şaşı kalma gibi riskler olduğunu duydum. Bu risklerin oranı nedir? güvenli bir ameliyat mıdır?

  Cevapla
 9. Selen Demli
  Selen Demli says:

  ameliyat hakkında çok uçuk fiyatlar aldım ve kafamda soru işaretleri oluştu. ameliyatın fiyat skalası nedir? neye göre değişiyor?

  Cevapla
 10. Ayhan
  Ayhan says:

  Hocam Merhaba, genelde kadınlar için yapılıyor sanırım ama erkekler için ameliyat sonuçlarını instagramınızda göremedim. Erkekler için ameliyatın sonuçları nasıl oluyor ?

  Cevapla
 11. Yağmur Pelvan
  Yağmur Pelvan says:

  merhaba doktor bey, 33 yaşındayım ve hem genetik olarak hem de yeni bebek sahibi olduğum için göz altı torbalarım çok büyük görünmeye başladı. badem göz tam olarak nedir? bu problem için de çözüm olabilir mi? bilgi verirseniz çok sevinirim.

  Cevapla
 12. Nazlı Cansev
  Nazlı Cansev says:

  merhabalar, daha önce 2 kez botoks uygulaması yaptırdım, 37 yaşındayım. geçmiş botoks uygulamalarının badem göz uygulamasında bir etkisi olur mu? ameliyatı yaptırabilir miyim? teşekkürler..

  Cevapla
 13. Yıldız Varan
  Yıldız Varan says:

  selam tayfun bey 48 yaşında bayanım uygulama için yaş sınırı var mıdır? yaşım ameliyat için uygun mu?

  Cevapla
 14. Meltem Candan
  Meltem Candan says:

  selamlar, badem göz yaptıranların yorumlarını okuduğumda uygulamanın şişlik gibi yan etkileri olduğunu gördüm. bu şişlik kalıcı mıdır? ne kadar sürede geçiyor?

  Cevapla
 15. Betül
  Betül says:

  Doktor Bey Merhaba, badem göz ameliyatı sonrasında kontrole gelmem gerekiyor mu ? Almanyadan geleceğim tatilde, kaç gün kalmam gerekiyor İstanbulda ?

  Cevapla
 16. Nazan Gürel
  Nazan Gürel says:

  Merhabalar hocam 28 yaşında yoğun bir iş hayatına sahibim. Badem göz yaptırmak isttiyorum. ameliyat sonrası ne kadar sürede işime dönebilirim? geçici körlük vs gibi yan etkiler var mı ?

  Cevapla
 17. Aylin Diket
  Aylin Diket says:

  Selamlar Tayfun Bey, 46 yaşındayım ve göz çevremde yaş sebebiyle kırışıklarım söz konusu. Uygulama açısından etkileyici olur mu ? badem göz yaptırsam kırışıklar yüzünden etkisi azalır mı?

  Cevapla
 18. Aslı Yandıç
  Aslı Yandıç says:

  selam 32 yaşındayım ve yüzme eğitmeniyim. işim gereği sürekli güneş gözlüğü takıyorum. uzun süreli gözlük takmanın uygulamaya herhangi bir zararı var mıdır? arkadaşlarım gerilen kasların gözlük yüzünden bozulacağını söyledi, doğru mudur? bilgi verir misiniz?

  Cevapla
 19. Derya Hayta
  Derya Hayta says:

  Tayfun bey merhaba, küçük yaşta geçirdiğim trafik kazası sonucu göz kapaklarımda kalıcı yanık izleri oluştu. 35 yaşındayım ancak hala izler oldukça belirgin. Bunlar için bir çözüm var mıdır? badem göz dolgusu yaptırmak izlerin geçmesine sebep olabilir mi?

  Cevapla
 20. Seher Gümüş
  Seher Gümüş says:

  tayfun bey merhaba, gözlerimde 5.5 derece hipermetrop var, lazer sonrası badem göz uygulamasını yaptırmak istiyorum acaba birbirini etkileyen bir nokta var mıdır?

  Cevapla
 21. Arzu Çetin
  Arzu Çetin says:

  hocam merhabalar, 31 yaşındayım, kuaförlük yapıyorum. İşim sebebiyle güzel görünmek adına hemen her gün badem göz makyajı yapıp saçlarımı sıkı şekilde topluyorum. Bu akşamları ciddi şekilde baş ağrısına sebep oluyor. acaba uygulama sonrası da böyle bir kronik ağrı söz konusu mudur? bir de fiyatlar nedir?

  Cevapla
 22. Buse
  Buse says:

  Merhabalar, ameliyatın etkileri kalıcı mı acaba? Bir de ameliyatın fiyatı, öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekilenlerle ilgili detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz?

  Cevapla
 23. Bilge
  Bilge says:

  Merhaba hocam, gözlerim çok küçük olduğu için estetik yaptırmayı düşünüyorum. Daha nasıl bir şey yaptırmak istediğime karar vermedim. Size en güzel göz şekli hangisidir? Yaptığınız operasyonların fotoğrafları varsa paylaşabilir misiniz?

  Cevapla
 24. Berrak
  Berrak says:

  Gözümü yaptırmak istiyorum ancak Bursa’da yaşıyorum ve burada doktor seçeceği bana az geliyor. Bu estetiği İstanbul’da yaptırmak ortalama kaç tl olur hocam? Operasyon süreci ile ilgili de bilgi verebilir misiniz ona göre karar vereceğim.

  Cevapla
 25. Necla
  Necla says:

  Merhaba Tayfun Bey, göz kapaklarım çok düşük ve görüntüsünden rahatsız oluyorum. Sürekli yorgunmuşum gibi gözüküyorum. Bu operasyon ile bu durum ortadan kaldırılabilir mi? Görüşmeye gelmek istiyorum ama öncesinde özel olarak bilgilendirme yapabilir misiniz?

  Cevapla
 26. Nergis
  Nergis says:

  Mersin’de yaşıyorum ve badem gözlü olmak için estetik yaptırmak istiyorum. Buradaki fiyatlar bana biraz yüksek geldi. İstanbul’da bunu yapan çok doktor olduğu için fiyatlar daha uygun olabilir diye düşündüm. Operasyonun fiyatı ile ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

  Cevapla
 27. Seda
  Seda says:

  Hocam merhaba, badem göz estetiği botoksla mı yapılıyor yoksa başka bir yöntem daha var mı ? Fiyat bilgisi de alabilir miyim ?

  Cevapla
 28. Burcu
  Burcu says:

  Merhaba, 37 yaşındayım, badem göz uygulaması yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler

  Cevapla
 29. sırma
  sırma says:

  badem göz estetiği fiyatı nedir bilgi alabilir miyim ? bir de göz büyütme ameliyatı ile birlikte yapılabiliniyor mu ?

  Cevapla
 30. Kadir
  Kadir says:

  Selam Tayfun hocam, Badem göz ameliyatına gerçekten ihtiyacım var sanırım. Çünkü gerçekten çok ama çok yorgun bir bakışlarım var. Tek endişem ise bu estetiği olursam kadınsı bakışlara sahip olmam değil mi? Bir erkek olarak bunu hiç istemem. Endişemi giderebilirseniz çok bahtiyar olurum. Hayırlı işler.

  Cevapla
 31. gülce
  gülce says:

  hocam merhaba, badem göz estetiği öncesi sonrası fotoğraflarını göremedim rica etsem yaptığınız operasyonların görselleri varsa iletebilir misiniz ?

  Cevapla

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] göz estetiği çeşitli uygulamalar ile yapılabilmektedir. Konuyla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşmanız […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir