Penis Kalınlaştırma Estetiği İçin Yağ Enjeksiyonu Kullanmanın Avantajları

5
(1)

Penis kalınlaştırma işlemi penis estetiği işlemlerinden biridir ve muhtemelen penisi kalınlaştırmak için iki farklı yöntem bulunduğunu da biliyorsunuzdur. Penis kalınlaştırma estetiği için kullanılan yöntemlerden yağ transferi, ikincisi ise hyaluronik asit enjeksiyonlarıdır.

En iyi tedavinin hangisi olduğu çoğu erkek tarafından merak edilmektedir ve bu doğal bir durumdur. Ancak tek bir tedavi yöntemi olmadığı için hangi tedavinin sizin için uygun olduğu birçok farklı faktöre bağlıdır. Bu durum kişiden kişiye göre değişmektedir ve oğru seçim için cerrahınızla konuşmanız akıllıca olacaktır.

Uzun vadede en ucuz yöntem yağ transferidir. Uzun ömür, hiyalüronik asit enjeksiyonlarına kıyasla penis kalınlaştırma işlemi için bu durum en büyük avantajıdır. Bu belki de daha fazla erkeğin neden hyaluronik asit enjeksiyonlarına göre yağ transferi yöntemini seçtiğini açıklıyor.

Yağ transfer ameliyatından sonra, ameliyat sonrası dönemde, boyutta bir miktar azalma söz konusudur. Yağ transferi yöntemini tercih eden çoğu erkek bu işlemi tek bir kere yaptırmakta, sonrasında tekrarlatmamaktadır. Maliyet de önemli bir husustur. Yağ transferi çok daha ucuzdur.

Hyaluronik asit enjeksiyonları ilk başta daha pahalı görünse de, aslında etki süresi daha uzundur ve 6-12 ay sürebilen bir etkiye sahiptir. Ancak yine de bu etki süresi sonrasında işlemin yeniden tekrarlanması gerekecektir.

Eğer ameliyat olmaksızın aradığınız hızlı bir düzeltme ise, o zaman hiyalüronik asit enjeksiyonları iyi bir cevap olabilir. Bununla birlikte, maliyeti düşünüyorsanız yağ transfer seçeneği daha uygun olabilir.

İlginizi çekebilir:

Penis Estetiğinde Kullanılan Dolgu Maddeleri Sizin İçin İyi Bir Seçenek Mi?

Penis Estetiği Yerine Hap ya da Krem Kullanmak Çözüm Sağlar Mı?

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı