Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları
4.5
(4)

Vücut germe ameliyatı fiyatları yapılacak olan işlemlere ve kişilerin vücutlarında meydana gelen deformelere göre belirlenir. Kişilerin vücut yapıları birbirlerinden farklı olduğu ve vücut germe işlemlerinde de farklı yöntemler uygulandığı için fiyatlandırma da değişir. Bu noktada en iyi fiyat bilgisi için doktorunuzla görüşme yapmanız gerekir. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde 2023 vücut germe ameliyatı fiyatları biraz daha farklı olabilmektedir. Büyükşehirlerde sizlere vücut germe işlemlerinde daha gelişmiş yöntemler ve cihazlarla hizmet verilmektedir. Bu da doğal olarak fiyatlandırmanın değişmesine neden olmaktadır. Vücut germe ameliyatı kaç paradır? Bu tip operasyonlarda fiyatlar neye göre değişir sizlere bilgi vermek istiyoruz:

  • Vücut germe ameliyatı ücreti kişilerin vücutlarında ne kadar oranda sarkma olduğuna ve ne kadar deri fazlasının alınması gerektiğine göre belirlenir. Kişilerin ayrıca hangi bölgelerinde germe operasyonu yapılacağı da önemlidir. 
  • Özel hastane vücut germe ameliyatı ücretleri tercih ettiğinin hastaneye ve uzman doktora göre değişiklik gösterir. Sizlere bu alanda destek verecek olan pek çok hastane olduğu için fiyat aralığı da çok geniştir. 
  • Devlet hastanelerinde vücut germe ameliyatı fiyatları kişilerin vücutlarındaki sarkmaların boyutuna ve kişinin sağlığını olumsuz etkileyip etkilemediğine göre değişir. Bazı kişilerde operasyon şart olduğu için ücretin belirli bir kısmı da devlet tarafından karşılanır. 
  • Ortalama vücut germe ameliyatı fiyatları kısacası sizlerin durumuna, seçtiğiniz hastane ve uzman doktora göre belirlenir. 

2023 Vücut germe ameliyatı operasyon fiyatları birçok farklı duruma göre değişir ve belirlenir. Bu yüzden de sizlere ne yazık ki net fiyat bilgisi veremiyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak istediğinizde, tek yapmanız gereken de iyi bir doktordan yardım almak olacaktır. Güncel vücut germe ameliyatı fiyatları hakkında sizlere bilgi verilecek ve operasyonun detaylarından da bahsedilecektir.

Vücut Germe Ameliyatı Öncesinde Yapılması Gerekenler

Vücut germe ameliyatı öncesinde yapılması gerekenlerin başında kullanılan kan sulandırıcı ilaçlara ara vermeli ve hasta sürekli olarak kullandığı ilaçlar var ise hekimi bilgilendirmelidir. Alkol ve sigara kullanımına da ameliyata en az 10 gün kala sonlandırılması gerekmektedir.

Yeme ve içme için ise vücut germe ameliyatına 6-7 saat kala son verilmelidir. Tüm bu aşamalardan hekiminiz tarafından muayene edildikten sonra bilgilendirilirsiniz.

Bacak, bacak içi, kol, karın ya da alın bölgesinde vücut germe ameliyatı sık kullanılan bir teknik haline gelmiştir.

Cerrahi bir operasyon olan bu işlem uygulanacak bölgeye göre ve duruma göre genel ya da lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Anestezi altında yapılması nedeniyle de ameliyat öncesinde uyulması gereken durumlar bulunmaktadır.

Muayene sonrasında ihtiyacınıza göre Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları için net bir bilgi edinebilirsiniz.

Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları 2023 1

Vücut Germe Ameliyatı İzleri

Vücut üzerinde sarkmaların yok olmasını hedefleyen bu ameliyatta yara izleri en az görünebilecek noktalarda bırakılmaktadır. Ameliyat esnasında bu duruma dikkat edilmektedir.

Germe ameliyatları sonrasında uzman hekimin onayı ile korse kullandırılmaktadır. Alın bölgesi haricinde bu korse kullanımları ameliyat izlerinin hızlı iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Alın bölgesinde yara izleri saç derisinin altında kalmaktadır. Ameliyattan kısa bir süre sonra izlerin rengi solmaya başlayacak ve birkaç ay sonra neredeyse görülemeyecek bir hale gelecektir.

Ameliyat öncesinde yara izleri ve Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları için detaylı bilgileri uzman hekimden öğrenebilirsiniz.

2023 Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Vücut germe ameliyatı için tetkikler ve muayene öncesinde belirli bir fiyat belirlenememektedir. Kişiden kişiye Vücut Germe Ameliyatı Fiyatları 2023 yılında değişim göstermektedir. Hekime muayene olduktan sonra verilecek olan kan tahlilleri ve tetkikler sonrasında hastanın ihtiyacı olan işlemler belirlenmektedir.

Her bölge için farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. Ve her bölgenin farklı ek işlemlere ihtiyaç duyması halinde bu işlemler de fiyata yansıtılmaktadır.

Örneğin; gerekli durumlarda liposuction uygulaması sık olarak kullanılmaktadır. Liposuction gibi ek işlemler ameliyat fiyatlarının farklılık göstermesine neden olmaktadır.

En doğru bilgiyi hekiminizden muayene sonrasında öğrenebilirsiniz.

Kaynakça:

https://www.journalagent.com/z4/vi.asp?pdir=eamr&plng=eng&un=OTD-49379&look4=

https://www.journalagent.com/z4/download_fulltext.asp?pdir=eamr&plng=eng&un=OTD-49379

4.5 / 5. 4

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir