karın germe sonrası görüntü
5
(2)

360 Body Lift Ameliyatı; hızlı kilo vermiş, doğum yapmış kişilerin özellikle karın bölgesinde oluşan deri sarkmasını germe yöntemiyle gidermeyi amaçlayan estetik operasyondur. 360 Body Lifting, temelde kilo verme değil; kilo verme sonrası sarkan deriyi toparlama operasyonudur.

Ameliyat olmak isteyenlerin, kütle-boy endeksinin 30’un altında olması beklenir. Doğum sonrası sarkan deri ve hızlı kilo kaybı sebebiyle sarkan derinin, karın bölgesindeki kasları gererek toparlanması ve fit bir görünüme kavuşturulması temelli uygulamadır.

Ameliyat anestezi altında profesyonel hastanelerce gerçekleştirilebilir. Ameliyat süresi, doktor ve hastaya bağlı olarak 4-6 saat arasındadır. Ameliyat sırasında göbek deliğinin 8-10 cm altında açılan kesi aracılığıyla; yağ dokusu çekilerek karın kasları gerilir. Bir kilo verme uygulaması olmamasının yanında; ameliyat sırasında estetik görüntü ve toparlama için küçük miktarlarda liposuction işlemine başvurulabilir.

Ameliyat sonrası alınan ve verilen kilolar estetik görüntüyü bozabilmekte ve hatta ameliyatı işlevsiz bir hale getirebilmektedir. Bu yüzden ameliyat olan hastaların, ameliyat sonrasında da beslenme ve hareket düzenlerine dikkat etmesi gerekir.

360 Body Lift Ameliyatı fiyatı hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 2

Henüz puanlayan olmadı

1 cevap
  1. Nazan
    Nazan says:

    Merhabalar, 6 ayda 17 kilo verdim. 34 yaşında bayanım. ameliyat sonrası iz kalır mı? bir de fiyatlar ne kadar?

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir