Kybella Enjeksiyonları Ne İşe Yarar?
3.9
(12)

Çene altında gıdı olarak tabir ettiğimiz yağ oluşumu herkesi etkileyebilecek sinir bozucu bir durumdur. Genetik, yaşlanma ve yaşam tarzı alışkanlıklarının hepsi bir gıdının ortaya çıkmasına katkıda bulunabilir ve bu alandaki yağı diyet veya egzersiz ile eritmek çok zordur.

Bu durumdan memnun değilseniz elbette yalnız değilsiniz, çünkü binlerce kişi bu sorunla başa çıkmaya çalışıyor. Ancak ameliyatsız bir çözüm olan kybella tedavisi ile gıdınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Kybella, cerrahi, anestezi veya aşırı kesinti olmaksızın çene altındaki dolgunluğun azaltılması için yeni, minimal invaziv enjektabl bir seçenektir ve FDA tarafından submental dolgunluğun görünümünü iyileştirmek için onaylanan, ilk ve tek cerrahi olmayan enjekte edilebilir tedavidir.

Kybella tedavisi, büyük oranda vücudun yağ emmesini ve parçalamasını sağlayan doğal olarak oluşan bir molekül olan deoksikolik asidin formülasyonundan oluşur.

Deoksikolik asit, submental yağa enjekte edildiğinde, yağ hücrelerini hedefler ve yok eder, etkili bir şekilde yağları parçalar ve hücrelerin gelecekte yağ biriktirmesini veya depolamasını önler.

Eğer gıdınızdan rahatsız olursanız, kybella tedavisi harika sonuçlar verir. Genellikle, kybella için iyi adaylar aşağıdaki ölçütleri karşılarlar;

Çenenin altında orta dereceli yağları azaltmak istersiniz.

En iyi sonucu elde etmek için geniş yağ giderme veya yeniden şekillendirme gerekmez.

Daha invaziv prosedürler için hazır olmayan ve ameliyat dışı bir alternatif denemekle ilgilenen kişiler.

Tedavinizden sonra, ilk birkaç gün boyunca enjeksiyon bölgelerinde hafif kızarıklık, şişme, morarma ve hassasiyet hissedebilirsiniz ancak bu etkiler hafiftir ve çabucak geçer.

3.9 / 5. 12