Penis büyütme estetik ameliyatı, estetik cerrahiler tarafından yapılan; fizyolojik ve psikolojik sebepleri bulunan bir ameliyattır. Geçmişten günümüze değişmeyen en önemli konu cinselliktir.

Kadınların ve erkeklerin cinsel anlamda kendileriyle barışık olmaları, özgüvenlerini zedeleyen durumların ortadan kaldırılması ile desteklenir.

Erkek hastaların dikkatini çeken penis büyütme ameliyatı teknolojik gelişmeler sayesinde artık çok kolay. Ameliyat ve iyileşme süresinin kısa olması kişilerin gündelik hayatını etkilememesini sağlıyor.

Ankara Penis Büyütme Ameliyatında Süreç;

Penis büyütme operasyonu sonrasında her hangi bir komplike söz konusu değilse, hasta rutin bakımlarını eksiksiz tamamlıyor ve kontrolleri sağlanıyorsa 1 ayın sonunda %80 oranında iyileşme gözlemlenir.

Ameliyat süresi oldukça kısa ve lokal anestezi tercih eden hastalar için ameliyat sonrası taburcu sonraki gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Penisin tam boyutuna ulaşması ve boyutunu koruması ameliyattan sonra ki 1-6 ay içerisinde değişiklik göstermektedir. Bazı hastaların 6 aya kadar değişiklik gözlemlediği durumlar söz konusu olurken kimi hastalarda 2-3 ay içerisinde kalıcı penis boyutu oturmuş oluyor.

Penis Büyütme Estetik Ameliyatları Nasıl Yapılmaktadır?

Hastaların penis büyütme ameliyatına karar verdikten sonra doktor kontrolü ile karar vermeleri daha sağlıklı olacaktır. Her estetik operasyon gibi profesyonel, uzman doktorlar sizleri daha iyi yönlendirir. Penis büyütme ameliyatında kalınlaştırma ve uzatma talep edilebilmektedir.

İki işlemi bir arada isteyen hastalar için de ayrı ayrı tercih edenler içinde uzman doktor görüşü , bilgisi almak doğru tercih olacaktır. Bizimle iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

İşlem süresi ve fiyatlandırması tercih edilen doktora, işleme, sağlık kurumuna ve anestezi türüne bağlı olarak yapılacak uygulamalara göre değişiklik gösterebilir.

Penis Büyütme Ameliyatının Vücuda Zararı Var Mı?

Uzman Cerrahlar tarafından gerçekleşen bu estetik işlemin her hangi sabit bir sakıncası, zararı yok. Fakat hastaların kas ve kıkırdak dokusuna bağlı iyileşme değişkendir.

Kişilerin her hangi sağlıksal bir problemi bulunmuyor ve ameliyat sonrasında idrar yolları, sperm çıkışı, ağrı ve sancı gibi farklı reaksiyonlar söz konusu olduğu zaman mutlaka doktorunuzla iletişime geçmeniz gerekir.

Başarı oranı yüksek bir estetik operasyondur. İşlem kalıcı ve uzun ömürlüdür. Bazı hastalarda büyütmeye dayalı his eksikliği gözlemlense de, ilerleyen sürede iyileşme tamamlandığı zaman normal his algısına yeniden kavuştuğu gözlemlenmiştir.

Penis Büyütme Gerekli Bir İşlem Midir?

Penis büyüklüğü ve kalınlığı erkeklere daha güçlü hissettiren ve özgüvenlerini okşayan olgular arasındadır. Penis büyüklüğünden rahatsız olan kişilerin psikolojik açıdan iyileşmesini sağlayacak gerekli bir operasyondur.

Psikolojik tüm rahatsızlıklar fizyolojik sorunları da beraberinde getirecektir. Ameliyatın her hangi bir sağlığa zararı yoktur. Aksine bu durumdan rahatsız olan kişilerin ilaç kullanımına yönelmesini engeller. Piyasa da penis büyüklüğüne destek sağlamak adına birçok ilaç desteği bulunmaktadır.

Bunlar böbreklere ve diğer uzuvlara, organlara uzun süreler sonunda zarar verebilen kan akışını, kalp ritmini ve tüm vücut sistemini etkileyebilen uyarıcı ilaçlardır. Bu anlamda ameliyat daha kalıcı ve sağlıklı bir çözümdür.

Ankara Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar ?

Penis büyütme ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.