Penis Estetiği Yerine Hap ya da Krem Kullanmak Çözüm Sağlar Mı?

5
(1)

Penis büyütme hapları erkekler arasında yararlılığı tartışılan ürünlerdir. İlaç gibi geçici çözüm sunan hapların yanı sıra uzun süreli etkisi olduğu söylenen haplar hakkında konuşmak çok daha doğru olacaktır. Penis büyütme ameliyatının işe yaradığı kanıtlanmıştır. Ancak hap ve krem kullanarak uzun süreli bir çözüm sağlamak mümkün değildir. Bu daha çok bu tip ürünlerin satılmasını sağlamak için vaadedilen gerçekçi olmayan bir söylemdir.

Krem ya da hapların uzun süreli bir etkiye sahip olması mümkün değildir. İçeriğindeki bileşenler bunu sağlamaz. Diğer yandan bu tip ürünler çok başarılı olsa herkes tarafından bilinir ve hatta doktorlar tarafından bile önerilirdi. Bu durumda kandırılmamak için mantıklı düşünmeniz önemlidir.

Penis büyütme kremleri ve hapları tam bir zaman kaybıdır. Haplar ve losyonlar kanıtlanmış bir faydaya sahip değiller. Etkili olsaydı, eczanelerde satışa çıkarlardı. Bu nedenle penis büyütme ameliyatı ve bu tip ürünler arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız mutlaka cerrahi tedaviyi tercih etmelisiniz. Cerrahi tedavi sonrasında penis büyütme işlemi kalıcı olmaktadır ve herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Oysa piyasada satılan bu tip haplar ve kremlerin içeriğinde çok zararlı maddeler olduğu gözlemlenmiştir. Yani bu tip ürünleri kullanarak sağlığınıza zarar vermeniz olasıdır.

Penis büyütme estetiği genel anestezi altında yapılan bir cerrahi işlemdir. İşlem sırasında hastanın vücut ölçülerine göre doğru bir boyut tercih edilmekte ve ameliyatın ardından 2 haftalık bir yatak istirahati gerekmektedir. Eğer doktorunuzun talimatlarına uyarsanız iyileşme süreci sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

İlginizi çekebilir:

Penis Estetiği Kalıcı Mıdır? Türleri Nelerdir?

Penis Estetiği İçin Deneyimli Bir Doktor Nasıl Bulunur?

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı