Eş Zamanlı Meme Büyütme ve Meme Dikleştirmenin Faydaları

5
(1)

Yaşlanma, güneş ışınları ve gebelik etkileri bir kadının göğüslerinde belirgin değişimlere neden olur. Yaşlanma meme hacminin azalmasına neden olurken gebelik ve güneş hasarı cildin esnekliğini azaltır ve memeler de bu nedenle sarkar. Bu durum üzerinde herhangi bir kontrolünüz olmadığı için vücudunuzun geri kalan kısımları estetik açıdan iyi olsa da, göğüsleriniz yaşınızı gösterecektir.

Meme estetiği göğüslerin şeklini ve boyutunu iyileştirir, fakat sarkmış cilt için hiçbir şey yapamaz. Öte yandan bir meme dikleştirme işlemi göğüs pozisyonunu kaldırır, ancak meme hacmini geri kazanmak için yeterli olmaz.  Bu durum hem sarkmış memelere hem de hacmini kaybetmiş göğüslere sahip olan kadınlar ne yapacak? Cevap, aynı anda meme dikleştirme ve büyütme ameliyatının yapılmasıdır.

Meme Dikleştirme Estetiği

Memelerin sarkması estetik açıdan olduğu kadar fiziksel olarak da birçok soruna neden olabilmektedir. Bel ağrıları gibi durumlar kadınlarda sorunlara neden olurken meme dikleştirme ameliyatı ile sarkmış fazla deri alınır ve meme yeni pozisyonuna getirilerek estetik bir görünüme kavuşur.

Meme Büyütme Estetiği

Meme büyütme, memenin boyut ve şeklini değiştiren bir ameliyattır ve göğüslere dolgunluk vermek için gerçekleştirilir. Kadınlar, daha doğal görünüm için yuvarlak göğüs veya damla şekilli silikon protezler arasından istediklerini tercih edebilirler. Her iki durumda da göğüs hacmi artar.

Neden eş zamanlı bir meme dikleştirme ve meme büyütme ameliyatına ihtiyacınız olduğunu sorabilirsiniz. meme dikleştirme ameliyatı ile göğüsleri daha iyi bir konuma getirseniz bile memenin küçük olması nedeniyle meme ucu kısmı oldukça boş görünecektir. Oysa meme büyütme ameliyatı ile bu kısmın dolgun durması sağlanmaktadır.

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı