Deri Sarkmaları Anne Estetiği İle Giderilir Mi?

5
(1)

Bebek sonrası deri sarkmaları sorun yaratabilir. Birçok kadın bebek doğurduktan sonra sarkmış cilt konusunda sorun yaşar. Bu sorunlara anne estetiğinin yardımcı olabileceğini  biliyor muydunuz?  Tek başınıza neler yapabileceğinizi ve cerrahi müdahalenin ne zaman mantıklı olacağını nasıl öğrenebilirsiniz?

Bir bebek sahibi olduktan sonra karnınızı küçültmeye yardımcı olabilecek birkaç şey var;

Sağlıklı beslenin –  Sağlıklı gıdalar işlenmiş gıdalardan ayrılmalı ve herkes sağlıklı bir beslenme düzenine geçiş yapmalıdır. Ancak söz konusu yeni doğum yapmış bir anne ise çok daha dikkatli olmalıdır. Proteinlerin ve sağlıklı yağların yüksek olduğu bir beslenme düzenini izleyin.  Şeker alımını en aza indirin.

Egzersiz yapın – Çalışın, dinlenin, tekrar edin. Düzenli egzersiz yapmak, yağ yakmaya yardımcı olur.

Su için – Cildinizi nemlendirin ve bol miktarda su içerek vücudunuzun daha verimli çalışmasına yardımcı olun.

Egzersiz yapmak kadar, doğru beslenme ve bol su tüketimi hızla eski halinize dönmenize yardımcı olabilir. ancak bazen sadece bunları yapmak yeterli gelmeyebilir. Bu durumdaki bir gerçek de bunların tek başına yeterli olmayabileceği ve yardıma gerek olabileceğidir. Sinir bozucu bir şekilde, bazı kadınlar sarkmış cildin doğumdan sonra kilo vermelerinin ardından daha da kötüleştiğini ifade ediyor. Bu gibi bir durumda kişiye özel olarak planlaması yapılacak anne estetiği sizi sorunlarınızdan uzaklaştırabilir.

Anne estetiği tedavisinde karın germe, liposuction, meme dikleştirme, meme büyütme veya diğer estetik yöntemler uygulanabilir.

İlginizi çekebilir:

Anne Estetiği Sonrası İyileşme İpuçları

Anne Estetiği Hangi sorunlara Yardımcı Olur?

 

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı