Meme Büyütme Estetiği İle Görünümünüzü Geliştirin
5
(1)

Göğüslerin boyutu ile alakalı herhangi bir değişiklik yapmak kişisel bir tercihtir. Göğüs vücutta önemli bir özelliktir. Göğüslerinizin olması gerektiğinden küçük göründüğünü düşünüyorsanız, meme estetiği ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Hamilelikten veya kilo kaybından sonra göğüsleriniz küçülebilir veya doğuştan itibaren göğüsleriniz küçük olabilir. Bu durumda meme büyütme estetiğini tercih edebilirsiniz. Yaşlandıkça cildiniz esnekliğini yitirirken göğüslerinizin şekli sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Plastik cerrahınız, konuyla alakalı seçeneklerinizi tartışabilir ve meme büyütme ameliyatından istediğinizi elde ettiğinizden emin olmak için size detaylı bilgi verebilir.

Bu durumda siz de konuyla alakalı sormak istediklerinizi sorarak istediğiniz cevapları alıp alamayacağınızı görebilirsiniz.

Her türlü estetik cerrahi işleminde gerçekçi beklentilere sahip olmak çok önemlidir.

Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğini zaman implant seçimini de yapmanız gerekmektedir. iki tür implant bulunur. Bunlar silikon ve salin implantlardır.

Ayrıca bu seçimlerin yanı sıra göğüs boyutu ile alakalı da cerrahınızla ortak bir karar vermeniz gerekecektir. Bu konuda cerrahınız size yardımcı olacak ve yol gösterecektir.

Meme büyütme estetiği genel anestezi altında yapılmakta, implantlar göğüslerinize yerleştirilmekte ve işlem tamamlanmaktadır.

Ameliyatın ardından size refakat etmesi için birini seçmeniz gerekir. Aynı zamanda iyileşme döneminde doktorunuzun talimatlarını izlemeniz ve sabırlı olmanız çok önemlidir.

Meme büyütme estetiği her zaman istediğiniz göğüslere sahip olmanıza yardımcı olabilir. ancak yaşamınızı değiştirecek bu kararı almadan önce kapsamlı bir araştırma ve detaylı bir hasta cerrah görüşmesi ile doğru kararı verdiğinizden emin olmalısınız.

Kaynakça:

https://www.livingmagazine.net/considering-breast-augmentation/

5 / 5. 1