Meme Büyütme Estetiğine Dair Yaygın Efsaneler
5
(1)

Her gün şiddetli bel ağrısı çekiyor olabilirsiniz. Boyun ve sırt ağrısı sizi her yere kadar izler ve bir şey yapmanızı zorlaştırır. Gün boyunca ağrı kesici kullanmanız gerekebilir.

Bunun sağlıklı olamayacağını biliyor, ama başka ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Boyun ve omuz ağrınız bir yaralanma veya sağlık durumundan kaynaklanmayabilir. Belki de tek suçlu göğüslerinizdir.

Sırtınızın taşıyabileceğinden çok fazla bir yük olan göğüslerinizi taşımak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Göğüslerinizin aşırı ağırlığı omuzlarınızı, boynunuzu ve sırtınızı ağrıtarak sorun yaşamanıza neden olur.

Ancak bu duruma boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bir meme estetiği size daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmanız için rahatlama sağlayabilir.

Her şeyi denediyseniz ve başarılı olamadıysanız meme küçültme ameliyatı sizin için doğru seçim olabilir. Sutyen, kilo kaybı ve egzersiz ağrıları gidermediğinde, kaynağa ulaşmanız gerekir.

Her zaman büyük göğüsleriniz olmuş olabilir ve belki de zamanla beraber göğüsleriniz daha da büyüdü. Büyük göğüslerinizin nedeni ne olursa olsun, meme küçültme ameliyatı olmayı düşünebilirsiniz.

Göğüsleri küçültmek için bir ameliyat işleminden geçmeniz gerekecektir. Meme küçültme estetiği ile göğüslerinizin boyutunu azaltmak için aşırı meme cildi, yağ ve dokuları alınacaktır. Meme küçültme ameliyatının başlıca amacı, vücudunuzdaki zorlamayı hafifletmektir.

Meme küçültme ameliyatından sonra, yaklaşık dört hafta özel bir sutyen giymelisiniz. İyileşme dönemini tamamlandıktan sonra, meme küçültme ameliyatının hayatınızda yaratacağı farkın keyfine varacaksınız.

5 / 5. 1