Penis Boyu Uzatma Kremi İşe Yarıyor Mu ?
3.9
(36)

Penis boyundan memnun olmayan erkek sayısı çok fazla. Ülkemizde birçok erkek penis boyunu sorun yapmaktadır.

Penis boyunun kısa olması erkeklerin hem kendine güvenini sarsıyor hem de cinsel ilişki sırasında birçok sorunlar yaşanmasına yol açıyor. Birçok erkek penis boyunu uzatabilmek için çok sayıda yönteme başvuruyor. 

Ülkemizde penis boyu uzatma için en çok tercih edilen yöntemlerden biri penis boyu uzatma kremi olarak karşımıza çıkıyor. Peki, penis boyu uzatma kremi ne kadar güvenli,  bu kremler işe yarıyor mu?

Erkekler genelde cinsel sorunlarını ve penisle ilgili problemlerini cerrahi işlem konusu yapmak istemiyor. İnsanlara sorunlarını açıklamak zorunda kalmamak adına krem gibi yöntemleri tercih ediyorlar.

Ancak penis boyu uzatma kremi alanlar hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü hiçbir krem penis boyunun uzamasını sağlamaz.

Söz konusu kremler sadece içindeki etken maddeler sayesinde penisin uyarılma anında ereksiyona geçmesine ve sertleşmesine yardımcı olur.

Uzama konusunda hiçbir faydası yoktur ve uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir. Penis boyu uzatma kremi markası ne olursa olsun işe yaramaz.

Penis Boyu Uzatma Kremi Nedir?

Penis boyu uzatma kremi; penisin boyunun uzadığına inanılan kremlerdir. Erkekler cinsel ilişki sırasında sorun yaşadıkları ve penis boyundan memnun olmadıkları için bu kremleri tercih ederler. Ancak penis boyu uzatma kremleri tamamen asılsız ürünlerdir.

Penis boyu uzatma kremi olarak satılan ürünlerin vadettiği gibi penis boyu uzatmadığı tüm uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Ayrıca bilinçsiz şekilde alınan penis boyu uzatma kremleri ciddi sorunlara da yol açabilir.

Peki, penis boyu uzatma kremi riskleri neler? Gelin birlikte bakalım.

Penis Boyu Uzatma Kremi Kullanmanın Riskleri?

Penis boyu uzatma kremleri birçok açıdan risk oluşturmaktadır. Bu kremlerin önemli bölümü kimyasal içeriklere sahip olduğundan erkek için çok büyük sağlık sorunları yaşatabilir.

Hem peniste hem boşaltım sisteminde hem de diğer organlarda birçok rahatsızlığa yakalanabilirsiniz.  Bu kremler peniste açık yaralara uygulanırsa penis bölgesinin bakteri ve enfeksiyon kapma olasılığı vardır.

Penis büyütme vaadiyle üretilen kremlerin tamamına yakını steril olmayan ortamlarda üretiliyor. Bu ürünler merdiven altında üretildiği için denetim yoktur. 

Bu ortamlarda kreme her türlü bakteri ve enfeksiyon yerleşebilir.  Penis bölgeniz kremi emdiğinde enfeksiyon kapma olasılığınız yüksektir. 

Penis büyütücü kremler ayrıca penis bölgesinde kızarıklık ve kaşıntı da oluşturabilir. Üretim alanı steril olmadığı ve içeriği net bilinmediği için bu yan etkiler görülebilir. 

Penis Boyu Uzatma Kremi Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Penis boyu uzatma kremi gerçekten işe yarıyor mu, sorusu birçok erkek tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Ancak bu kremin hiçbir şekilde gerçekten işe yaradığına inanmayın.

Bu ürünlerin önemli bir bölümü sağlıksız ortamlarda üretiliyor. Bazı ürünler bakanlık izinli olarak reklamını yapıyor. Bakanlık izni olsa da bu ürünlerin penis boyu uzatma işlevi olduğuna dair hiçbir bilimsel araştırma ve uzman açıklaması yok.

Bu ürünler sadece zararlı madde barındırmadığı ve sağlıklı ortamda üretildiği için bakanlık onayı alıyorlar. Penis boyu uzatma işlemlerinde kremlerden fayda beklemek yanlış olacaktır.

Penis Boyu Uzatma İçin Sağlıklı Yöntem Neden Ameliyat?

Penis boyu uzatma işlemi için en sağlıklı yöntem ameliyattır. Çünkü penis büyütme ameliyatları yoğun tetkikler ardından sağlık durumunuza uygun olarak yapılır.

Bu alanda uzman cerrahlar tarafından yapılan müdahalede tüm önlemler alınır. Ayrıca ameliyatın yapıldığı ameliyathane ortamı steril ve güvenlidir.

Penis boyu uzatma ameliyatları tamamen kişiye özel olarak planlanır. Hekiminizin tüm süreci ve ameliyat sonrasını sizin sağlığınızı garanti altına alarak yürütmesi zorunludur.

Ayrıca penis boyu uzatmada ameliyat sürecinde ağrı ve acı görülmez. Ameliyattan sonra da hiçbir sorun yaşamadan cinsel aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

S.S.S

Piyasada Penis Boyu Uzatan Krem Var mı?

Hayır. Maalesef bilim dünyasında bir uzva krem sürerek uzatan bir ürün yoktur.

Penis Boyu Uzatan Kremleri Kullananların Yorumları Var

O tür yorumlar, o ürünleri satanlar tarafından yazılıyor ya da yazdırılıyor. Kısacası o yorumların tamamı sahtedir.

Penis Boyu Uzatan Kremlerin İçeriğinde Ne Var?

Tekrar şunu belirtelim; penis boyunu uzatan bir krem, ürün yoktur. İçeriği ise üründen ürüne değişiklik gösterir. Bazı ürünler ciltte ödem oluşturarak büyütme yanılgısı sağlamaktadır. Bu da penise ve genel sağlığa kalıcı rahatsızlıklar verebilmektedir.

Penis Boyunu Uzatan Kremler Gerçekten Var mı? Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Hayır bu tür ürünler insanların cebinden para almak için, umutlarını arttırmak için vardır. Bu tür ürünlere güvenmeyiniz. Penisinizi uzatmaz, dahası penisinizin fonksiyonlarına ve genel sağlığınıza zarar verebilir.

Kaynakça:

https://www.medicalnewstoday.com/articles/323688

https://www.verywellhealth.com/penile-enlargement-3300133

3.9 / 5. 36

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir