Annelik Estetiği (Mommy MakeOver) Fiyatları 2022
5
(1)

Çoğu kadın için, bir çocuk sahibi olmak, hayatlarının en doyurucu deneyimlerinden biridir. Yeni bir çocuğun doğuşu, yalnızca anneye değil çevresindeki herkese mutluluk getirir. Ancak bazı kadınlar, gebeliğin vücutlarındaki etkileri hakkında kendilerini mutsuz hissetmekteler.

Karnınız, göğüsleriniz, kalçalarınız ve gebelik sırasında vücudun diğer bölgelerindeki cildin gerilmesi sarkmalara, gerilme izlerine ve izole yağ yığılmalarına neden olabilir.

Bu değişikliklere karşı koymak için, bazı kadınlar gebelik sonrası plastik cerrahi, cilt tedavisi ve selülit giderimi kombinasyonu olan anne estetiği yaptırmayı seçerler . Bu işlemler öncelikle diyet ve egzersiz yoluyla tersine çevrilmesi mümkün olmayan gebeliğin istenmeyen fiziksel etkilere yöneliktir.

Anne estetiği benzersiz kişiselleştirilmiş tedavi planlarıdır ve doktorunuz, kozmetik hedeflerinize, bütçenize, sağlığınıza ve istenen zaman çizelgesine dayanarak sorunlarınıza en uygun olan tedavi kombinasyonunu oluşturmaya yardımcı olacaktır.

İşlemlerin hiçbiri kilo kaybı tedavisi olarak düşünülmese de, anne estetiğini takiben, hamilelik öncesi vücudunuza daha yakından benzeyen daha şık, daha genç bir görünümden yararlanabilirsiniz.

Mevcut sağlık ve yaşam tarzınız, hedeflemek istediğiniz vücut bölgeleri ve gebelik sonrası plastik cerrahinin ailenizin yaşamını nasıl etkileyeceği gibi birçok konu anne estetiği öncesinde düşünülmelidir.

İdeal Adaylar

Hamileliğinizden sonra kilo vermeniz başarılı olmasına rağmen, inatçı yağları ve sarkmış cildi ortadan kaldıramazsanız, muhtemelen anne estetiği için iyi bir adamsınız demektir.

Ayrıca, anne estetiğinin sadece yeni anneler için değil, doğumdan sonra birkaç ay veya birkaç yıl geçmiş olan anneler için de uygun olduğunu hatırlatmak önemlidir.

Anne estetiği, doğal olarak doğum yapan kadınlar için olduğu gibi, sezaryen doğum yapanlar için de uygundur. Aslında, bir sezaryenin sonucu olarak cildinizde yara izi veya sarkma varsa, anne estetiği bu sorunları gidermek için harika bir yol olabilir.

İlginizi çekebilir:

Anne Estetiği Öncesinde ve Sonrasında Neler Yapılmalı?

Mini Anne Estetiği İçin İyi Bir Aday Mısınız?

5 / 5. 1