Tekno Lipo Nedir ?
5
(1)

Anne estetiği ameliyatını planladıktan sonra , bir sonraki adım büyük güne ve iyileşmeye hazırlanmaktır. Bu yazımızda anne estetiğinden güvenli ve güzel bir sonuç elde etme şansınızı artıracak ipuçlarını paylaşacağız.

Ameliyattan Önce

İyileşmenin ilk birkaç günü boyunca, biraz şişme ve ağrı yaşayacaksınız. İyileşme sürecinizi mümkün olduğunca acısız ve rahat bir hale getirmek için bazı ilaçlar reçete edilebilir. Ameliyattan hemen sonra almanız için hazır olan bu reçeteleri önceden temin etmek akıllıca olacaktır.

İyileşme gereklilikleri üzerine stok yapın. Ameliyattan önce market alışveriş yapmayı planlamak mantıklıdır. İyileşme sürecinizi daha kolay hale getireceğine inandığınız gerekli öğelerin listesini yapın. En sevdiğiniz kitapları, DVD’leri ve müzik çalarınızı hazırlayın.

Evinizi hazırlayın. İyileşme işleminden sonraki ilk günlerde yatak istirahatının yapılması şarttır, bu nedenle evinizi hazırlamak akıllıca olacaktır. Temiz çarşafları hazır bulundurun ve kıyafetlerinizi önceden hazırlayın.

Ameliyattan Sonra

Vücudunuza karşı nazik olun. Egzersiz ve çocuk kaldırma da dahil olmak üzere yorucu faaliyetler, iyileşmenin en azından ilk iki haftasında sınırlı olacaktır. Cerrahınızın talimatlarını dinleyin, çünkü normal faaliyetleri sürdürmenin ne zaman güvenli olacağını belirleyebilirler.

Takip randevularını atlamayın. Anne estetiği, her hastanın kendine özgü ihtiyaçlarına uyacak şekilde özel olarak hazırlanmış son derece özel bir tedavi yöntemidir.

Her hasta diğerinden daha farklı şekillerde iyileşir. Takip randevularınız cerrahınızın iyileşme sürecini yeterince değerlendirebilmesinin tek yoludur.

Nasıl iyileştiğinize bağlı olarak, cerrah iyileşmenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda daha fazla iyileşme zamanı veya ipucu önerebilir.

İlginizi çekebilir:

Mini Anne Estetiği İçin İyi Bir Aday Mısınız?

Deri Sarkmaları Anne Estetiği İle Giderilir Mi?

5 / 5. 1