Kybella İle Yenilenmiş Bir Profil
3.8
(4)

Kybella, en sık sorun yaşanan gıdı bölgesindeki yağların alınması için tercih edilen bir tedavidir. Ameliyatsız bir tedavi olan kybella tedavisi istenmeyen yağların neden olduğu gıdı bölgesinin kötü görünümüne son verir.

Kybella, boyundaki yağların giderilmesi için özel olarak tasarlanmış bir tedavseçeneğidir. Ameliyatsız gıdı estetiği olarak da bilinen kybella son dönemin en popüler estetik tedavileri arasındadır.

Cerrahi olmayan gıdı germe işlemi kybella tedavisi ile gerçekleştirilmektedir. Kybella, kötü gıdı görünümünü ve profilini geliştirmek için yetişkinlerde kullanılan bir enjeksiyondur. İlaç, çene veya submental yağın altındaki orta ile şiddetli yağları tedavi etmek üzere tasarlanmıştır.

Kybella tedavisi son derece güvenlidir ve enjeksiyon yardımı ile kullanılmaktadır. Ancak işlem söz konusu bölgelerde herhangi bir enfeksiyonu olan kişilerde, gebe ve emziren kadınlarda kullanılmamaktadır.

Bunun haricinde eğer gıdı bölgenizdeki yağlardan rahatsızsanız ve genel sağlık durumunuz iyiyse kybella tedavisi sizin için doğru bir tercihtir.

Kybella ameliyatsız gıdı estetiği ile kişi daha hoş bir görünüme kavuşmakla beraber kendini çok daha iyi hissetmektedir. Güvenli bir tedavi yöntemi olan bu işlem çok kısa sürmekte ve herhangi bir yan etki barındırmamaktadır.

Eğer uzman olmayan kişiler tarafından uygulanırsa yutma güçlüğü, morarma veya şişme gibi yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu nedenle hastaların güvenilir bir hekim tercih etmeleri şarttır.

Kaynakça:

https://mspmag.com/shop-and-style/chin-up/

İlginizi çekebilir:

Kybella İle Gıdınıza Elveda Deyin

Kybella: Gıdı Sorunundan Kurtulmanın Ameliyatsız Yolu

3.8 / 5. 4