Ortalama Lipomatik Fiyatları
4.1
(32)

Lipomatik fiyatları kişilerin vücutlarındaki fazla yağlanmaya bağlı olarak değişir. Sizlere bu konuda net ve doğru bilgi verilmesi çok zordur. Bunun için öncelikle muayene olmanız ve muayene sonrasında da nasıl bir işlem yapılacağını öğrenmeniz gerekir. 

İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde ortalama Lipomatik fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Bunun nedeni büyükşehirlerde her zaman bu tip işlemler için çok daha iyi teknolojilerin ve yöntemlerin kullanılmasıdır. Ortalama Lipomatik kaç paradır? Bu konuda en net bilgiye nasıl ulaşılır sizlere bilgi vermek istiyoruz:

 • Ortalama Lipomatik ücreti kişilerin vücutlarında hangi bölgeye işlem yapılacağına ve tam olarak nasıl bir işlem yapılacağına göre belirlenir. Kişilerin vücut yapılarında nasıl bir işlem yapıldığı genel olarak son derece önemlidir. 
 • Özel hastane ortalama Lipomatik ücretleri ise seçmiş olduğunuz özel hastaneye ve bu hastane de nasıl uzmanların ve yöntemlerin yer aldığına göre değişir. 
 • Devlet hastanelerinde ortalama Lipomatik fiyatları fazla kilolu olmak ve aşırı yağlanma artık kişinin sağlığını bozuyorsa, buna göre belirlenir. 
 • Lipomatik fiyatları buna ek olarak kişilere kaç seans işlem uygulanması gerektiğine, genel olarak ekstra yapılacak işlemlere ve kişinin tercih ettiği kliniğe göre belirlenir. Bu konuda daha fazla bilgi almak istediğinizde, doktorunuzla görüşmeniz çok önemlidir. 

Ortalama Lipomatik operasyon fiyatları kişilerin sağlık ve vücut yapılarına göre belirlendiği için sizlere net fiyat bilgisi veremiyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak istediğinizde, doktorunuzla görüşmeniz ve muayene olmanız gerekir. Sonrasında sizlere işleme ilişkin olarak daha fazla ve net bilgi verilecektir. 

Güncel ortalama Lipomatik fiyatları ve yapılacak olan işlemler hakkında daha fazla bilgi almak ve doktorunuzla görüşme yapmak için sizler de yakın zamanda randevu oluşturabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz.

Lipomatik Nedir ?

Yağ aldırma yöntemleri arasında son yıllarda oldukça popüler olan Lipomatik son derece önemli bir işlemdir. Lipomatik nedir ve neden bu kadar popüler olmuştur bundan bahsetmek gerekmektedir.

Lipomatik özel olarak geliştirilen bir cihaz ile son derece dikkatli ve özenli bir biçimde yağ dokusunun bölgeden atılmasını sağlayan bir cerrahi müdahaledir.

İşlem bir estetik müdahale değil bir cerrahi müdahaledir. Yani biraz daha ciddiye alınması ve doğru kişilere yaptırılması gereken bir işlemdir.

Genel olarak bir risk taşımayan işlem için doğru kişilerin bulunması çok önemlidir. Sebebi ise bu tarz işlemler sonrasında geç iyileşme gösteren zorlu operasyonlardır. Ayrıca başarılı sonuç elde etmek içinde yine deneyimli ve uzman kişiler tercih edilmelidir. 

Lipomatik Uygulaması

Lipomatik uygulaması son yıllarda oldukça fazla sorulmaya başlanmış ve cevabı son derece fazla merak edilen bir soru olmuştur. Birçok kişinin fiziksel görünümünü ve hayatını oldukça önemli ölçüde etkileyecek olan operasyon hakkında kişilerin bilgi almak istemesi son derece önemlidir.

İşlem bölgesel olarak vücutta yer alan yağ birikintilerinden kurtulmak için uygulanmaktadır. İşlem yapıldıktan sonra kişiler aynı gün içerisinde rahatlıkla taburcu olabilirler.

Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında herhangi bir komplikasyon gelişmemekte ve kişiler oldukça konforlu bir biçimde hayatlarına devam edebilmektedir.

Sizin vücudunuzda rahatsız olmanıza neden olan böyle bölgesel yağlanma durumu var ise, lipomatik uygulaması yöntemini tercih ederek sizi mutsuz eden bu durumdan kurtulabilirsiniz. 

Lipomatik Nasıl Uygulanır?

Lipomatik uygulanma mantığı genel olarak yağların parçalanması ve özel yöntemler ile vücuttan çıkarılması biçimindedir. Yağların parçalanması için özel hortumlar kullanılır ve bu hortumlar sayesinde yağ kütlelerine titreşim gönderilir.

Bölgesel olarak konumlanan yağ kütlelerinden kurtulmak, sıkılaşmak ve selülit görünümünden kurtulmak için uygulanan ve son derece etkili yöntemlerden biri olan Lipomatik nedir sorusunu cevapladıktan sonra bir diğer önemli konu olan işlemin uygulanışından bahsetmek gerekmektedir.

Titreşimler yağları parçalayarak ayrılmasını sağlar. Parçalara ayrılan yağ kütleleri özel bir vakum yardımı ile çekilerek vücuttan atılır. İşlemin uygulanması işte bu kadar basit olmaktadır. İşlemin herhangi bir zararı bulunmamaktadır. 

Lipomatik Kimler için Uygundur?

Lipomatik belli standartlara sahip kişiler için uygundur. Ancak bu noktada kesin bir hedef kitleyi sözel olarak ifade etmek doğru olmaz. Kişilerin bu uygulama için uygun olup olmadığı, hekim tarafından tespit edilebilecek bir husustur ve muayene gerektirir.

Muayene olmadan lipomatik işlemine uygun olup olmadığını belirleyebilmek mümkün olmayacaktır. Hekiminizden randevu alarak, lipomatik veya diğer uygulama türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size en uygun uygulama tipine hekiminiz karar verecek ve güvenlik bir şekilde uygulama gerçekleştirebilecektir. Hemen harekete geçin, siz de etkili çözümlere tıbbi protokollerle ulaşın.

Lipomatik Fiyatı Ne Kadar ?

Ortalama lipomatik ile yağ aldırma fiyatları konusu diğer estetik müdahaleler gibi net bir rakam verilebilecek bir konu değildir. Bilindiği gibi bu tarz işlemlerde uygulanan yöntem, hastanın durumu ve işlemi yapan yerin fiyatın belirlenmesinde büyük etkisi vardır.

Bu faktörler fiyatın farklı değerler almasına neden olmaktadır. Net bir fiyat almak için İstanbul’daki kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Lipomatik uygulaması işlemlerinde en doğru fiyat bilgisi için önce doğru bir klinik ve doktor bulmalı ve sonrasında da muayene olmanız gerekmektedir.

Gerekli muayene yapıldıktan sonra en doğru ücretlendirme bilgisi sizlere verilecektir. Bunun dışında işlemin avantajlarından ve diğer yağ aldırma yöntemlerinden ayrılan yönlerinden bahsedecek olursak. 

Lipomatik Avantajları

Lipomatik avantajlarından bahsetmeden önce yağ aldırma ve bölgesel zayıflama işlevlerini gerçekleştirmek üzere uygulanan birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların arasından size en uygun ve etkili yöntemi seçerek çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lipomatik fiyat bilgisinden sonra kişilerin en fazla merak ettiği konulardan biri işlemin avantajları olmaktadır. Bu avantajlar yöntemi diğerlerinden ayıran özellikleri olmaktadır.

Yöntemin avantajları şöyle olmaktadır;

 • İşlem son derece dikkatli ve özenli bir biçimde gerçekleştirildiğinden dolayı işlem yapılan bölgede herhangi bir çökme durumu söz konusu olmaz. 
 • Bölgede sarkma olmadığı gibi aksine kırışıklık görünümü düzeltilir ve bölgenin daha pürüzsüz ve genç görünmesi sağlanır. 
 • Lipomatik ile yalnızca fazla yağdan değil aynı zamanda selülit görünümünden de ortadan kaldırılır. 
 • Operasyondan sonra diğer işlemlerde görülen yan etkiler minimum seviyede görünür. 

Tıbbi uygulamalarda fiyat; uygulamanın niteliğine ve kişinin ihtiyaçlarına göre değişen operasyon gereksinimleri çerçevesinde büyük farklılıklar arz edebilir.

Bu nedenle Lipomatik fiyat oluşu noktasında da aynı şartlar söz konusudur ve operasyon detayları netleşmeden uygulama yapılabilmesi mümkün değildir.

Lipomatik uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, muayene olarak uygulama sürecinizi oluşturmak ve kesin fiyatlara ulaşmak için kliniğiniz veya hekiminizle görüşünüz.

Size özel fiyatlandırma seçenekleri kapsamında en net sonuçlara ulaşılacak, uygulama en kısa zamanda başlayabilecektir. Lütfen unutmayınız ki, tıbbi uygulamalar uzman hekimlerce yapılması gerektiği için bu uygulamaları hekimler dışında hiç kimseden almayınız.

S.S.S

Lipomatik nedir?

Lipomatik kişinin vücudunda rahatsız olucak kadar belirli bir bölgede toplanan yağ dokularının tüp ve vakum aleti ile uzaklaştırılma yöntemidir. Bu şekilde ki bir yöntemle kişinin vücudunun şekillendirlmesi ve daha sık bir estetik görünüm kazanması sağlanır. Bu yöntem vücudumuzun kolun üst kısımları, meme, karın, popo, kalça, baldır, diz kapakları, bacak içi, basenler, ayak bileği, çene, yanaklar, boyun bölgesine uygulanabilir.

Lipomatik ücreti ne kadar?

Lipomatik fiyatları kişiden kişiye değişmektedir. Kişilerin bölgesel incelme ile ilgili hedefleri farklıdır. Kimi kişiler tek bir bölgede incelemeyi tercih edebiliyorken kimileri ise birden fazla noktada incelme arzusu içindedir. Bu değişkenler ile sonuca kaç seansta ulaşılabileceği etkilenebilir. Ayrıca lokal ya da genel anestezi ile de tercih edilen yöntem fiyatları etkiler.

Lipomatik yaptıranlar nelere dikkat etmelidir?

lipomatik yaptıranların dikkat etmesi gereken noktalar şunlardır: Operasyon sonrasında korse takmak, bol sıvı alınmalıdır, beslenmeye dikkat edilmelidir, ilaç kullanımından kaçınılmalıdır,diyet yapanlar aç kalmamaya dikkat edilmelidir. Operasyonun ardından hasta bir hafta içinde günlük yaşamına dönebilmektedir. Uygulama sonrasında gerekli kontrollerin yapılması bu estetik görünümün kalıcı olması önemlidir.

Lipomatik ile liposuction arasındaki farklar nelerdir?

Lipomatik ve Liposculpture, klasik liposuction (yağ alma) yönteminden farklı olarak Lipomatik isimli titreşimli bir cihazla olan FDA onaylı bu lipomatik cihazı ile gerçekleştirilmektedir. Lpomatik daha hızlı ve efektif bir yöntemdir ve cerrahi komplikasyon olasılığı daha düşüktür. Bunun yanında bu uygulama ile bir seansta alınan yağ miktarı kesi ile yapılan uygulamadan daha az değildir ve uygulama kısa periyotlarda tekrar edebilir.

Lipomatik liposuction fiyatları ne kadar?

Lipomatik liposuction da yapılacak bölge sayısına göre fiyatlandırma yapılıyor. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, bacak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir. Ayrıca işlem yapılacak bölgenin büyüklüğü ve o bölgeden alınacak yağ miktarı da fiyatta değişiklik yapılmasına neden olacaktır.

Kaynakça:

https://journals.lww.com/plasreconsurg/Fulltext/2012/04000/A_Multicenter,_Prospective,_Randomized,.31.aspx

https://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/074880681102800402

https://link.springer.com/chapter/10.1007/3-540-28043-X_34

4.1 / 5. 32

22 cevaplar
 1. Mehtap
  Mehtap says:

  Hocam merhaba, karın ve basen bölgem için lipomatik yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim ?

  Cevapla
 2. Mehmet ali ünlü
  Mehmet ali ünlü says:

  Hocam bende göbek kısmı ve alt penis kısmı çok fazla yağ var bana göre tabi tıbbi terimi farklıdır bana fiyat verebilirmisiniz ortalama

  Cevapla
 3. seda
  seda says:

  Hocam merhaba,
  kalça ve üst bacak için fiyat almak istiyorum. İşlemde ortalama ne kadar yağ alınabılıyor. üst sınırı var mı ? İyi Çalışmalar Dilerim

  Cevapla
 4. Furkan Atik
  Furkan Atik says:

  Göbek ve bel yağlarımdan yıllardır spor yapmama rağmen kurtulamadım spor Hocam ameliyat şart dedi çok zayıfım ama yağlar sarkık duruyor bir türlü erimiyor lipomatik Antalya’da 13 bin TL fiyat verdi sizin fiyatınız ne kadar şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 5. İlayda
  İlayda says:

  Merhaba hocam, 65 kiloyum, bel ve göbek bölgesi için lipomatik yaptırmak istiyorum. Bilgilendirme maili atar mısınız, iyi akşamlar.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir