Penis Büyütme Ameliyatı Olanlar Nelere Dikkat Etmeli_
3.9
(29)

Penis büyütme ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli, sorusuna yanıt vermeden önce belirtilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Penis büyütmek günümüz erkekleri için önemli bir sorun. Kısa penis sorununu ortadan kaldırmak için yapılan işleme penis büyütme ameliyatı deniyor.

Küçük penis günümüz de erkekler için oldukça moral bozucu olabiliyor. Kişiler bunu kafaya takıp cinsellikten kaçabiliyorlar.

Cinsel olarak küçük penis sadece erkeği değil aynı zaman da partnerini de rahatsız edebiliyor. Normalde erekte olmamış ortalama bir penis 5 ila 8 cm arasında oluyor. Fakat bu rakamlar bazen sadece erkeği bazen de iki tarafı tatmin etmiyor. 

Penis büyütme ameliyatı ile penise müdahale edebilmek mümkün. Ameliyat anestezi destekli gerçekleştiği için hasta ağrı yada sıkıntı yaşamaz. Aynı şekilde hekim konforu da üst düzey seviyelerde gezmektedir.

Penis boyu; bağların gevşetilmesi ile bir miktar uzayabilir. Bu fiziksel bir durumdur ve sadece cerrahi ile mümkündür.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Penisin asıcı ve yüzeysel bağları üzerinde gerçekleştirilecek olan çalışma neticesinde, penisin görünmeyen bölgesinden yararlanılarak büyüme işlemi yapılır. Lokal ve sedasyon anestezi kullanılan ameliyatlarda hasta herhangi bir ağrı yada acı hissetmez.

Penis büyütme ameliyatı sonrasında peniste görüldüğü üzere herhangi bir his kaybı olmaz ancak bazı hatalı işlemlerle sonuçlanan ameliyatlarda ne yazık ki böyle vakalar ortaya çıkmıştır.

Bu yüzden çok büyük bir ameliyat olmasa dahi profesyonel bir uzmandan yardım almanız sizin için daha güvenli olacaktır. Penis büyütme ameliyatı olanlar da penisin 5 cm daha uzun bir hale geldiği görülmüştür. Kalınlaştırma ameliyatı da penis büyütme ameliyatı kadar kolaydır.

Penisin içerisinde olan yağ dokusu alınarak gene penise enjekte edilir, penis olduğundan daha hacimli ve büyük görünür.

Kimler Penis Büyütme Ameliyatı Olabilir?

Penis büyütme ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli, sorusundan önce kimlerin bu operasyonu geçirebileceği önemlidir.

Her ameliyatta olduğu gibi penis büyütme ameliyatında da yaş sınırı vardır. 18 yaşını doldurmamış herhangi bir erkek penis büyütme ameliyatını olamaz. Bu ameliyatı olmak için doktorunuz size herhangi bir şart koşmaz.

Ameliyatı olacak hastalarının penislerinde bir sorun aranmamaktadır, ille de penisi kısa olacak, küçük olacak gibi bir kaide de yoktur. Ameliyatı olmak isteyen her erkek olabilir.

Cinsel birleşmede penis boyu; her ne kadar marjinal boyut problemleri yokken sorun olmayacak olsa da, belli oranda soruna neden olabilir.

Erkeğin kendine olan özgüvenini üst seviyelerde tutması ve partnerini tatmin edebilmesi adına penis büyütme ameliyatının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. 

Normal Penis Boyutları ve Olası Penis Sorunları

Erekte olmayan penisin ortalama boyu 4 ila 7 cm arasındadır. Bazı tabi ki bu durum değişir fakat genelleme yaptığımız da Türk erkeklerinde bu rakamları görmekteyiz. Erekte durumda olan penis ise 13 – 17 cm arasında olabilir.

Penis boyunun bu büyüklüklerin altında olması çiftlerin cinsel ilişki sırasında sorun yaşamasına, yeteri kadar tatmin olmamasına sebep olabilmektedir. Penis boyunun küçük olması erkek için özgüvensiz bir durum oluşturabilmekte ve partnerini tatmin etmeyebilmektedir.

Bu durumlarla karşılaşan hastaların penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatları ile beraber bu sorunların tamamından kurtulması mümkün olup, ilişkilerindeki cinsel sorunlar dışında kendi içerisinde yaşadığı ruhsal problemleri de halletmiş olurlar.

Normalden Kısa Olan Penisler

Penis boyunun normal boyutların altında olması nedeniyle, ilişki yaşadığınız partnerinizden şikayetler duyabilirsiniz. Bu durum hem motivasyonunuzu etkileyebilmekte hem de ilişki esnasında ereksiyon problemleri doğurabilmektedir.

Normalden kısa olan penislerde erekte olmadan da daha zayıf bir görüntü ile karşılaşabilmekteyiz. Cerrahi işlemler ile penis boyunu uzatmanız ve penisinizin daha dolgun görünmesini sağlamanız söz konusu olabilir.

Penis büyültme ameliyatı olan erkeklerin hem ilişkilerin de hem de özgüvenlerinde olumlu anlamda değişim meydana gelmiştir.

Normalden İnce Olan Penisler

Penis büyütme ameliyatının yanı sıra penis kalınlaştırma ameliyatını olmak isteyen hastalar normale göre daha ince bir penisi olan hastalardır. Penisin sadece uzunluğu değil, kalınlığı da bir cinsel birleşme sorunu olabilir.

Vajina duvarını yeterince doldurmak gerekir ki, bu anca belli kalınlığın üzerinde olması halinde mümkün olabilir. Vücudunuzun herhangi bir bölgesinden alınan yağ dokusunu penisinize enjekte edilmesiyle penisinizin daha kalın bir görünüme sahip olabileceğini görürsünüz.

Böylelikle genel olarak yaşanan ince penis sorunlarından bir tanesini penis büyütme ameliyatının dışında penis kalınlaştırma ameliyatı ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğri veya Şekil Bozukluğu Olan Penisler

Türk erkekleri genellemesi yapıldığın da Türk erkeklerinin büyük bir yüzdelik kesimi penisinden memnun değil, penisinin boyutu ve hacmi ile ilgili sorunlar yaşıyor.

Erkeklerin penisleri konusunda problemlerinde biraz daha derine indiğimiz de genetik yapı ile ilgili olmak üzere büyük sorunun sünnet operasyonlarında kesilen fazla deride yapılan bir hata neticesinde penisin şeklinin bozulduğu ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden penis büyütme ameliyatı Türk erkekleri için oldukça faydalıdır.

Hatalı Sünnet Sonucu Şekli Bozuk Penisler

Geçmişten geleceğe sünnet bir erkek için çok önemlidir. Sadece erkek için değil erkeğin ailesi ve yakınları içinde öyledir, erkek çocukları maalesef ki yanlış ve hatalı şekilde sünnet edildiği taktirde ileride peniste şekil bozuklukları yaşayabiliyor.

Peniste şekil bozukluğunun meydana gelmesi de erkeklerde, psikolojik olarak birçok sorun ile karşılaşılmasına neden olmaktadır. Penisin de şekil bozukluğu olan erkekler partnerlerine karşı mahcup olarak özgüvenlerinde zedelenme yaşıyorlar.

Günümüzde sağlıklı bir ilişkinin devamı konusun da cinsellik önemli bir rol oynamaktadır, cinselliğin eksik olduğu ilişkiler sonlanabiliyor. Bu nedenle penis büyütme ameliyatı bu problemlerin tamamının önüne geçebileceğinizi unutmamanızda fayda vardır.

3.9 / 5. 29

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir