Daha Büyük Bir Penis Daha Mutlu Bir Hayat Anlamına Mı Gelir? 1
5
(1)

Küçük bir penis, birçok erkeğin yaşamadığı bir durumdur ve beraberinde depresyon ya da  düşük benlik algısı  gibi bir dizi başka ciddi duruma yol açabilir. Soru şu ki, daha büyük bir penise sahip olsalar, bu adamlar daha mutlu olur mu? Ve sonuçta, boyut gerçekten önemli mi?

Önemli olan büyüklüğün zorunlu olmadığını görmektir. Gerçekten önemli olan, kendi bedeninizde rahat olmaktır, bu da bazı erkekler için penislerinin büyüklüğü konusunda çok fazla bilinçli olmadıkları için mümkün değildir.

İnsan olarak, kendimizi sürekli olarak diğer insanlarla karşılaştırır ve kendimizi bu ölçütlerle ölçeriz. Çoğu erkek için, penis skalasının küçük tarafında olduklarını öğrenmek hayatlarının geri kalanı için mücadele edecekleri bir sorundur . Bu benlik saygısı ve bazen daha ciddi bir depresyona yol açabilir.

Bu problem çabucak kontrolden çıkıp bir erkeğin hayatının her yerini istila etmeye başlayabilir, en azından tüm romantik yaşamı ve anlamlı ilişkiler kurabilme yeteneğini bozabilir. Küçük bir penis ile ilgili problem, cinsel yetersizlik duyguları ve cinsel partnerlerini memnun edememe durumları ile birleştiğinde daha da kötüleşebilir. Tabii ki, penis büyüklüğü her zaman doğrudan cinsel tatminle bağlantılı değildir, fakat düşük benlik saygısına sahip olduğunuzda bu şekilde düşünmek kolay olabilir.

Yani, birçok insan için, bu doğrudur. Penis büyüklüğü , mutluluk ve güven gibi diğer olumlu duygusal duygular üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabilir. Küçük bir penisi olan herkes bu şekilde hissetmeyecek ve daha büyük bir penisin kesinlikle birini daha mutlu edeceğini düşündürecek kadar ileri gitmek mümkün değildir. Bununla birlikte, bir insanın özgüven duygusu için büyük bir fark yaratabilecek yüzeysel bir şeydir, tabi ki bu, güvensizliğin köküdür.

Bu şeylerin güvenli bir şekilde giderilebildiği 21. yüzyılda yaşıyoruz. Penis estetiği ameliyatı  veya  ameliyatsız penis büyütme ameliyatı prosedürleri hakkında daha fazla bilgi almanız hayatınızın geri kalanında daha mutlu olmanızı sağlayabilir. Penis büyütme estetiği söz konusu olduğunda ameliyatlı ya da ameliyatsız seçenekler mevcuttur. Vakit kaybetmeden cerrahınızla iletişime geçerek bu konuda aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Cerrahi Penis Büyütme Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ameliyatsız Penis Büyütme Estetiği Varmıdır?

5 / 5. 1

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir