Ameliyatsız Penis Büyütme Estetiği Var Mıdır?

5
(1)

Penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda, her ne kadar etkili olsada, cerrahi herkes için doğru veya uygun bir seçim olmayabilir, bu yüzden problemlerini çözümlemek için ameliyatsız bir yöntem arayanlar için de penis büyütme estetiği yapılabilmektedir. Penis büyütme estetiği ile alakalı doğru bir seçim yapmak çok önemlidir.

Ameliyat kalıcı bir çözüm sunmakla beraber operasyon istemeyen kişiler için ameliyatsız seçenekler de mevcuttur. Ancak hastanın ameliyatsız penis büyütme estetiğinden neler bekleyebileceğini bilmesi gerekmektedir.

Penis büyütme estetiğinde ameliyatsız yöntemlerden biri enjeksiyon kullanmaktır. Ancak penis büyüklüğünü doğru ayarlamak ve eşitsizlikler oluşmasını engellemek için daha çok kanül yöntemi kullanılmaktadır. Kanül yönteminde dermal dolgu malzemeleri kullanılmakta ve penise uygulanmaktadır. Maalesef hasta uygunluğu son derece önemlidir. Sentetik dolgularda maliyet çok yüksek rakamlara ulaşabilir.

Ameliyat yönteminde ise penis şaftı boyunca yağ greftleri bir kez ya da iki kez enjekte edilmekte, böylelikle daha düzgün bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Kanül yöntemiyle yapılan  işlemde enfeksiyon riski çok azdır. Bu nedenle ameliyat yöntemi daha sık kullanılmaktadır. Diğer yandan ameliyatsız işlemde kullanilan iğne ile enjeksiyon yöntemine göre çok daha az invazivdir fakat İğne enjeksiyonlarının defalarca cilde uygulanması gerekir.

Ameliyatsız penis büyütme estetiğinde kullanılan igne enjeksiyonlar ve  diğer tedavilerden daha kısa iyileşme sürecine sahiptir ve morarma ya da şişme çok az olur.

Ameliyatsız Penis Büyütme Sonrası İyileşme

Ameliyatsız penis büyütme estetiği sonrası hızlı iyileşme için bazı talimatlara uymak gerekmektedir. Öncelikle 1 hafta boyunca cinsel ilişkiden ve mastürbasyondan kaçınmak önemlidir. Aynı zamanda doktorunuzun reçete ettiği ilaçları da düzenli olarak kullanmanız ve düzenli muayenelere gitmeniz gerekmektedir.

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı