Penis Kalınlaştırma Egzersizleri Nelerdir?

Dünya genelinde deneme yoluyla veya bilimsel olarak araştırmalar yapılan penis büyütme problemi üzerine birçok tekniğin geliştirildiği bilinmektedir. Mantık açısından damarlardaki kan dolaşımıyla birlikte penisin kalınlaşmasına veya büyümesine yardımcı olması beklenir. Gerçekten penis kalınlaştırma egzersizleri işe yarıyor mu? Bazı yöntemlerin etkisi olduğu tespit edilince birçok kişi tarafından test edilen bu yöntemlerin işe yaradığı bazı uzmanlar tarafından belirtilmiştir.

Penis kalınlaştırma egzersizleri nelerdir ve bu egzersizlerin işe yaradığı kesinleşmiş midir? Aslında bu hususta birçok araştırma söz konusudur. Ancak büyüme konusunda çok ciddi bir işlevi olmayan bu konunun kalınlaşma üzerine etkileri olduğu belirtilmektedir. Penis kalınlaştırma egzersizlerini yöntemsel açıdan incelenmesiyle daha çok kan akışını arttırmak üzerine yöntemlerin geliştirildiği tespit edilmiştir. Ancak yöntemleri uygularken kurallara bağlı kalınması gerekildiği unutulmamalıdır.

Çekme Yöntemiyle Penis Kalınlaştırmak

İlk yöntemin belirli bir adı yoktur. Bu yöntemde ereksiyon olmadan yapmak ve yöntemi tamamlamak oldukça önemlidir. Penisinize tamamıyla kan akışının sağlanması için öncelikle kişinin ayakta olması gerekmektedir. Kişi üzerinde bulunan kıyafetleri tamamen çıkartmalı üzerinde rahatsız edici hiçbir etkinin bulunmaması gerekir. Ayrıca penisin yumuşak halde olması yani ereksiyona girmeden işlemin yapılması gerekir.

İlk olarak penisinizi baş parmak ve işaret parmağıyla sıkmadan yatay pozisyonda çekin. Acı hissiyatı oluşturmamaya özen gösterin. Yöntem esnasında 1 dakika kadar bir süre tutmanız gerekiyor. Penis kalınlaştırma egzersizleri arasında bu yöntemin acısız olarak tamamlanması oldukça önemlidir. İşlem tamamlandıktan sonra 10 saniyelik bir ara verilmesi gerekir. Bu ara esnasında kişi penisini sağa sola sürekli olarak acıtmayacak bir biçimde sallamalıdır. Bu sayede kan dolaşımının bu bölgeye akması beklenir. Gerilimle dolan penisin kan dolaşımı sayesinde kalınlaşması ve büyümesi beklenmektedir.

Bu durum anında sonuç vermez. Bir süre uygulanması gereken bu tekniği haftanın her günü yapılması yanlıştır. Haftada 3 gün yapmak yeterli olacaktır. Sırasıyla aynı işlemi 4 defa daha uygulamanız gerekir. 1 dakikalık periyotlardan sonra 10 saniye dinlendirmeyi ve sallamayı unutmamak gerekir. Ayrıca işlemin uygulanması esnasında her seferinde yön değiştirmeyi unutmayınız. İşlem gün içerisinde toplam 4 defa uygulanmalıdır. Yalnızca sağ, sol, aşağı ve yukarı yönleri kullanılmalıdır. Çapraz gibi yönlerin hiçbir faydası olmayacaktır. 

Sıkma Yöntemiyle Penis Büyütmek ve Kalınlaştırmak

Çoğu yöntemde olduğu gibi penisin kalınlaşmasına olanak sağlayacak olan bu yöntemin belirli bir adı bulunmuyor. Bu yöntemde aynı ilk yöntemde olduğu gibi penisin yumuşak halde olmasına dikkat edilmelidir. İşlem esnasında penis sertleşirse işlemi uygulamaktan vazgeçin.

Sertleşmiş penislerde bu yöntemlerin uygulanması acı verici sonuçlara neden olabilir. Penisi avuç içinizle baş kısmının altından kavrayın. Ancak penisi kavradıktan sonra fazla sıkarak acı vermemeye özen gösterin. Ardından dik bir vaziyette penisi 90 derecelik açıyla yukarıya doğru çekmek gerekir. Ancak fazla çekmek penise zarar vereceğinden dikkatli olunması gerekir. Bu sıkma ve germe hareketi 30 saniyeden fazla süre yapılmamalıdır.

Belirli bir süre sonra penisiniz sertleşmeye başlayabilir. Zaten her egzersiz sonucu sertleşmenin yaşanmaması ve acı görülmemesi adına penisin 1 dakika boyunca dinlenmesi gerekmektedir. Penisin 1 dakika boyunca dinlenmesinin ardından işlem toplam 15 dakika sürecek biçimde tekrarlanır. Ancak bu süre içerisinde dinlenme sürelerinin olacağı unutulmamalıdır. Penis kalınlaştırma egzersizleri arasında bu yöntem penisin birkaç ay içerisinde kan dolaşımının artmasından dolayı daha büyük bir görünüm almasına neden olacaktır.

Haftanın Beşinci Günü Teknikleri

Penisin yarı erekte olduğu bu teknikte penisin tam erekte pozisyonuna geçmemesi için dikkatli olunmalıdır. Penisin yarı erekte pozisyonda kalmasını sağlamak oldukça zordur. Bu yüzden penisinize dokunurken cinsel düşüncelerden uzak durmak gerekir. Sol elinizin işaret parmağını ve baş parmağını baş kısmının alt kısmından hafifçe tutun. Fazla sıkmadan penisi iyice tutmalısınız. Yavaşça sıkmaya başlayın ancak acı verici bir hale sokmamaya özen gösterin. Acı verdiğiniz takdirde yarı erekte durumun geçmesi muhtemel bir sonuç olacaktır.

Hem aşağı hem de yukarı yönde çekme yapmaya başlamadan önce penisin kökün den itibaren yukarıya kadar baş kısmı hariç olacak biçimde sıkarak elinizi hareket ettirin. Ardından en tepe noktaya her gelindiğinde penis aşağı ve yukarı yönde çekilmelidir. Penisin bir süre sonra büyüdüğü fark edilecektir. Bu noktada heyecan yapmadan bu işlemi tekrarlamaya devam edin. Sürekli olarak el değiştirmeyi ihmal etmeyin. Bu noktalarda önemli olan penisinizi kullanırken iki elinizi kullanarak farklı güçler uygulamaktır. Bu sayede kan dolaşımı daha yüklü bir şekilde artacaktır. 

Masaj Yaparak Penisi Kalınlaştırmak Mümkündür

Gerçekleri biraz irdelemek gerekirse penis boyunu büyütmek cerrahi yöntem harici mümkün değildir. Ancak kalınlığını arttırmak bu yöntemler ile birlikte mümkün olabilir. Penis büyütme teknikleri olarak bilinen bu yöntemler uygulanırken dikkatli davranılmalıdır.

Krem ile uygulanan masaj yöntemiyle penisin kalınlığında gözle görülür bir değişimin yaşandığı tespit edilmiştir. Krem yardımıyla penisin dip bölgesinden en uç bölgesine kadar tamamıyla kremlenir. Ancak kremin penisin uç kısmından girmemesine dikkat ediniz. Kullandığınız kremin zararlı olmadığından emin olunuz. İşlemin uygulanış biçimi olarak penisin baş parmak ve işaret parmağıyla sert hamleler ile en kökten en uca kadar hızlı bir biçimde çekilmesi gerekmektedir.

Bu işlem esnasında iki elinde kullanılması gerekir. Yani sırasıyla ellerinizi değiştirerek bu yöntemi kullanmanız gerekecektir. Ancak bu hareketleri uygularken sanki bir şarkıya ritim uydurulduğu hayal edilmelidir. Ritmik düzen oldukça önemlidir. Ritmik olarak penisin sürekli çekilmesiyle belli bir süre sonra şişkinlik meydana gelecektir. Meydana gelen bu şişkinlik sizi korkutmamalıdır. İşlemi şişkinlik meydana geldikten sonra ritmik olarak arttırarak devam ettirmeye özen gösterin. Ardından penisinizi işlem bittiğinde temizlemeyi ihmal etmeyin. Kremli bir vaziyette penisinizi bırakmayın. 

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri İşe Yarıyor Mu?

Bu egzersizler hakkında birçok olumlu yorumun yapıldığı görülüyor. Ancak büyüme hususunda birçok kişinin yalan söylediği bilinen bir gerçektir. Penis büyümesi yalnızca cerrahi operasyonla gerçekleştirilebilir. Bu yöntem sıkça başvurulmasa da diğer yöntemlere göre bir doktorun sayesinde yapıldığı için daha sağlıklıdır. Diğer hap ve krem yöntemlerinin penis boyutunu horizantal olarak büyütmesinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. P

enis kalınlaştırma egzersizleri yalnızca kan basıncını arttırarak maksimum penis kalınlığına ulaşmanıza neden olur. Yani durumun tamamıyla işe yaradığını veya yaramadığını belirtecek net bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak bu durumun sağlık açısından ciddi problemlere sebebiyet vermeyeceğinden dolayı penis kalınlaştırma egzersizleri uygulanması açısından ciddi sakıncalara sahip değildir. Sağlıksal açıdan hap veya penis büyütme kremleri olarak satılan sağlıksız ürünlerin asılsız reklamlarına kulak asılmamalıdır.

İnsanların penis kalınlaştırma egzersizleri uygulamasındaki temel hedef penis büyütmektir. Ancak penisin boy olarak büyümesi vücut büyümesi gibi belirli bir döneme kadar gerçekleşen bir durumdur. Yani penisin boyutunun maksimum noktaları vardır. Cerrahi operasyon ise dokulardaki bağlılığı ortadan kaldırarak 1-2 cm büyüme kazandırabilir. Ayrıca cerrahi operasyonların tehlikesi oldukça azdır. Doktorların bu konuda yaptığı bilgilendirmeler dikkate alınmalıdır. Penis kalınlaştırma egzersizleri uygulanması açısından bir sıkıntı tespit edilmemiştir. Ancak penis büyütmek isteyen kişilerin cerrahi olarak yardım almaları gerektiği unutulmamalıdır.

Call Now Button
× Bilgi ve Fiyat Alın