Lazer Liposuction Fiyatları 2022
0
(0)

Lazer Liposuction fiyatları kişilerin vücutlarında hangi bölgelerde işlem yapılması gerektiği ve nasıl bir yöntem uygulanacağına göre belirlenir. Bu konuda sizlere çok etkili ve başarılı işlem adımları sunulur. Bunlar hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde ve fiyatlandırmayı öğrenmek için doktorunuzla görüşme yapmanız gerekir. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde Lazer Liposuction fiyatları ise bölgede yer alan cihazların daha gelişmiş olmasından kaynaklı olarak biraz daha yüksek olabilir. Lazer Liposuction kaç paradır? Bu işlemler için fiyatlandırmayı etkileyen en önemli unsurlar nelerdir merak ediyorsanız, bilgi vermek istiyoruz:

 • Lazer Liposuction ücreti kişilerin hangi bölgesinde işlem yapılacağına ve genel olarak vücut yapısına göre belirlenir. Bu noktada da fiyatlandırmayı belirleyen en önemli etmen kişinin kendi vücut yapısıdır.
 • Özel hastane Lazer Liposuction ücretleri ise tercih edilen hastaneye göre belirlenir. Hastanelerde bazen fiyatlandırma çok yüksek olurken bazen de düşük olabilir. Tamamen hastanenin fiyat politikasına göre değişir.
 • Devlet hastanelerinde Lazer Liposuction fiyatları konusunda bilgi bulmak zordur. Çünkü her devlet hastanesinde bu işlemlerin yapılmadığını bilmeniz gerekir.
 • Ortalama Lazer Liposuction fiyatları hangi bölgelerde işlem yapılacağı, ne kadar yağlanma olduğu, kullanılan cihaz ve yönteme göre değişmektedir. Bu konularda bilgi almak istediğinizde, mutlaka uzman doktorunuzla görüşme yapmanız gerekir.

Lazer Liposuction fiyatları ile ilgili olarak sizlere net ve detaylı bilgi vermemiz çok güçtür. Çünkü bu operasyonlarda kişiden kişiye değişen pek çok detay vardır. Bu detayların dikkate alınması ve üzerinde durulması gerekir. Kişilere nasıl bir destek verileceğine karar verildikten sonra da fiyatlandırma konusunda da bilgi verilir. Güncel Lazer Liposuction fiyatları ise kullanılan yöntemlere ve cihazlara göre değişir. Birçok farklı cihaz ve yöntem kullanıldığı için fiyatlandırma da değişmektedir.

 2023 Lazer Liposuction Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Estetik bir operasyon için fiyat belirlenirken birden fazla etken göz önüne alınır. Lazer Liposuction uygulaması yapılırken de fiyatı belirleyen etkenler kişiye ve duruma göre değişebilmektedir. Fiyatların belirlenmesine etki eden unsurların neler olduğunu aşağıda inceleyebiliriz;

 • İşlem Yapılacak Bölge Sayısı

Lazer Liposuction uygulamasının yapılacağı bölge sayısı ve bu bölgelerin büyüklüğü Lazer liposuction fiyatlarında değişiklik yaratabilir. Kişi birden fazla bölgeye lazer liposuction yaptırmak isteyebilir. Bu da doğal olarak fiyatlarda artışa neden olabilir. 

 • Doktor Tecrübesi

Estetik operasyonların amacı kişinin arzu ettiği görünüme sahip olmasını sağlamaktır. Hal böyle olunca da başarılı bir işlem için alanında yetkin ve tecrübe sahibi bir cerrahın bu operasyonu yapması başarı düzeyini de o kadar çok arttıracaktır.

Operasyonu gerçekleştirecek doktorun da tecrübeli ve talep gören bir hekim olması işlem için ödenecek fiyatta farlılıklar oluşturması olağan bir durumdur.

 • İşlem Yapılacak Yağ Miktarı

Lazer Liposuction uygulaması esnasında  bölgede işlem yapılacak olan yağ miktarının fazla ya da az olması da işlem için alınacak ücrette değişiklik olmasına sebep olabilir.

 • Liposuctiona Eşlik Edecek Diğer Uygulamalar

Lazer liposuction uygulaması yaptıracak olan kişi uygulama ile birlikte ek olarak başka bir uygulama da yaptırmak isterse bunun da işlemin fiyatlarına yansıması olacaktır.

 • Kullanılacak Malzemeler

Kaliteli malzemeler ile yapılan estetik uygulamaların sonuçları da kaliteli olacağından işlem de kullanılan malzemenin niteliği de büyük bir önem taşır. Son teknoloji ve profesyonel cihaz kullanımı da fiyatların belirlenmesi aşamasında etkileyici olur.

 • Ödeme Türü

Eğer estetik operasyonu yapan doktor işlem için fiyat belirlerken döviz üzerinden bir fiyatlandırma yapmışsa uygulamanın yapılacağı dönemdeki döviz kuru da fiyatlardaki artma ya da azalmada belirleyici olacaktır.

 • Sağlık Merkezi

Estetik uygulamalar yapılırken operasyonun nerede yapıldığı da oldukça önemli bir konudur. Yani işlemin gerçekleşeceği sağlık merkezi operasyon için gerekli şartları, donanımları ve hijyenik koşulları taşıması gerekir.  Bu etkenlerden dolayı da sağlık merkezinin belirlediği fiyatlar farklılık gösterebilir.

Lazer Liposuction Fiyatları 2024 1

Lazer Liposuction Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Fazla yağlarından kurtulamayan kişiler tarafından günümüzde oldukça tercih edilen lazer liposuction yöntemi hem basit ve kişiyi yormayan bir işlem olması hem de uygun fiyatlar ile yapılabiliyor olması talep görmesindeki başlıca nedenlerdir.

Fakat fiyatlar belirlenirken birçok faktör ele alındığından kesin bir fiyat belirtmek yanıltıcı olacaktır.

Özellikle belirtmek gerekir ki  her yerde ve herkes tarafından yapılamayacak bir işlem olmasından dolayı da sağlık merkezinin şartları ve sahip olduğu imkanlar çok önem arz eder.

Operasyonu yapacak olan doktor tecrübeli ve alanında uzman bir cerrah olması da bir diğer hassas ve hayati konulardan biridir.

Yukarıdaki yazıda belirtilen  birçok faktör de göz önüne alındığında fiyatlar hakkında kesin bir cevap alabilmek için doktor muayenesinden geçmeniz doğru bir  iletişim ve tatmin edici cevaplar almanız açısından fayda sağlayacaktır.

Ameliyat olmadan önce gerçekleşecek muayene sonrası fiyat bilgisini kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Lazer Liposuction Fiyatları 2023’de Ne Kadar ?

2023 Lazer Liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynakça:

https://www.verywellfit.com/laser-fat-removal-everything-you-need-to-know-4174974

0 / 5. 0

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir