Vaser Liposuction Fiyatları
3.3
(7)

Vaser Liposuction fiyatları kişilerin vücut yapılarına ve vücutlarına hangi bölgelerde işlem yapılacağına göre belirlenir. Son yıllarda aşırı kilolu olmaktan ve inatçı yağlardan şikâyet eden kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri liposuction yöntemidir. 

İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde Vaser Liposuction fiyatları diğer şehirlere oranla biraz daha yüksektir. Bu şehirlerde daha iyi teknolojilerin kullanılması ve daha popüler kliniklerin yer alması sebebiyle fiyatlarda biraz daha pahalıdır. Vaser Liposuction kaç paradır? Bu işlemin ücretini belirleyen en önemli etmenler nelerdir birlikte inceleyelim:

 • Vaser Liposuction ücreti genel olarak işlem yapılan bölgeye ve bu bölgelerdeki fazla yağlanmaya bağlı olarak değişir. Kişilerin vücut yapıları farklı olduğu için doğal o0larak hem yapılacak olan işlemler hem de fiyatlandırma farklı olacaktır. 
 • Özel hastane Vaser Liposuction ücretleri kişilerin tercih ettiği sağlık kurumuna ve doktora göre değişir. Bu konuda özel hastanelerle görüşme yapmanız ve en iyi şekilde bilgi almanız gerekir. 
 • Devlet hastanelerinde Vaser Liposuction fiyatları ise kişinin sağlık durumuna göre değişir. Eğer sağlık durumu, bu operasyonu zorunlu kılıyorsa, o zaman sigorta bu işlemi karşılayabilir. 
 • Ortalama Vaser Liposuction fiyatları kişilerin sağlık durumuna, hangi sağlık merkezinde işlemi yaptırdığına ve daha da önemlisi vücut yapısına göre değişir. Bu konuda detaylı bilgi almak istediğinizde, iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır. 

Vaser Liposuction operasyon fiyatları ile ilgili olarak sizlere net bilgi vermemiz güçtür. Çünkü fiyatlandırma daha önce de bahsettiğimiz gibi kişilerin vücut yapısına göre değişir. Bu sebeple de mutlaka kişilerin gerekli muayeneleri olması ve doktoru ile görüşmesi gerekir. 

Güncel Vaser Liposuction fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve konuya ilişkin olarak detaylı bilgilere erişmek için randevu oluşturabilir ve görüşebilirsiniz.

2024 Vaser Liposuction Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Vaser liposuction uygulamasının fiyatları belirlenirken bazı  faktörler etkili olmaktadır. Tüm bu faktörler doğrultusunda işlem için bir fiyat belirlenir.

Vaser liposuction fiyatlarının belirlenmesine etki eden unsurları sizler için derledik. Aşağıdaki açıklamalara göz atarak fiyatlara etki eden faktörlere ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz;

 • İşlem Yapılacak Bölge Sayısı

Vaser liposuction uygulamasının yapılacağı bölge sayısı ve bu bölgelerin büyüklüğü vaser liposuction fiyatlarının belirlenmesinde ve kişiden kişiye değişiklik göstermesinde etkili olabilmektedir.

Uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğü ve sayısına bağlı olarak belirlenecek olan fiyatlar işlem öncesi yapılacak olan muayeneden sonra hastalara bildirilir. 

 • Doktor Tecrübesi

Vaser liposuction estetik bir işlemdir. Estetik bir işlemin de başarılı olması ve istenilen sonuçlara ulaşılması için uygulamayı yapan doktorun son derece deneyimli olması gerekmektedir. Bir doktor benzer uygulamaları ne kadar sık yaptıysa işlem ve işlem sonrası süreç ok kadar sağlıklı ilerler.

Vaser liposuction fiyatlarında farklılıklar görülmesi de işlemi yapacak olan cerrahın tecrübesi ve donanımı oranın da farklılıklar gösterebilir.

 • İşlem Yapılacak Yağ Miktarı

Vaser liposuction uygulamasında  bölgede bulunan fazla yağlara bir işlem yapılır. Bu yağların miktarı da işlem süresi ve maliyetler gibi unsurlara etki edeceğinden buna bağlı olarak fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilir

 • Liposuction Eşlik Edecek Diğer Uygulamalar

Fiyatların belirlenmesini etkileyen unsurlardan biri de vaser liposuction uygulaması yaptıran hastaların bu uygulamaya ek başka işlemler de yaptırmak istemesidir. Ek uygulamalar ek fiyat artışlarına sebebiyet verebilir.

 • Kullanılacak Malzemeler

Estetik uygulamalarında kullanılan malzemelerin kalitesi operasyonun başarısı ve istenilen sonucu elde etmede çok önemli bir yeri vardır.  Fiyatları belirlerken malzeme kalitesi de belirleyici bir unsurdur.

 • Ödeme Türü

Estetik operasyonu gerçekleştirecek doktor ameliyatın fiyatını belirlerken Euro veya Dolar üzerinden bir fiyatlandırma yaptığı takdirde  Euro veya Dolar kurundaki dalgalanmalar da fiyatlarda değişikliklere neden olabilir. İşlemin uygulanacağı dönemki kur fiyatları üzerinden bir hesaplama yapılır.

 • Sağlık Merkezi

Estetik uygulamaları yapılırken istenilen sonuçları elde etme ve işlem sonrasında konforlu bir süreç geçirme adına uygulamanın yapılacağı sağlık merkezinin donanımı ve kalitesi çok önemli bir etkendir. Bu nedenlere bağlı olarak fiyat politikaları da sağlık merkezleri arasında farklılık gösterebilmektedir.

Vaser liposuction Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Vücut şekillendirmeye yardımcı olan ve kişilerin fazla yağlardan kurtulmasını sağlayan Vaser liposuction çok tercih edilen estetik işlemlerin en başında gelen uygulamalardan biridir.

Bu işlemin çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de hem hızlı ve kolay bir işlem olması ve sonrasında çok hızlı bir iyileşme süreci gerçekleşmesindendir.

Fakat bu uygulama her yerde ve herkes tarafından yapılamayacağı için işlemin yapılacağı sağlık merkezinin şartları ve olanakları da büyük bir önem taşır. Uygulamayı gerçekleştirecek olan doktorun tecrübesi de bir diğer önem arz eden unsurdur.

Yukarıda  anlattığımız birçok faktör de baz alınarak belirlenen fiyatlar hakkında kesin bir cevap alabilmek için doktor muayenesinden geçmeniz çok daha sağlıklı bir iletişim ve tatmin edici cevaplar almanız açısından faydalı olacaktır

Ameliyat olmadan önce gerçekleşecek muayene sonrası fiyat bilgisini kesin olarak öğrenebilirsiniz.

2023 Vaser liposuction Fiyatları Ne Kadar ?

Liposuction temel mantığında klasik liposuction ile aynı olsa da, işlem sırasındaki ultrasaund teknolojisi ile yanına pek çok artı katarak klasik liposuction’dan ayrılıyor. Peki bu ultrasonik liposuction, yağ dokusuna nasıl etki etmektedir?

İşte bu sorunun cevabı Vaser Liposuction’u, klasik liposuction yönteminden ayıran en önemli nitelik. Ultrasaund ile cilt altındaki yağ dokusu yalnızca yağ hücrelerine etki eden özel bir ses dalgası ile sıvılaştırılıyor ve parçalanıyor.

Cilt yüzeyinden çıkan yağ hücresi daha sonra ince kanüllerle çekiliyor. Böylece klasik liposuction’a göre tek seferde daha fazla yağ dokusu alınabilmesi muhtemel olabiliyor.

2023 Yağ aldırma liposuction fiyatlandırması yağın alınacağı bölgeye göre değişiklik gösterir. Ek olarak da deri sarkmasın diye ne oranda deriye Vaser uygulanacağı yani cerrahınızın hangi bölgede ne oranda bir el emeğini vereceği ile alakalı.

Vaser liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynakça:

healthline.com/health/cosmetic-surgery/vaser-liposuction

3.3 / 5. 7

2 cevaplar
 1. Hayriye
  Hayriye says:

  Merhaba vaser liposuction yaptırmak istiyorum ama bölge bölge kol,göbek vs. Tek seansta hepsini birden yaptırmak istemiyorum bunun için fiyatta buna göre belirlenir mi?

  Cevapla

Trackbacks & Pingbacks

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir