Vaser Liposuction Fiyatları

Vücudunuzun özellikle belirli bölümlerinde yer alan fazlalıklardan şikâyet ediyorsanız ve bundan kurtulmak istiyorsanız tercihiniz Vaser Liposuction işlemi olmalıdır. İşlem vücudun belirli bölgelerinde yer alan fazla yağ dokusunun alınması işlemidir. Son derece etkili olan yöntem hakkında daha detaylı bilgi almanız tavsiye edilmektedir.

Vaser Liposuction fiyatları konusunda sizi aydınlatmayı isteriz. İşlem neden bu kadar etkili ve neden tercih edilmelidir sorularına cevap vermek istiyoruz. Öncelikle liposuction işlemi vücudun belirli bölgelerinde bulunan fazla yağın alınması işlemidir. Kulağa kolay gelir ancak hem uygulanışı hem de sonrasında iyileşme süreci oldukça zordur.

Vaser Liposuction geleneksel olan yöntemden oldukça farklı olmaktadır. Öncelikle işlem sırasında çok daha hassas işlemler yapılmakta ve yalnızca yağ dokularına müdahale edilmektedir. Bu sayede kişiler çok daha az acı hissetmekte ve çok daha az bu durumdan etkilenmektedir.

Vaser Liposuction fiyatları nasıl belirlenir ve kişiden kişiye değişkenlik gösterir mi bundan bahsedelim. Öncelikle sabit bir ücret olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz. Çünkü bu işlem kapsamında dikkat alınan birçok önemli ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılar dikkate alınarak ücretlendirmeler yapılmaktadır.

Vaser Liposuction Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Vaser Liposuction fiyatları hakkında tam olarak ne kadar ödemeniz gerektiği bilgisini vermek istiyoruz. Bu işlem günümüzde son derece tercih edilen ve birçok kişinin de oldukça memnun kaldığı bir işlem olmaktadır.

İşlemden yararlanmak isteyenler için fiyat konusunda daha detaylı bilgi vermek isterdik ancak ne yazık ki bu mümkün olmamaktadır. Çünkü ücreti belirleyen son derece farklı durumlar bulunmaktadır. Yani hem işlemi yaptırmak isteyen kişinin durumu hem de işlemi yapacak olan kişilerin konumu vesaire birçok konu ücretin değişmesine neden olmaktadır.

En net ücret bilgisi kişiler muayene edildikten sonra verilebilmektedir. Genel olarak ücreti belirleyen faktörler şu şekilde olmaktadır;

Hasta özellikleri

Hastanın özelliklerinden kilo ve vücudunda yer alan yağın fazlalığı yani işlem esnasında yapılacak olan yağın miktarı ve işlemin boyutu Vaser Liposuction fiyatları üzerinden doğrudan etkilidir. Bu uygulamaların derinliği, normal olarak uygulamanın fiyatını etkiler ve komplikasyonları da dikkate alınarak her hastaya farklı bir program oluşturulduğundan, farklı fiyatların oluşması söz konusudur. Bu nedenle kesin fiyatlandırma yerine muayene sonrası fiyat verme durumu daha yaygın bir uygulama olduğu için kliniğinize başvurarak kesin sonuçlara ulaşabilmeniz mümkündür.

Doktor ve Klinik

Klinik ve uzman doktor, operasyonun yapıldığı dönemki genel olarak bir fiyat seviyesini arz eder. Her klinik ve uzman hekimin uygulamaları farklı nitelik seviyesinde olduğundan, sektörde sabit bir fiyat uygulamasından bahsedebilmek mümkün değildir. Siz de uygulama hizmetini verecek hekime ulaşarak, fiyat bilgisi edinebilir, doğru sonuçlar için seçeceğiniz uzman hekimin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kaynakça:

  1. https://link.springer.com/article/10.1007/s00266-005-0017-0
  2. https://patents.google.com/patent/US8167868B1/en
  3. https://cdn.journals.lww.com/plasreconsurg/FullText/2013/12000/Evidence_Based_Medicine___Liposuction.50.aspx

 

Tayfun Türkaslan

Plastik ve estetik cerrahi uzmanı Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladıktan sonra, Türkiye’de ve İngiltere’de dışında çeşitli çalışmalar ve eğitimlere katılmış, hali hazırda ülkemizde hekimlik faaliyetini sürdürmektedir. Meme Estetiği, Badem Göz Estetiği, Penis Büyütme, Yanık Tedavi, Vaser Liposuction, Saç Ekimi alanlarında kliniğinde ve hastane ortamında çalışmakta olan hekimin, çok sayıda başarılı operasyonu bulunmakta, hastalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, modern teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanmaktadır.


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
WhatsApp Hemen fiyat alın