Penis Büyütme Ameliyatının Komplikasyonları ve Diğer Mevcut Seçenekler
5
(4)

Diğer herhangi bir ameliyat gibi, penis büyütme ameliyatı da ameliyatı düşünen her erkeğin dikkat etmesi gereken bazı potansiyel risklere sahiptir. Bunlar şunları içerir;

Penis büyütme ameliyatı sonuçları her hastaya her zaman en büyük penisi vermeyebilir. Bu prosedürler sadece bir erkeğin penis uzunluğunun en az ortalama önceki uzunluğun yüzde yirmisi kadar  fazla olmasını sağlar.

Bu nedenle, hastalar hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerini kontrol etmelidir. Büyütmede var olan penisin yanı elimizdeki malzemenin durumu da onemlıdır .

Ameliyattan kaynaklanan enfeksiyon riski. Bu, oldukça nitelikli bir cerrahla  olası değildir.

Anestezinin olası yan etkileri.

Yara izi ve deformasyon.

Yağ greftleri bazen topaklı bir görünüme neden olabilir.

Penis Büyütme Estetiği İçin Mevcut Diğer Seçenekler Nelerdir?

Bir erkek başka penis büyütme ameliyatı seçeneklerini cerrahinin çok maliyetli veya çok riskli olduğuna karar verirse araştırabilir. Bu seçeneklerden bazıları şu şekildedir:

Peniste kan dolaşımını arttırmak için birlikte çalışan hormon, vitamin, amino asit, bitki ve kimyasal maddelerle yüklü olan büyütme hapları ve losyonları.

Bu bir seçenektir ancak yohimbe olarak bilinen bir bitki içeren haplardan her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. FDA bu bitkiyi çok zehirli olarak nitelendirmiştir.

Vakum pompaları ve penis pompaları oldukça popülerdir. Ancak uzmanların ve kullanıcıların yorumları söz konusu olduğunda bu yöntemin çok da etkili olmadığı ortaya çıkmıştır.

Yeni bir penis büyütme ameliyatı seçeneği de Kore’de keşfedilen Restylane kullanımıdır. Bu, on sekiz aya kadar etkilidir ve hyaluronik asit içeren bir enjeksiyondur.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Penis Büyütme Estetiği: Sık Sorulan Sorular

5 / 5. 4

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir