Sarkmış Göğüsler İçin Estetik Ameliyat
4.5
(2)

Göğüslerinizin görünüşünden her zaman mutlu olmuş olabilirsiniz. Ancak, yıllar içinde bir şeyler değişmeye başlayacaktır.

Yer çekimi, kilo değişiklikleri ve doğum gibi birçok durum göğüsleriniz üzerinde bazı etkiler bırakacaktır.  Göğüslerinizin artık olduğundan daha az hacimli ve sarkmış göründüğünü düşünüyorsanız bu konuda yalnız değilsiniz.

Göğüslerinizin hacmini arttırmak ve onları eski haline döndürmek için tek başına yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Hiçbir egzersiz, göğüslerinizin sarkmasını önlemeyecektir.

Farklı türde sütyen deneyebilirsiniz, ancak sutyeninizi çıkardığınız zaman sarkık göğüsleriniz aynı şekilde kalacaktır. Ancak kalıcı bir çözüm sunabilecek bir tercihiniz bulunuyor. Meme dikleştirme ameliyatı ile eski göğüslerinize kavuşabilirsiniz.

Meme estetiği ameliyatlarını düşündüğünüzde aklınıza ilk olarak göğüs implantları geliyor olabilir. Ancak göğüslerinizin boyutundan memnunsanız implantlara gerek yoktur. Meme dikleştirme ameliyatı göğüslerinizin ihtiyacı olan değişikliği sunmaktadır.

Meme dikleştirme ameliyatı bir plastik cerrahi uygulamasıdır. Genel anestezi ile gerçekleştirilmektedir.  Herkes eşsiz olduğu için gerçek işlemin ayrıntıları hastadan hastaya farklılık gösterir.

Bununla birlikte, tipik bir meme dikleştirme ameliyatı genellikle aşırı göğüs cildini ve meme dokusunu sıkıştırmayı gerektirir. Göğüsleriniz daha genç bir görüntü elde etmek üzere şekillendirilmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatının ardından aynı gün evinize dönebilirsiniz. Rahatsızlığı en aza indirgemek ve iyileşmeyi teşvik etmek için bir destek korsesi giymeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda cerrahınızın size verdiği talimatlara harfi harfine uymanız iyileşme sürecinizin olumlu geçmesine yardımcı olacaktır.

4.5 / 5. 2