Vaser Liposuction Fiyatları 2019
5
(1)

Yağ aldırma işlemleri son yıllarda oldukça popüler ve tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır. Birçok yönden oldukça faydalı ve kişilerin vücutlarında fazla yağ kütlelerinin alınmasında başarılı bir operasyon olan Vaser Liposuction işlemi hakkında merak edilen birçok önemli konu bulunmaktadır.

Vaser Liposuction fiyatları konusu insanlar tarafından çokça merak edilen bir konudur. Kişiler bu işlemi yaptırmak istiyor ancak özellikle fiyat konusunda bazı çekinceler yaşıyor.

İşlemin bu kadar başarılı olması ve etkilerinin uzun süreli olması, işlemin çok yüksek ücretlere sahip olacağını düşündürmektedir.

İşlem fiyatının yüksek olabileceği biraz yanılgı olabilmektedir. İşlem için öncelikle belirlenen net bir ücret olduğu söylenemez. Yani ücret konusunda öncelikle bilinmesi gereken birçok önemli faktör bulunmaktadır. 

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser Liposuction fiyatları her yıl belirli bir artış göstermektedir. Fiyat artışı belirli bir oranda olmakla birlikte bazen kur farklarından veya farklı durumlardan dolayı çok daha fazla artış gösterebilmektedir. Yani işlem için uygulanan yöntemin geliştirilmesi veya iyileştirilmesi sonucunda da yine ücret artışı söz konusu olabilmektedir.

Genel olarak operasyona ilişkin güncel fiyatlar ile ilgili net bir ücret bilgisi ancak size uzman doktor tarafından verilecektir. Bu uygulamalarda herkes için kati bir şekilde geçerli sabit bir fiyat söz konusu olmadığından, size özel bir prosedür gerekecek ve hekiminiz yapacağı ön değerlendirme ile net sonuçlara ulaşabilecektir.

Vaser Liposuction Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vaser liposuction hakkında bilinmesi gerekenlerin başında bu yöntemin bir zayıflama yöntemi olmadığını ve fazla kilolardan kurtulmak için tercih edilebilecek bir işlem olmadığı konusu vardır.

Bu işlem bölgesel olarak fazla yağlardan kurtulmak için kullanılan bir yöntem olmaktadır. Yani kısacası bir fazla yağlardan arındırma işlemi olmaktadır.

İşlem esnasında ve sonrasında kişiler kendilerini son derece rahat hissetmektedir. Ayrıca herhangi bir acı hissi ile de karşı karşıya kalmamaktadır.

Ultrasonografik ses dalgaları kullanılarak önce yağ kütleleri parçalanır ve sıvı bir hale getirilir. Daha sonra sıvı hale getirilen bu yağ kütleleri özel cihazlar ile aspire edilir. Böylece kişiler vücutlarındaki fazla yağlardan kurtularak çok daha fit bir görünüme kavuşabilirler. 

Kaynakça:

https://www.plasticsurgery.theclinics.com/article/S0094-1298(05)00108-2/abstract

https://cdn.journals.lww.com/plasreconsurg/Fulltext/2018/09000/A_Report_of_736_High_Definition.18.aspx?exportImagesToPpt=true&exportImagesToPpt=true&exportImagesToPpt=true&exportImagesToPpt=true&exportImagesToPpt=true

https://link.springer.com/content/pdf/10.1007/3-540-28043-X.pdf

5 / 5. 1

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir