Doğum Sonrası Karın Germe Estetiği

5
(1)

Çoğu anne doğumun ardından karın bölgesindeki kötü görünümü iyileştirmek için estetik yöntemlere başvurmayı düşünüyor. Hamilelik vücudun birçok anlamda değişmesine enden olan bir süreçtir. Kişi doğumdan sonra kendiyle ilgilenmeye başladığında vücudunun ne kadar değişmiş olduğunu ancak o zaman fark etmekte. Karın bölgesindeki fazla sarkmış cilt ve yağlar karın germe estetiği ile düzeltilebilmektedir.

Her hasta benzersizdir, bu nedenle özelleştirilmiş ameliyatın temel unsurlarını bulmak için öncelikle cerrahınızla görüşmeniz gerekmektedir. Hamilelik sonrasında fazla bir müdahaleye ihtiyacı olmayan, sezaryen doğumdan belki sadece liposuction veya iz revizyonu yaptıran kadınlar mevcut. Bununla birlikte, kas ayrılması ve gevşek cilt işaretleri varsa, bunları karın germe ameliyatı olan abdominoplasti ile ele almak için bir plastik cerrahi işlem gerekebilir.

Bir karın germe ameliyatında, iyileştirilmesi veya geliştirilmesi gereken şeylere bağlı olarak birçok yaklaşım vardır, ancak her durumda kesiler göze çarpmayan bir yere gizlenecektir. Ayrıca, göbek deliğini yeniden şekillendirmek veya yeniden konumlandırmak, bu daha ince görünüşü elde etmek için gerekli olabilir.

Plastik cerrahi uygulamalarında hastanın güvenliği daima en yüksek öncelik olmalıdır. Kurulu onaylı bir estetik cerrah seçmek deneyim ve sonuçlarınızı iyileştirir. Hastalar ameliyatlarından sonraki ilk hafta iyileşme aşamasındayken ekstra yardım istemeli ve ameliyatlarından önce iyi plan yapmalıdırlar. Tipik olarak, hastalar iki hafta sonra işlerine geri dönerler.

İlginizi çekebilir:

Hamileliğin Ardından Düz Bir Karın

Gebelik Sonrası Karın Germe Ameliyatının Gerekliliği

 

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı