Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatının Faydaları

5
(1)

Hamilelik sırasında vücudunuzda meydana gelen önemli değişiklikler kendinize güvenmemenize ve görünüşünüzle ilgili hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Özellikle karın bölgesindeki sorunlar çözümlenemez gibi gelse de aslında karın germe estetiği ile bunu başarmak mümkündür. Karın germe ameliyatının hamilelik sonrası karnınızın görünümünü iyileştirmesine yardımcı olabileceği farklı yollar vardır. İşte bazıları;

Ayrılmış Karın Kaslarını Onarır

Ayrı karın kaslarının eski haline geri getirilmesi kendiliğinden oluşmaz. Bunu ancak cerrahi bir müdahale ile başarmak mümkündür. Karın germe estetiği gevşek ve ayrılmış olan karın kaslarını onarır.

Fazla Cildi Giderir

Kendi genetik özelliklerine bağlı olarak, ciltte gevşeklik sizi tartıdaki sayıdan daha kilolu gösterebilir. Sarkmış bir cilt kişinin kendisini güzel hissetmemesine neden olur. Ancak karın germe estetiği ile fazla cildi çıkarmak ve germek mümkündür.

Çatlama İzlerini Yok Eder

Plastik cerrahınız, kesilen deride varsa, karında gerginlik izlerini azaltabilir. Genetik, çatlama izlerinin ciddiyeti açısından da geçerlidir. Bu nedenle, bu çirkin izlerden dolayı bedenleri gölgelendiğinde, karın germe estetiğinin bu ek yararı göze çarpabilir.

Kozmetik Faydalar

Karın germe estetiği kişinin fiziksel olarak çok daha iyi görünmesini sağlar ve artan bir güven duygusu inşa eder. Bu güven duygusuna geri dönmek için, neyin yolunda gittiğini araştırmak değerli olabilir. Geçmişteki gebeliklerden düzeltilebilir kozmetik değişikliklerle uğraşıyorsanız, karın germe ameliyatı istediğiniz şey olabilir.

İlginizi çekebilir:

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatının Ardından Yeniden Hamile Kalmak

Doğum Sonrası Kilo Kaybının Ardından Yapılabilecek Estetik Uygulamalar

 

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı