Penis Büyütme Estetiği İçin İyi Bir Aday Mıyım?

5
(2)

Birçok erkek için en merak edilen sorular arasında penis büyütme ameliyatı için doğru aday özelliklerinin neler olduğudur.  Görünüm ve performans olarak penislerinde bir problem olduğunu düşünen erkekler penis büyütme ameliyatını düşünmektedir. Erkek cinsel organı olan penis ile alakalı tüm sorunlar günümüzde düzeltilebilir problemlerdir. Cerrahi işlem ile penisin büyütülmesi mümkündür. Ancak bunun için cerrahi öncesinde hastanın işlem için iyi bir aday  olup olmadığının belirlenmesi önemlidir.

Penis uzunluğu, erkek hastalarda en yaygın endişelerden biridir. Penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda penis boyunun uzatılması ve penis kalınlığının genişletilmesi mümkündür. Erkeklerde yaşlanma süreci ile beraber peniste incelme söz konusu olabilmektedir. Kasık bölgesindeki dolaşımın azalması sonucunda oluşan bu durum sorun yaşayan kişileri penis estetiğine yöneltmektedir. Penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda alt karın bölgesinde açılan küçük bir kesi açılır ve penisi pelvik duvara bağlayan ligamentler kesilir. Sonrasında ise bölgeye dermal yağ greftleri yerleştirilerek işlem tamamlanır.

Penis Büyütme Estetiği Adaylarında Aranan Özellikler

Penis büyütme ameliyatı her yaştan erkek için uygun bir işlemdir. Ancak hastanın 18 yaşını tamamlaması istenmektedir. Diğer yandan cerrahi öncesinde sünnet istenmesi de mümkündür. Çünkü sünnet derisinin kalınlaşması tahrişe neden olabilir ve bu da penis büyütme ameliyatı sonrasında iyileşme sürecinde sorunların yaşanmasına zemin hazırlar. Genel sağlığı iyi olan ve gerçekçi beklentilere sahip olan her erkek penis büyütme ameliyatı için doğru adaydır. Aynı zamanda hastaların işlemin ardından 6 haftalık bir iyileşme sürecinin olduğunu bilmeleri de önemlidir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Penis Büyütme Estetiği: Sık Sorulan Sorular

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 2

Henüz puanlayan olmadı