Penis Büyütme Estetiği Süreci
5
(3)

Penis büyütme ameliyatı çoğu erkeğin son zamanlarda başvurduğu bir cerrahi işlemdir. Penis boyutundan memnun olmayan ve estetik kaygılar taşıyan hastalar penis büyütme estetiği ile sorunlarının çözümlenmesini sağlamaktadır.

Yine de bu sürecin nasıl işlediğinin bilinmesi de çok önemlidir. Penis büyütme estetiği her erkek için uygun olan bir işlemdir. Ancak genel sağlığın iyi olması koşulu olduğunu da belirtmek gerekir.

Penislerinin büyüklüğünden ya da görüntüsünden memnun olmayan erkekler, özgüven sorunlarıyla karşılaşabilirler ki bu da penis işlevi ve genel yaşam kalitesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabilir.

Neden Cerrahi En İyi Seçenektir?

Penis büyütme söz konusu olduğunda ameliyat gerektirmeyen işlemler tercih edilebilmektedir. Söz konusu işlem seçeneklerinden bazıları şu şekildedir;

Viag benzer şekilde çalışan enjekte edilebilir ilaçlar.

Penise bağlı kayış veya ağırlıkları kullanarak gerdirme cihazları.

Enjekte edilebilir dermal dolgu maddeleri

Vücutta doğal kollajen ve olası penis büyümesini stimüle etmek için trombositten zengin plazma (PRP) tedavileri.

Bu yöntemler etkinlikleriyle ilgili çok sayıda iddiada bulunabilse de, hiçbiri penis uzunluğu üzerinde kalıcı bir olumlu etkiye sahip değildir.

Yapacakları ufak iyileşmeyi sağlamak için genellikle periyodik olarak tekrarlanmaları gerekecektir, bu da uzun vadede daha fazla maliyet anlamına gelmektedir.

Uzun vadede penis uzunluğunu kalıcı olarak arttırmanın tek yolu ameliyattır. Ancak, güvenli ve başarılı bir ameliyatı garantilemek için, penis büyütme estetiğinde geniş deneyime sahip bir cerrah seçmek önemlidir.

Penis Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır?

Peni büyütme ameliyatı genel anestezi altında yapılır, bu nedenle işlem sırasında hasta bilinçli değildir ve herhangi bir acı hissetmez.

Karın bölgesinde küçük bir insizyon yapılır, bu da penis tabanındaki bağların kesilmesine izin verir ve penisin vücudun içindeki kısmının görünür olmasını sağlar. Bu yöntem penisin doğal olarak büyümesini sağlar.

Aynı zamanda, daha orantılı bir görünüm oluşturmak için penis kalınlığını artırmak için dermal yağ grefti kullanılabilir. Dermal greftler genellikle karın ya da kalça ve uyluk arasındaki kıvrımdan alınır ve penil şafttaki derinin altına yerleştirilir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Penis Büyütme Estetiği: Sık Sorulan Sorular

5 / 5. 3

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir