Penis Büyütme Estetiği ve Detaylar
5
(3)

Penis büyütme estetiği, aynı zamanda, phalloplasti olarak da bilinir, penisi kalıcı olarak büyütmek için gerçekleştirilen bir prosedürdür. Erkekler hem fiziksel hem de psikolojik kaygılar nedeniyle penis büyütme ameliyatı olmak isteyebilirler.

Penis büyütme ameliyatını tercih eden hastalar sadece kendinden daha emin olmak istemekle kalmaz, aynı zamanda penis büyüklüğü ile ilgili güvensizlikten kaynaklanan performans kaygısı ya da iktidarsızlık gibi sorunları da düzeltmek ister.

Penis büyütme ameliyatı cerrahi bir işlemdir ve penisi büyütmek ya da kalınlaştırmak için tercih edilmektedir. Penis büyütme estetiği söz konusu olduğunda hastaların büyük bir çoğunluğu 20’li yaşların sonlarından 60’lı yaşların başına kadar değişen özelliklerdedir.

Tüm kozmetik tedavilerde olduğu gibi, hastaların tedavinin risklerini, sonuçlarını ve yan etkilerini kapsamlı bir şekilde araştırması ve belirli cerrahi alanında geniş tecrübeye sahip kalifiye bir cerrah seçmesi çok önemlidir.

Penis Uzatma-Büyütme

Penis büyütme ameliyatının tamamının bir parçası olarak penis uzatma işlemi, penisin toplam vücut uzunluğunun yaklaşık üçte birini oluşturan, vücudun içinde gizlenmiş olan kısmını ortaya çıkarır.

Penis uzatma, abdominal insizyon yoluyla penis tabanındaki ligamentler kesilerek yapılır. Bu bağlar bir kez koparsa penisin doğal olarak uzamasına izin verir.

Penisin uzunluğu istirahatte çok değişkendir ve penisten akan kan miktarının bir yansımasıdır. Bu nedenle penis soğuk havalarda sıcak havalara oranla daha küçük  görünür.

Penis Kalınlaştırma

Penis büyütme ameliyatı sırasında penisi kalınlaştırmak için, cildin altındaki penis eritil silindirlerini genişletmek için karından veya kalçadan alınan dermal yağ greftlerini tercih edilmektedir.

Yağ enjeksiyon tekniği tam kalıcı değildir. İlk yağ enjeksiyonundan sonra yüzde 30 ile 40 erime normaldir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyütme Estetiği Türleri ve Öncesinde Yapılan İşlemler

Penis Büyütme Estetiği Süreci

5 / 5. 3

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir