Doğumdan Sonra Karın Germe Ameliyatının Riski Var Mı?
4.5
(2)

Anne estetiği cerrahisi ile liposuction arasındaki fark hakkında net bir fikriniz yoksa ve liposuction ameliyatının bir anne estetiğinin parçası olup olmadığı konusunda öğrenmek istedikleriniz varsa okumaya devam edin.

Genel olarak, liposuction ameliyatı ve anne estetiği cerrahisi iki farklı işlem olarak görünse de, liposuction  tedavisi aslında bir anne estetiğinin parçasıdır. İşte ayrıntılar.

Bir anne estetiği, hamileliğin çeşitli fiziksel değişikliklerini ele almak için gebelikten sonra bir kadında yapılan herhangi bir kozmetik tedavi anlamına gelmektedir. Anne estetiği

genellikle her bir kadının hamileliğin sonucu olarak farklı fiziksel değişikliklerle karşı karşıya kalması nedeniyle bireysel olarak uyarlanır.

Bununla birlikte, çoğu kadın, gebelik sonrasında bir inatçı yağlardan oluşan hücresel alanlar konusunda sorun yaşayacaktır. Bu nedenle liposuction bu endişeleri gidermek için kullanılmaktadır. Bu anlamda liposuction işlemi sık sık anne estetiği tedavisinin bir parçasıdır.

Anne estetiği tedavisi, genellikle gebelikten sonra bir kadının fiziksel değişikliklerini eş zamanlı olarak ele almak için birkaç işlemi birden kapsar. Örneğin, anne estetiği, liposuction ameliyatı, meme dikleştirme, selülit giderimi ve çevresel yağ azaltma işlemlerinden oluşabilir.

Liposuction cerrahisi kendi başına bir yağ yok etme işlemidir.  Liposuction ameliyatı anne estetiği tedavisinin parçası olmak zorunda değildir ve inatçı yağların bulunduğu vücudun herhangi bir yerinde hem kadın hem de erkekler üzerinde uygulanabilir.

Yakın zamanda anne olduysanız ve yakın gelecekte daha fazla çocuk sahibi olmayı planlamıyorsanız, anne estetiği için iyi bir aday olabilirsiniz.

Anne estetiği, benzersiz ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir kozmetik cerrah tarafından özelleştirilmiş tedavi yöntemidir.

İlginizi çekebilir:

Doğum Sonrası Liposuction Sonuçları Kalıcı Mı?

Doğumdan Ne Kadar Zaman Sonra Liposuction Tedavisi Yapılabilir?

4.5 / 5. 2