Penis Büyütme Ameliyatı İle Güveninizi Arttırın
5
(2)

Penis büyütme ameliyatı ile erkekler daha güvenli hissedebilirler. Bu, hayatlarının diğer alanlarına da etki edecek cerrahi bir işlemdir ve kendine güvensiz olan erkeklerin hem sosyal yaşamlarında hem da kişisel hayatlarında sorunlar yaşaması olasıdır.

Ancak penis büyütme ameliyatı ile güveninizi arttırmanız mümkündür.

Günümüzde fiziksel güzellikler modern dünyanın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Daha iyi bir kiloda olmak, güzel olmak, güzel bir gülüşe sahip olmak ya da parlayan saçlara sahip olmak gereklilik haline geldi.

Tüm bu baskılar, erkeklerin kendilerini yetersiz ve daha az güvende hissetmelerine neden olabilir. Bu durum, erkeklerin yaşamları üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Penis büyütme ameliyatı veya penis kalınlaşma estetiği yaptırmak isteyen erkekler kendilerine iyi bir partner bulmak isterler ve bu durum onların karşı cins ile olan yakınlaşmasında kendilerine daha fazla güvenmelerini sağlar.

Bir eş bulmak erkeklerin duygusal destek, ortak bir gelir ve sağlıklı bir cinsel yaşam da dahil olmak üzere mutlu bir ilişkinin faydalarını elde etmesi anlamına gelmektedir.

Artan kişisel güven, erkeklerin iş yerinde başarılı olabilmeleri için belirleyici bir faktör olacaktır. Daha fazla güvene sahip olmak, erkeklerin işyerlerinde maaş artışları, promosyonlar ve fırsatlardan yararlanmalarını talep etme olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda artan güven, daha iyi bir cinsel yaşam ve kişisel ilişkilerde başarı sadece yararlardan birkaçıdır. Bu işlemlerin genel üretkenlik üzerinde de bir etkisi olabileceği şaşırtıcı değildir.

Daha fazla güveni olan erkekler görünümleri üzerinde daha fazla düşünüyor, spor derslerine katılıyor ve daha şık giyiniyorlar.

Bu, erkeklerin de bu güveni daha fazla çalışmak için kullanabildikleri, tutku duydukları şeylere daha fazla zaman ayırabilecekleri ve kendilerine en çok önem veren şeylerin peşinden gitmek için daha fazla motivasyon bulabilecekleri için de geçerlidir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyüklüğü Zamana Bağlı Olarak Nasıl Değişir?

Daha Büyük Bir Penis Daha Mutlu Bir Hayat Anlamına Mı Gelir?

Kaynakça:

http://file.lookus.net/androlojibulteni/Haziran-2012-49.Say%C4%B11.pdf#page=27

https://dergipark.org.tr/isjms/issue/8744/109129

https://pdfs.semanticscholar.org/6cfc/f38c504cd359ac8be1f7ebb2a3e5b71f2975.pdf

5 / 5. 2

4 cevaplar
  1. Kazım Reyhan
    Kazım Reyhan says:

    Tayfun Bey ticaretle uğraşıyorum ve sürekli işimin başında olmam gerekiyor ancak penis boyumu uzatmak da istiyorum. Ameliyat sonrası uzun süre yatmam ve cinsel aktiviteden uzak durmam gerektiğine dair şeyler duydum, bunlar doğru mudur? her anlamda ne kadar sürede normal hayatıma dönebilirim?

    Cevapla
  2. Yasin Turan
    Yasin Turan says:

    merhaba hocam ameliyat sonrası yara izi kalıyor mu? penis boyumu kalınlaştırdıktan sonra bu bakan tarafından fark edilebilir mi ? cevaplarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar

    Cevapla
  3. Selim Genç
    Selim Genç says:

    selam doktor bey 38 yaşında bekarım. sorunum penisimin kalınlığı, boyu 16 santim. penis kalınlığı ameliyatı olursam penis boyum etkilenir mi? penis boyumda herhangi bir azalma olur mu ? teşekkürler

    Cevapla
  4. Sami Teker
    Sami Teker says:

    merhaba hocam evli ve 1 çocuk babasıyım. cinsel fonksiyonlarım normal ancak penis boyum sebebiyle ciddi bunalım yaşıyorum. Eşim herhangi bir şekilde benimle olmak istemiyor, boşanma arifesindeyiz. penis boyum 9 santim, bu boy ne kadar uzatılabilir ? acil dönüşlerinizi bekliyorum psikolojik olarak çok zor durumdayım

    Cevapla

Trackbacks & Pingbacks

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir