Penis Büyütme Ameliyatı İle Güveninizi Arttırın

5
(1)

Penis büyütme ameliyatı ile erkekler daha güvenli hissedebilirler. Bu, hayatlarının diğer alanlarına da etki edecek cerrahi bir işlemdir ve kendine güvensiz olan erkeklerin hem sosyal yaşamlarında hem da kişisel hayatlarında sorunlar yaşaması olasıdır.  Ancak penis büyütme ameliyatı ile güveninizi arttırmanız mümkündür.

Günümüzde fiziksel güzellikler modern dünyanın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Daha iyi bir kiloda olmak, güzel olmak, güzel bir gülüşe sahip olmak ya da parlayan saçlara sahip olmak gereklilik haline geldi. Tüm bu baskılar, erkeklerin kendilerini yetersiz ve daha az güvende hissetmelerine neden olabilir. Bu durum, erkeklerin yaşamları üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Penis büyütme ameliyatı veya penis kalınlaşma estetiği yaptırmak isteyen erkekler kendilerine iyi bir partner bulmak isterler ve bu durum onların karşı cins ile olan yakınlaşmasında kendilerine daha fazla güvenmelerini sağlar. Bir eş bulmak erkeklerin duygusal destek, ortak bir gelir ve sağlıklı bir cinsel yaşam da dahil olmak üzere mutlu bir ilişkinin faydalarını elde etmesi anlamına gelmektedir.

Artan kişisel güven, erkeklerin iş yerinde başarılı olabilmeleri için belirleyici bir faktör olacaktır. Daha fazla güvene sahip olmak, erkeklerin işyerlerinde maaş artışları, promosyonlar ve fırsatlardan yararlanmalarını talep etme olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda artan güven, daha iyi bir cinsel yaşam ve kişisel ilişkilerde başarı sadece yararlardan birkaçıdır. Bu işlemlerin genel üretkenlik üzerinde de bir etkisi olabileceği şaşırtıcı değildir. Daha fazla güveni olan erkekler görünümleri üzerinde daha fazla düşünüyor, spor derslerine katılıyor ve daha şık giyiniyorlar. Bu, erkeklerin de bu güveni daha fazla çalışmak için kullanabildikleri, tutku duydukları şeylere daha fazla zaman ayırabilecekleri ve kendilerine en çok önem veren şeylerin peşinden gitmek için daha fazla motivasyon bulabilecekleri için de geçerlidir.

İlginizi çekebilir:

Penis Büyüklüğü Zamana Bağlı Olarak Nasıl Değişir?

Daha Büyük Bir Penis Daha Mutlu Bir Hayat Anlamına Mı Gelir?

Kaynakça:

  1. http://file.lookus.net/androlojibulteni/Haziran-2012-49.Say%C4%B11.pdf#page=27
  2. https://dergipark.org.tr/isjms/issue/8744/109129
  3. https://pdfs.semanticscholar.org/6cfc/f38c504cd359ac8be1f7ebb2a3e5b71f2975.pdf

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

Tıklayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama puan 5 / 5. Toplam oylama 1

Henüz puanlayan olmadı