Penis Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır_

Penis büyütme estetiği olarak adlandırılan işlemler, teknikler ve yöntemler birbirine benzerlik gösterse da her bir işlem adımı farklı yaklaşımlar barındırmaktadır.

Bu yazımızda penis büyütme estetiğine dair farklı sorunlara ne tür müdahale adımları gerçekleştirdiğini inceleyerek aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıtlar vermeye gayret edeceğiz.

Doğru Bilinen Yanlışlarla Başlayalım

  • Bazı net ortamlarında penis büyütme imkanının 8 cm’ye kadar olabileceği yönünde ifadeler vardır. Bu bilgi asılsızdır. Penis büyütme ameliyatları operasyon adımlarına göre değişiklik göstermekle beraber en az, en fazla ve ortalama penis büyütme oranlarını net olarak saptayabilmek için ön muayene ve tetkikler yapılması gereklidir. Yani penisinizin sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarına zarar vermeden büyüme elde edilebilmesi için ön muayane şarttır. Muayene ve tetkikler sağlandıktan sonra uzman cerrah – uzman estetiysen ne kadar büyüme yakalayabileceğinizi kesin olarak ifade edecektir.
  • Penis ne kadar küçükse büyüme de o kadar az olur. Penis fizyolojisi sabittir. Fiziksel yaralanmalar, kazalar gibi neticeler ortada yok ise penis boyu ne kadar kısa ise büyüme de o kadar az olmaktadır. Ancak bu sadece tek bir alternatifi ifade eder. Uzama için ayrı, kalınlaştırma için ayrı işlemler yapılır. Her iki işlem yapıldığında ise bu oran daha da artar.

Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

İstek, beklenti ve genel penis sağlığı – oranları baz alınarak birden fazla penis büyütme yöntemi sunulabilir. Bu aşamada en çok kullanılan penis büyütme tekniklerinden bazıları aşağıda sunulmuştur.

  • Yağ Enjeksiyonu ile Büyüme İmkanı

Penis kalınlaştırma için penis dokusundaki yağlardan ya da gerekli ise karın bölgesi gibi yerlerden sağlıklı, kaliteli ve verimli yağlar alınarak enjeksiyon yöntemleri aracılığı ile kalınlaştırma sağlanabilir.

  • Yağ Enjeksiyonu ile Uzama İmkanı

Yağ doku vücudun farklı bir alanından alınır ve penise enjekte edilir. Aynı zamanda Silikonlu penis uzatma teknikleri de vardır.

Hyaluronik Asit terimini pek çok cilt bakım malzemesinden aşinayız. Bu madde aynı zamanda penis büyütme estetik girişimlerinde de kullanılabilmektedir. Bu aşamadan önce pek çok erkek net üzerinden araştırdıkları penis uzatma pompası işe yarıyor mu gibi sorular yöneltmektedir.

Maalesef bu tür ürünler tamamen boşa para harcama adımları içermektedir ve işe yaramamakla kalmıyor tam tersine penis fizyolojisine de zarar verebiliyor.

Bu nedenle hiçbir işe yaramayan bu tür para tuzaklarından uzak durmanızı öneriyoruz. Çünkü bu tür ürünler sağlıksız materyaller kullanılarak üretilmekle kalmıyor penisin fizik yapısına da zarar vererek işlevsel – fonksiyonel performansına geri dönüşü olmayan tahribatlar verebiliyor.

  • Asıcı Bağ ile Penis Büyütme

Her erkeğin penisinin iç kısmında asıcı bağ dokusu adı verilen bir doku vardır. En verimli en gözle görülür büyüme bu bağın kesilmesi ile kolayca elde edilebilmektedir.

Asıcı bağ peniste mevcutta bulunan doğal bir doku olması için zaten var olan imkanlarınız ile penis büyüme, penis kalınlaştırma, penis uzatma sağlanabilmektedir.

  • Doku Transferi ile Penis Büyütme

Doku transferi ile sağlıklı dokular alınır, test edilir. Uygun olan dokular kullanılarak penisin uzatılması, penisin kalınlaştırılması gibi işlem adımları gerçekleştirilebilir.

İnternet dünyasında zaman zaman rastlanılan penis büyütme egzersizi işe yarar mı gibi sorularla karşılaşabiliyoruz. Bu tür egzersizler işe yaramamaktadır. En net çözüm penis büyütme ameliyatları, penis uzatma ameliyatları, penis kalınlaştırma ameliyatları ve estetik operasyonlarıdır.

Penis Büyütme Estetiği Nedir?

Yukarıda anılan ve daha fazla teknik kullanılarak bireyin talep ettiği ve muayene – tetkik – analizler sonucu elde edilebilecek penis büyütme oranları bireye sunulur.

Onaylaması durumunda gerçekleştirilecek olan teknikler hakkında bilgi verilir ve kişinin tüm soruları yanıtlanarak uyun görülmesi halinde operasyon adımları başlatılır. Penis asıcı dokunun genişletilmesi – kesilerek penis büyütmesi sağlanabilir.

Gerektiğinde lokal anestezi maddeler kullanılarak operasyon yapılarak penis büyütme estetiği tamamlanabileceği gibi gerekli görüldüğünde sedasyon anestezi de kullanılabilmektedir.

Hasta penis büyütme estetiği yapılırken acı duymaz ve sonrasında da herhangi bir şekilde haz yaşamasına engel olabilecek his kayıpları yaşanmaz.

Alanında uzman hekimlerce gerçekleştirilen operasyonlardan sonra hasta kısa zamanda normal hayatına döndürülür ancak işlemlerden sonra yapılmaması gerekenler, dikkat edilmesi gerekenler gibi özel bilgilendirmeler verilir.

Penis Büyütme Estetiği Ne İşe Yarar?

Hastanın talepleri, istekleri ve muayene eden hekimin tetkikleri neticesinde penis büyütme estetiği ile elde edilebilecek maksimum penis uzaması, penis kalınlaştırması verileri birey ile paylaşılır ve uygun teknikler anlatılarak gerçekleştirilir.

Penis büyütme estetiği sayesinde penisinin küçüklüğünden şikayetçi olan erkekler ve eşlerinin daha mutlu – daha özgüvenli olmasına katkı sunulabilir.

Penis büyütme ameliyatları kişiden kişiye değişiklik gösteren oranlarda büyüme imkanı sağlayabilmektedir. Bu oran minimum 1 maksimum 5 cm civarlarına kadar yükselebilmektedir.

Herkes Penis Büyütme Estetiği Olabilir mi?

18+ yaşına sahip her yetişkin – sağlıklı birey penis büyütme estetiği ve penis büyütme ameliyatlarını yaptırmakta özgürdür.

Daha kalın bir penise sahip olabileceğiniz gibi daha uzun – daha büyük bir penise de, penis büyütme estetik girişimleri ya da penis büyütme ameliyat yöntemleri ile ulaşmanız mümkündür.

Böylece partner ile gerçekleştirilen cinsel birleşimler sırasında karşılıklı olarak daha yüksek seviyelerde haz alabilir – verebilirsiniz.

Penis Büyütme Estetiği Zararı Var mı?

Uzman ellerde – hijyenik ortamlarda ve prosedürlere uygun olarak tamamlanan bütün penis büyütme işlemleri penisin fizyolojik yapısına zarar verilmeden yapılabilmektedir.

Penis büyütme adımları ereksiyon sorunlarını çözemez, erken boşalma problemine müdahale edemez. Sadece penisinizi uzatabilir, kalınlaştırabilir, büyütebilir. Neticesinde de kendinize olan özgüveniniz de artış gösterir.

Penis Eğriliği ve Penis Büyütme Estetiği

Maalesef penis eğriliği yaşayan erkeklerin sayısı da oldukça fazladır. Fiziki açıdan sertleşme ve performans sergileyebiliyorsa penis eğriliği olan erkeklerin cinsel yaşamlarına bir zararı yoktur.

Ancak hem kendi mutluluğu – özgüveni açısından hem de partneri tarafından özgüven – istek – mutluluk açısından problem oluşturuyor ise ya da tamamen istek üzerine penis eğriliği problemi de giderilebilmektedir.

Kaynakça: Nugteren, H. M., Balkema, G. T., Pascal, A. L., Schultz, W. W., Nijman, J. M., & van Driel, M. F. (2010). Penile enlargement: from medication to surgery. Journal of Sex & Marital Therapy, 36(2), 118-123.

https://www.nature.com/articles/s41443-020-00379-3

https://www.news24.com/citypress/trending/penis-fillers-yes-they-do-exist-20200309